Skocz do zawartości
siwyXXX

Terminal Server Has Exceeded Max Number Of Allowed Connections

Rekomendowane odpowiedzi

WiTAM!

 

 

Mam pytanko przy wejsciu na serwer pojawil mi sie komunikat :terminal server has exceeded max number of allowed connections

 

Znalazlem to :

 

http://support.microsoft.com/kb/246109

 

 

Ale niewiem jak zlikwidowac to ;/

 

prosze o odp pozdrawiam

 

 

EDIT :

 

 

Odinstalowalem serwice pack 2 i jest wszystko ok ;)

Edytowane przez siwyXXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer terminali przekroczył maksymalną liczbę dozwolonych połączeń. Użytkownik nie może się zalogować do systemu (1B8E). Spróbuj ponownie lub skonsultuj się z administratorem systemu.

Opis: Użytkownik próbuje zalogować się do serwera terminali w trybie administracji zdalnej, ale serwer osiągnął limit połączeń. Serwery terminali w trybie administracji zdalnej zezwalają maksymalnie na 2 jednoczesne sesje, aktywne lub rozłączone.

Więc nie wiem w czym problem zamknij tamte sesje i po sprawie, a tak przy okazji to 2003 mial chyba większą ilość sesji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zainstalowany na innej maszynie pakiet Admin Tools (jest to element Windows 2000/2003) lub poszukaj na płytce z Resource Kitem o ile mnie pamięć nie myli.

 

W pakiecie Admin Tools jest menedżer "Terminal Services Manager" w menu File poszukaj polecenia Connect... i podłącz się do tego serwera na którym masz przekroczoną ilość połączeń i po podłączeniu wywal użytkowników, którzy wiszą. Po tym logujesz się już do Windows Servera normalnie.

 

Opcja druga "na chama" to ręczny restart Win2003 Server lub zdalny restart z wiersza poleceń innej maszyny

 

shutdown /r /m \\nazwa_serwera /f /t 60 /d p:4:2

 

Przy zdalnym restarcie musisz mieć oczywiście uprawnienia by to zrobić :wink:

 

PS. Niepotrzebnie odinstalowywałeś SP2 :-|

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...