Skocz do zawartości
misiek001

Chłodzenie Do Brisbane

Rekomendowane odpowiedzi

Które chłodzenie będzie lepsze do x2 3600 (+ mocne OC +/-2.9GHz) [płyta KN9]

-PENTAGRAM FREEZONE HP-100 AlCu Lite

-AC Freezer 64PRO PWM

 

które jest wydajniejsze?/ Które cichsze?

 

Warto dopłacać 15zeta do freezera?/

Które łatwiej montować?/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś test porównawczy tego pentka z innymi?, bo ciekaw jestem jak ma sie wydajność i głośność pracy do AC 64 Pro.

Fajnie, ze wentyl zwykły i zmienić można, ale nie po to sie go kupuje żeby od razu wymieniać wentyl na inny no nie.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały teścik jest tutaj. Mam tego Pentagrama od kilku godzin. Ten Pentagram jest trochę wydajniejszy od AC64PRO. Pasuje na KN9 bez problemu. Jednak żeby go założyć musiałem użyć sporo siły, a jednocześnie musiałem być ostrożny. Po 40min w Orthosie temp na boxie wynosiła 56/57 stopni, a na Pentagramie na najniższych obrotach 48/49/50 stopni. W miarę zwiększania obrotów staje się jednak coraz głośniejszy ;). Jak za tydzień wrócę z wyjazdu to kupię lepszą pastę. Jakoś ta mi się nie widzi, bo nigdzie nie znalazłem jaka to jest pasta. Minusem jest brak instrukcji w pudełku.

 

Edit: Te temperaturki oczywiście po podkręceniu procka ;).

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ma szybkość 1900 RPM i 3600+ po podkręceniu na 2660 ma max 53 stopnie po 40 minutach Orthosa. A jaki jest gorąc na dworze i w pokoju ;). Ja go jeszcze nie słysze. Ale na maximum to suszarka :D. Więc moim zdaniem nadaje się do podkręcania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja sobie Baaardzo cenie cisze i nawet lekkie bzyczenie w nocy doprowadza mnie do epilepsji i slinotoku. Zwlaszcza gdy w tle cicho grajacej muzyki badz podczas ogladania filmu slysze szszszszszszum, bo podczas gry to tak czy tak jest glosno.

Mysle czy jest sens oszczedzac na coolerze... czy nie lepiej wywalic wiecej kasy na np. Infinity, Andy, czy inne wielkie i wydajne ufo innej firmy (zeby nie bylo, bo zaraz tu wbije Labovsky i sie zacznie :D), ale miec zapewniona wzgledna cisze. Narazie nie przekonalem sie do Pentka.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...