Skocz do zawartości
Gość

Kadłubek - Argumenty Przeciw

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę nie odbierz tylko tego jako osobisty atak ;-) Pytam, bo spośród dyskutujących jesteś chyba najbardziej na "nie" jeśli chodzi o kadłubki: czy miałeś w ogóle kiedyś z nimi do czynienia, oglądałeś, dotykałeś, używałeś przez jakiś czas, czy po prostu kierujesz się instynktownym uprzedzeniem do tego co nie markowe? Coś w stylu "jest tańsze, niefirmowe, to musi być do bani"?

 

Inna kwestia : z wypowiedzi niektórych kolegów wnioskuję (choć niewykluczone że niesłusznie) że mają na myśli "składaki", czyli kupione złożone laptopy na podstawie kadłubków... Ja, jeśli w ogóle bym poszedł w kadłubka, bardziej skłaniałbym się ku samodzielnemu montażowi, żeby mieć pełną kontrolę nad jakością komponentów oraz jakością ich złożenia. No i przy okazji żeby mieć trochę frajdy...

 

I jeszcze lekki offtop, dwa pytania do właścicieli ASUS'a F3sv: czy santa rosa obsługuje w końcu pamięci 800MHz? Na stronie intela piszą tylko o 667.

I drugie: czy ten laptop wyposażony jest w moduł Intel Turbo Memory? I jeśli nie, to czy można go dołożyć nie tracąc gwarancji (dojście do slotów PCIe).

 

Pozdrawiam

nie bede kłamał...ale niestety nie mialem kadłubka w rekach..ale czytam sobie na notebookreview.pl i tam jakos nie zachwalaja wykonania i jakosci plastikow tego sprzetu. a propo naklejek....to wg mnie masakra...to jak oklejanie mebli. po pierwszy na bank po jakims czasie taka naklejka bedzie zachodzic brudem a po drugie mnie sie to nie podoba. Moze jakbym mial mozliwosc pomacania takiego FL90 i sprawdzenia jak tu chula...czy nie jest glosny i goracy..to moze bym zmienil zdanie.

 

 

mnie sie podoba ze w asusie jest power4gear..jak ustawisz profil quiet office to laptop po prostu jest nieslyszalny...a kadlubku nie ma czegos takiego...co z tego ze mozna zainstalowac Nhc jak profile zmienia sie kliknieciem myszki a nie przyciskiem na obudowie...i w dodatku watpie zeby taki programik sprzetowo zmniejszal obrotoy wiatraczaka jak to ma miejsce w asusach.

 

no i brak systemu ryglujacego klape to juz kompletna klapa...pokrywa caly czas sie telepie...na bank nie domyka sie do konca nawet jak lezy lapek swobodnie na biurku.

Edytowane przez FSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

FSC podejzewam ze z lapstickerem masz podobne doswiadczenie jak z kablubkami - zadne...

 

"po pierwszy na bank po jakims czasie taka naklejka bedzie zachodzic brudem "

 

nie obraz sie aleee... leze i kwicze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FSC podejzewam ze z lapstickerem masz podobne doswiadczenie jak z kablubkami - zadne...

 

"po pierwszy na bank po jakims czasie taka naklejka bedzie zachodzic brudem "

 

nie obraz sie aleee... leze i kwicze.

no a jak moze nie zajsc brudem..skoro te male naklejki intela i windowsa zachodza brudem ?? dookola robi sie czarno po prostu.

 

tak na marginesie....szkoda ze nie ma kadlubkow w sklepach do pomacania....chce kupic lapka na nowy rok..wiec na bank wezme pod uwage kadlubka bo tez zalezy mi na mocy....moze do tego czasu wyjdzie cos porzadniejszego. chcialbym taki lapek pomacac ale nie ma jak.

Edytowane przez FSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie....szkoda ze nie ma kadlubkow w sklepach do pomacania....chce kupic lapka na nowy rok..wiec na bank wezme pod uwage kadlubka bo tez zalezy mi na mocy....moze do tego czasu wyjdzie cos porzadniejszego. chcialbym taki lapek pomacac ale nie ma jak.

