Skocz do zawartości
Gość Kaaban

Warszawa-team

Rekomendowane odpowiedzi

Costiemu wylaczyli neta w domu 8O

 

Co do "costi dawaj piataka" - a pomyslales, orle, ze oprocz biletu jest jeszcze miejscowka, kosztujaca 10zl, ktora jest u mnie (bo jest zbiorcza)? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Co do "costi dawaj piataka" - a pomyslales, orle, ze oprocz biletu jest jeszcze miejscowka, kosztujaca 10zl, ktora jest u mnie (bo jest zbiorcza)? 8O

Wiem że miejscówka, chciałem Cie wkręcić 8O

 

Eclipse zaraz Ci wyśle na PW mój numer też [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Takie info to tylko u Costiego 8O, jeszcze trzeba sie jakoś umówić na tym zachodnim...

 

 

Nie wiem który moderator był tak miły i po raz kolejny skasował mojego posta, ale ja to piszę na poważnie więc proszę zostawić, apeluję do grzecha, aby nie ubierał się na podróż jak gangster bo ja za niego oczami świecił nie będę 8O

 

Eclipse a jak coś się stanie z pociągiem po drodze? Mogłeś wziąć coś wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

apeluję do grzecha, aby nie ubierał się na podróż jak gangster bo ja za niego oczami świecił nie będę 8O

Wtedy zabrakło mi jeszcze ciemnych okularów które noszę czasami 8O Nie martw sie o mój strój do Gdańska, będę wyglądał jak człowiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsca: wagon nr 2, siedzenia od 72 do 75 bodajze. Odjazd z peronu szostego.

 

Proponuje ustalic spotkanie na 9.00 na peronie. Dokladnie bedziemy sie szukac na oko, tudziez na telefon 8O

 

EDIT: Aha, miejscowka jest u mnie, tak samo jak bilet Eclipse'a 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Kaaban ale co sie martwisz ty juz zaprawawe bojowa miales w Wilnie z "kibicami" wiec nie rob z siebie takiego swietoszka 8O

no moge cos wczesniej i moze wezme. Ty sie mart o nocleg ;)

Taa, tylko zobacz ile tam osob było, mogłem tylko biegać i krzyczeć, ew. czymś rzucać a tutaj trza sie bić 8O :D

 

Jak byś przyjechał wcześniejszym to i ja mogę przyjechać wcześniej i możemy się zaprawić do bojów w którymś z pobliskich sklepów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Z tego co wiem to jeszcze Królewskie jest, z tym, że reklama jest na rękawkach zamiast na przodzie 8O Z chęcią bym Cię tak przywitał ale możliwości ku temu mam ograniczone ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra bede 8.30 na zachodnim oczekuje powitania chlebem, sola... i kaaban jaki browar teraz legie sponsoruje 8O

o 8.30 to Cie bedzie wiatr hulajacy po polu wital 8O

 

Kaaban stawia browara, czy dobrze slysze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, ja tylko Wam dopowiem, ze samochodem z Warszawy do Gdanska jechałem SIEDEM godzin. Fakt, jazda dosyc spokojna, a wyjazd w piatek po południu, ale mimo wszystko.. Bierzcie to pod uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, ja tylko Wam dopowiem, ze samochodem z Warszawy do Gdanska jechałem SIEDEM godzin. Fakt, jazda dosyc spokojna, a wyjazd w piatek po południu, ale mimo wszystko.. Bierzcie to pod uwage.

Oczywiscie, wzielismy to pod uwage - i dlatego wlasnie jedziemy pociagiem 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

o 8.30 to Cie bedzie wiatr hulajacy po polu wital 8O

 

Kaaban stawia browara, czy dobrze slysze?

Raczej po peronie 8O

 

 

Jak dasz mi namiary na sklep, gdzie sprzedadzą 17-latkowi z 170cm wzrostu, wyglądającego na 14 lat to mogę postawić ;)

 

 

Dokładnie, jesteśmy bardziej pr0 niż chłopaki z olsztyna i nie będziemy się wozić samochodem :)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Jak dasz mi namiary na sklep, gdzie sprzedadzą 17-latkowi z 170cm wzrostu, wyglądającego na 14 lat to mogę postawić 8O

Nie daleko mnie 8O Czyli mogę kupić (costi pamiętam :) ) i przynieść tylko piszcie jakie.

 

http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=...24&OK#focus

Którym wracamy?

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

O piwie dla costiego pamiętałeś a o tym, że powrót ustalamy na miejscu to już nie? [;

 

To spotkamy się jakoś wcześniej i należycie powitamy Eclipse :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę, dlatego np. z Wrocka wyjeżdżam o północy z czwartku na piątek. Za Bydgoszczą są jakieś remonty, w razie czego postaram się już być zaopatrzonym w CB.

CB to koniecznosc, w dwoch miejscach na tej trasie slyszalem o nieoznakowanym videoradarze.. Tym bardziej, ze od dzis Straz Miejska szaleje z radarami :/

 

Poza tym objezdzac nie ma bardzo jak, bo objazd zajmie tyle co postoj w korku (gdzie mozesz zgasic samochod, podobno juz przy zgaszeniu na postoju dluzszym niz 30 sekund w starszych autach jest oszczednosc w spalaniu).

 

Sadze, ze bedziesz jechal krocej niz ja wtedy, bo to byl piatek, godzina 15:00, a tego dnia zaczynal sie Heineken Open'er w Gdyni, wiec ruch wiekszy.

 

Wiekszych niespodzianek nie ma, to tyle ze wskazowek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jesteśmy bardziej pr0 niż chłopaki z olsztyna i nie będziemy się wozić samochodem 8O

Pewnie, lepiej się wozić x godzin w 100 osobowej limuzynie przy dzwiękach tudu, tudu, tudu w temperaturze 30'c w cieniu 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Pewnie, lepiej się wozić x godzin w 100 osobowej limuzynie przy dzwiękach tudu, tudu, tudu w temperaturze 30'c w cieniu 8O

Przyznaj się, że po prostu nam zazdrościsz, a Sikor groził Ci, jeżeli odmówiłbyś z nim jazdy i musisz jechać 8O Mogliśmy jechać samochodem Eclipse'a ale stwierdziliśmy, że pociąg lepszy będzie :) Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

O piwie dla costiego pamiętałeś a o tym, że powrót ustalamy na miejscu to już nie? [;

Pamiętam ale co Wam szkodzi rzucić okiem i zaproponować jakąś porę, mi pasuje ten 13:35 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się, że po prostu nam zazdrościsz, a Sikor groził Ci, jeżeli odmówiłbyś z nim jazdy i musisz jechać 8O Mogliśmy jechać samochodem Eclipse'a ale stwierdziliśmy, że pociąg lepszy będzie 8O

Nie - po prostu wygodniej jest uprawiać sex na tylnej kanapie w samochodzie w normalnej temp, niż w pkp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - po prostu wygodniej jest uprawiać sex na tylnej kanapie w samochodzie w normalnej temp, niż w pkp.

Ale wyposzczony 8O wspolczuje wspollokatorowi 8O

Ja musialem sie troche potlumaczyc u swojej: "a po co tam jedziesz, a na co, a czemu mnie nie bierzesz" Wlasnie po to potrzebuje koszulki Masell pamietaj :)

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...