Skocz do zawartości
Cry$t4L

Która Płyta Lepsza ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!!!

 

Chcę kupić płytę za ok 350zł. Mam takie oto warianty:

 

1. Gigabyte 965P-S3 ok 330zł

2. Gigabyte 965P-DS3 ok 340zł

3. Abit IB9

4. Abit IP35-E ( Te mobo to już w ostateczności, na wypadek gdybym miał kase :) )

 

Która waszym zdaniem płytka byłaby dobra do O/C do E6300 ??Może jest jeszcze inna, którą warto kupić ?

Edytowane przez Cry$t4L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak bardzo chcesz kręcić tego E6300....chociaż przez mnożnik x7 i tak potrzeba dość sporego FSB żeby jakoś sensownie go wykręcić. ;] Gigabyty DS3 robiły spore FSB, albo Asus P5B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydoałem się na AbitIP35-E. Tylko kurcze u mnie będzie chyba problem z O/C. Ramy mam nie za dobre Kingmax 533MHz 1 GB, procka E6300 jak wyżej wspomniałem i ciężko będzie z uzyskaniem FSB 500 :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kigmax'y 800 latały ładnie, ale te 533 wątpliwe, żeby zrobiły 1000 :o bo to prawie 2 razy tyle, co masz... może sprzedaj je , dołóż niewiele i weź coś mocniejszego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kigmax'y 800 latały ładnie, ale te 533 wątpliwe, żeby zrobiły 1000 :o bo to prawie 2 razy tyle, co masz... może sprzedaj je , dołóż niewiele i weź coś mocniejszego ?

Nom, musze tak zrobić, nie mam innego wyboru. Może uda mi się je sprzedać za 90 zł, dorzuce kilka zł i kupie Kingstony 2 x 1 GB 667 powinny wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tez kupic EVGA 650i Ultra :) Ona ma osobne taktowania na pamieci i procesor :) Na tych pamieciach spokojnie podkrecisz na FSB 425 ;) Tzn tak mysle :)

Edytowane przez alien.ni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kigmax'y 800 latały ładnie, ale te 533 wątpliwe, żeby zrobiły 1000 icon_surprised3.gif bo to prawie 2 razy tyle, co masz...

Bodajże @teat na jakiś no-name 533mhz zrobił ponad 1000mhz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...