Patrząc na informację - jesteś z Wrocławia, więc na pewno znajdziesz jeden lub dwa sklepy z VBI Asusa S96 lub Z96. Ja jestem z Torunia i tutaj to jeden jako - tako zaopatrzony sklep jest, a ceny często dużo wyższe, a jednak kadłubka jakiegoś mieli. Wystarczyło to do zapoznania się z jakością obudowy, temperaturami i hałasem. A co do takiego kadłubka z Wrocławia to tam przecież jest Triada (allegro - handlują głównie kadłubkami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze lekki offtop, dwa pytania do właścicieli ASUS'a F3sv: czy santa rosa obsługuje w końcu pamięci 800MHz? Na stronie intela piszą tylko o 667.

I drugie: czy ten laptop wyposażony jest w moduł Intel Turbo Memory? I jeśli nie, to czy można go dołożyć nie tracąc gwarancji (dojście do slotów PCIe).

 

Pozdrawiam

Proponuje zapoznać się z tym artykułem

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dazon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zapoznać się z tym artykułem

Dzięki za link, czytałem już ten artykuł.

Czyli pamięci tylko 667 MHz (więc na grzyba ta szybsza magistrala...), Turbo Memory opcjonalny czyli w Polsce pewnie go nie uświadczymy...

 

Pozostaje tylko kwestia dojścia do slotów PCIe w ASUSie, w razie gdybym chciał sobie potem to dołożyć. Zakładam że w przypadku kadłubków dołożenie karty PCIe to nie problem?

 

Pozdrawiam

 

[EDIT] Oczywiście nie TurboCache tylko Turbo Memory... ach, te piękne marketingowe nazwy...

Edytowane przez amazarak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

turbocache - chodzi wam o ta podreczna pamiec flash do visty?

W FL90 jest to jeszcze jeden podzespol ktory moze byc ale nie musi.

Z tego co pisza ludzie to efektywnosc tego ustrojstwa jest znikoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadlubek swietna sprawa. Jak juz wiele razy pisalem, jak nie zalezy Ci na wygladzie i wiejskich naklejkach to bierz go.

Moj juz ma rok czasu i wciaz chodzi jak w dniu zlozenia :D A firmowa Toshiba to lezy i kwiczy bo plastki sa 10x bardziej tandetne i gorzej spasowane.

 

FSC sorry ale skoro nie masz zadnego doswiadczenia z lapkami klasy barebone itp. to prosze Cie ale daj se na luz i nie wypowiadaj sie. Poniewaz wprowadzanie innych w blad do niczego nie prowadzi.

A recenzje z notebookreview.pl to traktuje z przymruzeniem oka.

 

ps. Moj S96j ma Power4Gear Asusa i mam przyisk do zmian trybow pracy, wiec nie gadaj ze kazdy kadlubek takiej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadlubek swietna sprawa. Jak juz wiele razy pisalem, jak nie zalezy Ci na wygladzie i wiejskich naklejkach to bierz go.

Moj juz ma rok czasu i wciaz chodzi jak w dniu zlozenia :D A firmowa Toshiba to lezy i kwiczy bo plastki sa 10x bardziej tandetne i gorzej spasowane.

 

FSC sorry ale skoro nie masz zadnego doswiadczenia z lapkami klasy barebone itp. to prosze Cie ale daj se na luz i nie wypowiadaj sie. Poniewaz wprowadzanie innych w blad do niczego nie prowadzi.

A recenzje z notebookreview.pl to traktuje z przymruzeniem oka.

 

ps. Moj S96j ma Power4Gear Asusa i mam przyisk do zmian trybow pracy, wiec nie gadaj ze kazdy kadlubek takiej opcji nie ma.

chlopie .....ja mowie o FL90 a nie kadłubkach Asusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słów parę o FL90... jak i Hel80

 

Mieliśmy parę tych "składaków" na sklepie, bo i chętnie się sprzedają i mają zdecydowanie najlepszą konfigurację w cenach do 3,4k.

