Skocz do zawartości
POWER BY AMD

Czy Recovery Z Ukrytej Partycji Naruszy Mi 2 Partycje - Acer

Rekomendowane odpowiedzi

Chcem załączyc recovery które jest na ukrytej partycji ale boje sie ze on naruszy mi partycje D a niechciałbym stracić z niej danych. Więc chciałbym zapytac czy ktoś juz tak robił i czy ten recover twozył sobie wszystkie partycje od nowa czy tylko formatował c i opalał tam swoją instalke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcem załączyc recovery które jest na ukrytej partycji ale boje sie ze on naruszy mi partycje D a niechciałbym stracić z niej danych. Więc chciałbym zapytac czy ktoś juz tak robił i czy ten recover twozył sobie wszystkie partycje od nowa czy tylko formatował c i opalał tam swoją instalke ?

1. Popraw pisownie w swoim pierwszym poście i nie wykręcaj mi się dysortografią czy innymi durnowatymi chorobami.

 

2. Nie wiem jak jest w acerach, ale w innych notebookach z jakimi się spotakłem, przywracana była tylko partycja systemowa ( C: ). Myślę że jak wykonasz odzyskiwanie, to wszystko na D ci zostanie nieruszone. Jeżeli masz fabrycznie dysk podzielony na dwie partycje to na 99% partycja D zostanie nie ruszona.

 

Pozdrawiam

 

PS: Weź sobie do serca pozycję 1. mojej wypowiedzi.

Edytowane przez AK-105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...