Skocz do zawartości
qqrydza

Littlebigplanet

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

Na razie serwery nie działają, nie wiem czemu (moze dlatego ze jeszcze premiery nie bylo), musze pogooglac.

 

Wlasnie skończyłem singla, co tu dużo gadać, jest mega miodnie. Design leveli jest niesamowity, świetne pomysły, naprawdę świetna gra.

 

EDIT:

Ok, online na razie nie da się grać, serwery jeszcze leżą. Pewnie wstaną w dniu premiery.

jak to skonczyles? - to ile grales ,kilka godzin??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem ok. 3 godziny. A dziś tak pewnie z 7-8 godz. Dodam, że nie masterowałem jakoś specjalnie map. Po prostu przechodziłem i nie przejmowałem się zbytnio jak czegoś nie wziąłem. Mi w sumie gierka zajęła ok 10 godz, jedni będą przechodzić dłużej, inni krócej. Ale tak na prawde to gra nie będzie miała końca dzięki levelom tworzonym przez graczy. No i można jeszcze dużo czasu spędzić samemu tworząc levele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Z braku czasu przeoczyłem aukcje z LBP. :) Ale dzisiaj zamawiam. :) W ogóle patrząc na sprzedaż na allegro, to sackboye schodzą jak ciepłe bułeczki. :) Mam nadzieję, że nie będzie regionalizacji bo bym się lekko wkurzył. Pewnie te wszystkie wersje są z USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem, że wrzucę kilka fot z London Games Festival + LBP:

 

Odpalony był RC 22424, było głównie 33 fps choć spadki były zauważalne przy wczytywaniu setów itemów.

 

Można było narysować sobie sackboya i jak było ładnie to dostawało się koszulkę.

 

W przyszłym tygodniu przyjeżdżają szwaczki/tkaczki i będą robiły sackboye na drutach na żywo. :)

 

http://www.flickr.com/photos/28933246@N04/...57608363678993/

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

mmm..po takiej reklamie i wrzawie jakos nie widac aby gra bila rekordy popularnosci - lubie platformowki , jednak LBP byc moze kupie w jakies "platynie " i tylko dlatego ze beda levele dostepne z sieci.

 

ps. chyba juz tylko KZ2 moze byc znaczacym tytulem na ten rok dla ps3- z exlusiv'ow oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, to że ciebie większość gier na PS3 nie rajcuje to nie znaczy, że KZ2 jest jej ostatnim ratunkiem. W tym roku znaczącymi exclusivami są: MGS4, LBP i Resistance 2. Na jakiej podstawie twierdzisz, że są one nieznaczące?

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nieznacząca jest aktywność w tym wątku :D

To slabe forum do badania aktywnosci w LBP jak tu sami hardcorowcy siedza co lamali joystiki/gnebili myszki/zjadali pady niemal od kolyski :D

 

http://vgchartz.com/games/game.php?id=12390&region=All

 

Tragedii nie ma jak na niecale 2 tygodnie sprzedazy , a nie uwzgledniaja w tych danych bundli z konsolami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

To slabe forum do badania aktywnosci w LBP jak tu sami hardcorowcy siedza co lamali joystiki/gnebili myszki/zjadali pady niemal od kolyski :D

 

http://vgchartz.com/games/game.php?id=12390&region=All

 

Tragedii nie ma jak na niecale 2 tygodnie sprzedazy , a nie uwzgledniaja w tych danych bundli z konsolami.

no nie wiem, caly czas mam wrazenie ze jednak gra nie zrobi furory mimo niezlej reklamy - no coz czasami cos nie zaiskrzy, a czasami na rynku wychodzi jednoczesnie sporo innych dobrych tytulow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, caly czas mam wrazenie ze jednak gra nie zrobi furory mimo niezlej reklamy - no coz czasami cos nie zaiskrzy, a czasami na rynku wychodzi jednoczesnie sporo innych dobrych tytulow.

Gearsow 2 na pewno nie ma szans przeskoczyc, ale mysle ze 1M zrobi na 99,9%, 2M tez sa w miare prawdopodobne. A potem dojdzie do tego x milionow egzemplarzy wepchnietych do pudelek z PS3.

 

Ale fakt tez liczylem na wiecej :) Chociaz z drugiej strony to czesciowo moja wina bo swojego LBP jeszcze nie kupilem (bo bralem Valkyria Chronicles w ramach akcji uratuj SRPGi :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Gearsow 2 na pewno nie ma szans przeskoczyc, ale mysle ze 1M zrobi na 99,9%, 2M tez sa w miare prawdopodobne. A potem dojdzie do tego x milionow egzemplarzy wepchnietych do pudelek z PS3.

 

Ale fakt tez liczylem na wiecej :) Chociaz z drugiej strony to czesciowo moja wina bo swojego LBP jeszcze nie kupilem (bo bralem Valkyria Chronicles w ramach akcji uratuj SRPGi :) )

swoje zarobi ale nie bedzie to droga uslana rozami ;)

a co do Gearsow, to sprzedali na premierze chyba z 2 mil, wiec co bedzie po 2 tyg? apropos Valkyria, oplacilo sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoje zarobi ale nie bedzie to droga uslana rozami ;)

a co do Gearsow, to sprzedali na premierze chyba z 2 mil, wiec co bedzie po 2 tyg? apropos Valkyria, oplacilo sie?

 

Apropos to nie wiem bo sklep mial braki podczas premierze i wyslali mi po Halloween , teraz kolejne swieta a calosc gdzies ugrzezla na poczcie miedzy UK a Polska :) No , ale jak bulilem 120 pln zamiast 190+przesylka to moge ten tydzien dwa choc z bolem , ale jednak poczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z corocznego spotkania pracowników Sony (SCE Annual Staff Briefing), które odbywa się w Londynie do sieci przeniknęło parę informacji na temat tego, czego możemy się spodziewać od SCE w najbliższym czasie.

 

Zacząć można od tego, że LittleBigPlanet definitywnie jest przygotowywane na mała konsolkę, a sama firma Media Molecule pracuje nad tym tytułem już cztery miesiące. Na spotkaniu, pokazano film prezentujący co zostało już stworzone. Osoba, która to widziała komentuje to tak: "Wygląda to dobrze, chociaż nie tak dobrze jak na PS3, ale zapewne wszelkie szczegóły zostaną poprawione w finalnej wersji".

Wreszcie jakaś gierka na psp ;] Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...