 

Jeżeli chodzi o Compala FL90 - miałem okazję bawić się tym sprzętem, bo trzeba klientowi wszystko poinstalować przed oddaniem... Pojawił się tu wątek telepiącej się "klapki". Nie zauważyłem czegoś takiego, a bawiliśmy się nim trochę z szefem, bo zarówno on jak i ja byliśmy ciekawi czy nie będzie się to potem telepać. Nic takiego się nie działo, a to "zapewne" za sprawą magnesów(?), które są umieszczone w obudowie. Na pozór są bardzo silne, ale jak ktoś nie miał tego sprzętu w rękach to może mieć inne wrażenie. Klapka nie odstaje gdy laptop jest zamknięty, a magnesy łapią już jakieś 2,3 centymetry od styku klapki z drugą częścią obudowy. Fakt faktem, na początku nie powalał wyglądem, ale jak się trochę przy nim posiedzi, to zaczyna do siebie "przekonywać". Nagrywarka DVD, która była w nim zamontowana nie była głośna, można powiedzieć że jej poziom dźwięku oscylował na normalnym poziomie i był porównywalny z napędami montowanymi w innych notebookach. Odnośnie "naklejki" na obudowę. My razem z compalem (VBI) dostajemy w promocji takie ładne Intelowskie 3D. Jest to powalające, bardzo ładnie wygląda. Nie ma tam miejsca na osiadanie kurzu, ponieważ ta "naklejka" jest idealnie spasowana do tego notebooka. Inna sprawa odnośnie montażu - raz przyszedł do nas niezmontowany, bo zapomnieliśmy zamówić z usługą montażu... Zdecydowanie nie polecam składanie samemu, bo nie jest to wcale takie proste i mimo początkowej frajdy zapał szybko mija gdy trzeba nad tym spędzić sporo czasu. Laptop fajny i swoich klientów ma, bo sprzedaliśmy ich już trochę i jak na razie nie mieliśmy z nimi problemów. Może z wyjątkiem egzemplarzy z kartami WiFi Asusa, których zdecydowanie nie polecam. Warto dopłacić te kilka złotych i wziąć Intela i mieć święty spokój.

 

O Hel'u 80 nie będę się już rozpisywał bo jest to laptop podobny, na zasadzie "składaka". Jak dla mnie ma on ładniejszy wygląd od FL90. Żaden z tych dwóch modeli nie jest jakoś super głośny. Jakość wykonania jest podobna do Asusów jak i Acerów.

 

Jeżeli ktoś ma 3,4k na laptopa - to moim zdaniem opłaca się kupić Compala FL90, ale jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, jako że mam z nimi do czynienia. A skoro klienci są zadowoleni, to chyba coś w tym musi być?

 

Sam stanę się niedługo posiadaczem Compala FL90...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sie rozumie przez pojęcie nie jest jakos super glosny...... czyli jesli nie super..wiec jest glosny? co do klapy...ja skolei czytalem recenzje w necie ze nie ma zadnych magnesow....ze klapa musi polegac jedynie na zawiasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super głośny w znaczeniu potocznym i wręcz ironicznym oznacza, że jednak nie jest głośny... Czepiasz się :P

 

Jak dla mnie, z magnesami czy bez, klapka bardzo dobrze spełnia swoje zadanie - miałem w rękach, więc nie rzucam słów na wiatr. Jak będę miał swój to nagram filmik...

 

Edit...

 

Jeżeli ktoś jest z góry na nie jeżeli chodzi o kadłubki, to zawsze będzie na nie bo jest to wbrew niemu i nie oszukujmy się. Najlepiej jest się przekonać samemu...

Edytowane przez Serchio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sie rozumie przez pojęcie nie jest jakos super glosny...... czyli jesli nie super..wiec jest glosny? co do klapy...ja skolei czytalem recenzje w necie ze nie ma zadnych magnesow....ze klapa musi polegac jedynie na zawiasach.

Bo nie ma, ale zawiasy działają tak prężnie, że wydaje się, jakby były na magnesy.

 

FSC, zetknij się ze sprzętem zanim będziesz go komentował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma, ale zawiasy działają tak prężnie, że wydaje się, jakby były na magnesy.

 

FSC, zetknij się ze sprzętem zanim będziesz go komentował :)

chcialbym ale nie mam jak sie zetknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serchio

 

Mówisz o takim naelcedku? Czy jakieś inne dostajecie?

