Skocz do zawartości
Gość Kaaban

Warszawa-team

Rekomendowane odpowiedzi

No może i ja z Wami pojadę o ile nie będę jechał samochodem. A co do 'słonecznego' to całkiem niezły jest poza tym że na drugi dzień kręgosłup boli 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

No wlasnie, ustalmy jakas wersje, bo tez musze wiedziec czy mam znowu brac nadgodziny (12 godzin w pracy - yeah, baby) 8O

Współczuje Ci takiej pracy (a tak btw to co robisz? 8O ). Trzeba znaleźć coś dogodnego w okolicy południa z centralnego i najazd na Gdańsk [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem koordynatorem emisji w TVP 8O

 

Na prace nie narzekam, a nadgodziny musze brac, bo nie chce brac urlopu - a ilosc godzin przepracowanych w miesiacu musi sie zgadzac. Wiec zeby wyjsc wczesniej w owy piatek, musze innego dnia popracowac dluzej 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Aaa, przecież słoneczny to skrajny maschizm! Wiem, że jesteśmy młodzi i el0 ale aż do GDA tym czymś-omg! Miękkość tych siedzeń jest mało zadowalająca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Aż tak ważna jest dla was kasa? 8O Kurcze, przecież to będzie koniec świata dosłownie i przenośni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Eclipse spokojnie, nie ma czym się martwić 8O Będzie ok, jutro zadzwonię i wytłumaczę Pani to i owo i będzie nocleg :) jak nie to będę szukał do skutku, jak co to mam opcję 1 osobowego gdzieś 8O wiec pokój jest na pewno ;)jutro będzie wszystko ustalone, pociąg to Costi zobaczy i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis niestety pociagu nie ogarne, kumpel sie zapowiedzial na browarka 8O

 

Grzechu_1990 - mieszkasz na Ochocie, masz blisko do Polresu (kolo urzedu dzielnicy, na Grojeckiej blisko Niemcewicza), przejdz sie tam i dopytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Grzechu_1990 - mieszkasz na Ochocie, masz blisko do Polresu (kolo urzedu dzielnicy, na Grojeckiej blisko Niemcewicza), przejdz sie tam i dopytaj.

Nie ma to jak na młodszego zwalić 8O O pociągi do Gdańska w dniu 27.07 w okolicy południa z centralnego popytam [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechanie tam z Woronicza przy obecnej rewolucji tramwajowej jest sporym wyczynem, nie konfliktuj 8O

 

Mozesz popytac tez o powrotne w niedzielne popoludnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dojechanie tam z Woronicza przy obecnej rewolucji tramwajowej jest sporym wyczynem, nie konfliktuj 8O

 

Mozesz popytac tez o powrotne w niedzielne popoludnie.

Byłem, zobaczyłem... I dajcie spokój 8O

 

Podróż 1 Podróż 2 Podróż 3Odjazd	9:45		10:50	 12:50Przyjazd  14:24	  15:14	 17:14Przesiadki   0			 0		   0Cena (1.2kl) 118/82 w każdym przypadku (37% zniżki dla uczniów)Pociąg	 EX2510	EX6510   EX38414

Zaraz dam linki ale plan podróży kiepsko działa...

 

http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=...55&OK#focus

Jakiś nie kumaty gość w informacji był O_o

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu niekumaty? Podal Ci wszystkie pociagi bez przesiadek.

No chyba, ze jadace 6 godzin dwa pospiechy tez uwazasz za godny uwagi wariant 8O

 

Podsumowujac: albo Słoneczny, albo ekspres 12.50.

 

Powroty: ekspresy 12.35, 13.35, 14.35, 17.35. Słoneczny o 17.41.

TLK Pobrzeze o 11.35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja obstaje za tym 9:45 i potem pogrzać sie w Gdańsku a nie w pociągu 8O Jedźmy jakimś najtańszym 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Żadnego słonecznego, dziś jechałem pociągiem zwykłym do wawy i z powrotem i myślałem że oszaleję 8O jeszcze cały zatłoczony, zajebiście było 8O Obstawiam za tym 9.45 lub 12.50 i ogień :)

 

 

edit:

zarezerwowałem już nocleg dla tych którzy się do mnie zgłosili, więcej info u mnie ;) Zapewniam, że spać będzie gdzie :D

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nocleg mamy 8O teraz bilety na ciapong. Wydaje mi sie 9.45 dobry czas. Jednak proponuje tym pociagiem jechac ale wsiadac na zachodnim bo on tam zaczyna bieg. Z reguly tam mniej ludzi wsiada niz na centralnym. Jest szansa ze wbijemy sie do jednego przedzialu.

Z zachodniego 9.30. I powiedzcie do jakiego gdanska kupowac bilet. Glownego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do glownego, bo z tego co pamietam to do stoczni on i tak nie jedzie (nie ten tor).

Co do wsiadania - chyba i tak kupujemy z miejscowka, wiec jest to mniejszy problem? Moze znowu wykorzystac Grzecha, przelac mu kase i niech kupi od razu wszystkim bilety, zeby miec na pewno ten sam przedzial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Moze znowu wykorzystac Grzecha, przelac mu kase i niech kupi od razu wszystkim bilety, zeby miec na pewno ten sam przedzial?

Ze zboczeńcami i innymi tego typu nie jade 8O Kase musisz mi dać do ręki-nie mam konta jeszcze :/ Ale pomysł dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...