Skocz do zawartości
tanjinsan

Hp Pavilion Dv6331 Eu Help

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Panowie zakupiłem HP Pavilion dv6331 eu w Irlandii z systemem VISTA Home lecz nie podobał mi sie on więc postawiłem na starego solidnego XP Professional lecz tu zaczęły sie kłopoty:

Na stronie HP nie mogę znaleźć sterowników do karty Nvidia 7200 , do audio i całej tej reszty np:

HP Integrated module ,Kontroler sieci ,Kontroler video (zgodny z VGA) ,PCI Device , 3 X Podstawowe urządzenia systemowe

Jeśli ktoś rozwiązał ten problem ze sowim notebookiem to proszę o fachową HELP step by step

 

THX 4 Teddy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do pytania skad wytrzasnac sterowniki prosze o pomoc.

 

Odpowiadam sterownikow nie ma i nie bedzie taka jest polityka firmy HP

Jak sie mowi widziały gały co brały ... laptop zakupiony z sestemem vista ma byc uzywany z nim... i nikt wam nie pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz na strone HP i szukasz sterownikow do mojego modelu - dv2188ea - mam grafike 7200 i xp

 

pozostale sterowniki analogicznie szukajac modeli z podobnymi podzespolami tyle ze z preinstalowanym xp

 

proponuje tez microsoft update - powinien sobie poradzic przynajmniej z modemem i karta dzwiekowa

 

integrated module to zapewne bluetooth albo tpm - sa na bank na stronie sterownikow tylko nie w dziale sterownikow a QFE i dodatkowych programow (oj zajelo mi znalezienie bluetooth'a sporo czasu przez to)

Edytowane przez carlisle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...