 

Dołączona grafika

 

A z tymi magnesami to z tego co patrzyłem to ich nie ma, przynajmniej takich jak w mac'ach

 

FSC

http://www.allegro.pl/item217127843_asmobi...00_bt_wifi.html

Tam masz podany adres sklepu we wrocku, wystarczy podejść i obejrzeć. Nie zagryzą Cie jak poprosisz ;)

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem tez to http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Compal-FL90.4123.0.html i nic o magnesie nie mowia.

cyt. "Największym mankamentem konstrukcyjnym Compala FL90 jest brak zatrzasku blokującego klapę. Nie ma też mowy, by przyciągał ją do platformy roboczej magnes - o wszystkim decydują zawiasy. Kiedy chwycimy laptop za platformę roboczą i obrócimy go do góry nogami, klapa odchyli się na skutek działania grawitacji o półtora centymetra od pulpitu. Zawiasy są jednak tak skonstruowane, że pokrywy nie można podważyć i otworzyć jedną ręką."

 

bede chodzil i macał ale na poczatek nowego roku...wtedy bede kupowal nowego lapca. teraz to bez sensu..bo do stycznia wyjdzie pewnie cos nowszego i lepszego.

 

ps - ten asmobile ladniejszy do compala...no ale ta karta graficzna w kadlubku to juz odpada. ale jak tak patrze na te lapki to jednak wole asusa f3sv i dolozyc torche kasy i miec cos markowego.

Edytowane przez FSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serchio

 

Mówisz o takim naelcedku? Czy jakieś inne dostajecie?

 

{obrazek}

 

A z tymi magnesami to z tego co patrzyłem to ich nie ma, przynajmniej takich jak w mac'ach

 

FSC

http://www.allegro.pl/item217127843_asmobi...00_bt_wifi.html

Tam masz podany adres sklepu we wrocku, wystarczy podejść i obejrzeć. Nie zagryzą Cie jak poprosisz ;)

Tak, właśnie o takim. Klientom bardzo się to podoba :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

na zdjeciu tego nie widac ale ten lapsticker Intela jest w 3D :lol2: tzn tak jak linijki dla przedszkolakow ktore sie nachylalo pod innymi katami i inny obrazek sie pojawial :-) Tutaj jest na podobnej zasadzie.

Caly lapsticker jest lekko porowaty, prazkowany. Efekt ciekawy ale ja czegos takiego nie preferuje ^_^

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps - ten asmobile ladniejszy do compala...no ale ta karta graficzna w kadlubku to juz odpada. ale jak tak patrze na te lapki to jednak wole asusa f3sv i dolozyc torche kasy i miec cos markowego.

 

Cóż mogę tylko polecić. Nie chwaląc się moj asusek ma ładny wygląd, zadnych odchyleń ani niedochyleń. jest cichutki, zgrabniutki, wydajniutki itd:) Jednym słowem miodzio :wink:

 

Wystarczy nie pić przez 3 tygodnie piwa:) , ograniczyć wydatki na swoją kobietę o 40% :lol: ( nic się jej nie stanie jak nie dostanie róży 2 razy w tygodniu tylko 1 raz ) i zaoszczędzić na oryginał:)

 

Pozdro

Edytowane przez dazon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

8600gs do wydajnych kart nie nalezy... i jeszcze ta matryca z zabojcza rozdzielczoscia defaultowa... masakra...do gier to raczej srednio 8600GT do wydajnych imho nie nalezy a co dopiero GS....

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8600gs do wydajnych kart nie nalezy... i jeszcze ta matryca z zabojcza rozdzielczoscia defaultowa... masakra...do gier to raczej srednio 8600GT do wydajnych imho nie nalezy a co dopiero GS....

A co ty chcesz konkretnie od tej matrycy ?? Pozatym 8600 jest raczej lepsza od 7600 co nie?? Jak bym mial 7600 to bym mówił ze jest wydajniewsza od jakiejs tam 6600. To bez sensu.... gdyby nie było 7900 i 8800 to ktora byla by wydajna?? Dajcie spokój z tą waszą psychiczną wydajnościa ;|

 

mam tego lapa i jest zajebisty <-- to właściwe słowo !! Wiec polecam, a to ze ktos ma ale do matrycy która jest moim zdaniem super i daje naprawde ładny obraz! to juz nie moj problem. hooded man co ty chcesz do piernika od rozdziałki 1440 x 900 ?? przeciez pracowac mozna w mniejszej jak sie komus nie podoba. <_< nie?

