Skocz do zawartości
Gość Kaaban

Warszawa-team

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Pamiętam ale co Wam szkodzi rzucić okiem i zaproponować jakąś porę, mi pasuje ten 13:35 :)

za wcześnie 8O

 

Nie - po prostu wygodniej jest uprawiać sex na tylnej kanapie w samochodzie w normalnej temp, niż w pkp.

Czy ja wiem... Wyeksmituję moją ferajnę na korytarz, mam wtedy cały przedział dla siebie i na pewno będzie lepiej niż w samochodzie na kanapie 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

za wcześnie 8O

Najwyżej sam wrócę :) Zjazd sie kończy chyba koło 14 o ile sie nie mylę 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Najwyżej sam wrócę ;) Zjazd sie kończy chyba koło 14 o ile sie nie mylę 8O

Dobra kibolu nic Ci się nie stanie jak nie pójdziesz na jeden mecz, Ty i tak tam chodzisz tylko na rozróby :)

 

Sam? 8O

 

 

btw. bądź jutro ok 17-20 na gg to się ustawimy co do piątku! Od 20 już mnie nie ma, idę na trening % przed gda :D

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

btw. bądź jutro ok 17-20 na gg to się ustawimy co do piątku! Od 20 już mnie nie ma, idę na trening % przed gda 8O

Może być ciężko, będę nieosiągalny niestety. Jak ustalicie to zostawcie mi wiadomość na gadu, tu albo na pw, dzięki bardzo :)

 

Co do rozrób-kurde no, rozgryzł mnie 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Miszcze spotykamy sie jutro. Jak ktos ma akumulatorki 4 to niech wezmie. Ja wezme aparat ale moje akumulatory to chinski syf i juz trzymaja jak by chcialy a nie mogly. nie wiem czy uda mi sie cos kupic do jutra tymbardzije ze trzeba cos spakowac jeszcze :) Jakiegos browara moze strzelimy w pociagu jak jakies dewotki sie do nas nie dosiada. Kaaban zebys sie nie glowil - pije Calsberga zimnego 8O wiesz co kupic.

 

N o i moze ktos by rezerweacje tej speluny potweierdzil. Co do powrotu to ja wracam wczesniej o ktorej to jeszcze nie wiem, musze zobaczyc.

 

oki Gl&hf 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Widzę, że preferujesz to co ja 8O Teraz głowie się nad ilością 8O

 

btw. nie możesz kupić baterii? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na bateriach typu super ultra hiper extra power 200% more life na ktorych kroliki w reklamie Duracella moga sie gzic przez cala noc - moj nedzny aparat zrobi z 40-50 zdjec. Canon juz stary i taki skurkowaniec zarloczny 8O no ale wezme ladowarke zawsze cos porpstrykam 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja chcę: królewskie, warkę i/lub żywca ;)

Kolejność alfabetyczna :D

 

BTW: Przychodzę z drugą połówką :) 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Ja chcę: królewskie, warkę i/lub żywca :D

Kolejność alfabetyczna :D

 

BTW: Przychodzę z drugą połówką :) 8O 8O

Dobra dobra, Ty jesteś ze mną najmłodszy to też musisz się dorzucać do ekwipunku :D A jak przychodzisz z dziewczyną (A może jednak wódką?) to raczej nici z naszej wspólnej wyprawy do tego twojego sklepu ;) i co teraz? :D

 

vodka_0_5.jpg

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dobra dobra, Ty jesteś ze mną najmłodszy to też musisz się dorzucać do ekwipunku 8O A jak przychodzisz z dziewczyną (A może jednak wódką?) to raczej nici z naszej wspólnej wyprawy do tego twojego sklepu 8O i co teraz? :)

Dziewczyną ale ten sklep (albo stacja BP) mam pod blokiem i po drodzę mogę zakupić po browarze dla każdego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

zimny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ciach!]a jak wam idzie pakowanie? ja to jestem w tycg sprawach beztalencie kompletne albo wezme za duzo albo nie wezme tego co trzeba :)

Tobie to widziałem że calsberg 8O Pakowanie-musze wrzucić to tylko do plecaka ale mi sie nie chce 8O Może wezmę torbę taką dużą [; Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A ja jestem zajebisty, dopiero wróciłem i będę się pakował 8O biorę dwa plecaki, na co mi tora duża na 2 dni 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...