Edytowane przez dazon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

matryca ma zbyt wysoka rozdzielczosc do takiej grafiki.

Ja swojego lapa traktuje zupelnie bezemocjonalnie, uwazam ze 7600 jset slaba karta i zamiezam zmienic lapa ale na 8600gs bym sie nie odwazyl...

koncze bo troche offtopa zaczalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matryca ma zbyt wysoka rozdzielczosc do takiej grafiki.

Ja swojego lapa traktuje zupelnie bezemocjonalnie, uwazam ze 7600 jset slaba karta i zamiezam zmienic lapa ale na 8600gs bym sie nie odwazyl...

koncze bo troche offtopa zaczalem.

dokończe offtopa:

 

Skoro asus rekomenduje to zestawienie podzespołów, mało tego, skoro w niemczech możesz dostac taki sam model ale z rozdziałką 1680x1050 i na tej samej grafie, to sorry ale wydaje mi się ze ta karta z taką rozdziałką jak 1440 x 900, radzi sobie doskonale. Pozatym dajesz takie opinie, a tak naprawde nie miałes z tym modelem do czynienia. Wiec wszystko jasne. :D

Edytowane przez dazon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

mi nie chodzi o dotykanie tej matrycy, wiem jakie osiagi ma karta i wiem ze rozdzielczosc 1440x900 jest o wiele bardziej wymagajaca niz "standardowa" 1280x800.

 

To ze Asus "rekomenduje" to chyba jakis joke :-)

Sprobuj zapuscic jakas gre w 1680x1050 na 8600 (GS!) nawet na srednich detalach (oczywissie nie mowie tu o grach typy "pirat barnaba" do lat 5) jak przy takiej rozdzielczosci bokami robi nawet 8800GTX z desktopa.... WIEC jakie "rekomenduje" stary otrzasnij sie ;)

Nie kupuj kazdej kupy marketingowej :-)

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Nie kupuje kup marketingowych :)

 

Juz zakonczmy ten temat asusa f3sv :wink:

 

Na zakonczenie chce powiedziec tylko tyle. Ze warto go kupic za ta kase. :banana:

 

No ale rózne sa zdania.. :wink2: i po to jest to forum aby je wyrażać :) Ja juz wyraziłem i powtarzać się nie będę :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Nie kupuje kup marketingowych :)

 

Juz zakonczmy ten temat asusa f3sv :wink:

 

Na zakonczenie chce powiedziec tylko tyle. Ze warto go kupic za ta kase. :banana:

 

No ale rózne sa zdania.. :wink2: i po to jest to forum aby je wyrażać :) Ja juz wyraziłem i powtarzać się nie będę :)

 

Pozdrawiam

dokladnie...juz pisalem wyzej..jesli ktos szyka wysokiej wydajnosci to niech kupi desktopa a nie laptopa. i napewno wyniesie go taniej...teraz zrobila sie moda na lapki i kazdy by odrazu chcial lapka do gier., ale nie ma tak niestety. trzeba znalesc jakis umiar. ja nie gram w colina dirt na full detalach w najwyzszej rozdzielce wiec i nie potrzebuje desktopa z karta za 2 i pol tysiaca....dla mnie GF 8600 GS w zupelnosci by wystraczyl....ciesza mnie hity sprzed 5 lat...wyroslem juz z gier...gram jedynie w te ktore mnie bawili jak juz napisalem jak bylem troche mlodszy...obecnie mam lapka Asus ah8 z celeronem 1.6 ghz i intelem 950..i czasem po prostu mam wąskie gardło w starych grach 3D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

dazon nie obraz sie, masz super sprzeta.

Mi tylko chodzilo o to ze zestawienie matryc o wysokich rozdzielczoscich z kartami typu 7600,8600 nie jest najlepszym rozwiazaniem.

Gramy raczej w natywnych rozdzielczosciach i sie pojawia problem.

Twoj Asus jest naprawde fajny ale troche niefarowne zestawienie dla gracza.

 

FSC nie zgadzam sie z toba ze do gier to sie lapek nie nadaje tylko desktop. Popularnosc chociaz by FL90 jest dowodem na cos dokladnie odwrotnego. Mozna kupic taniego lapa do gier.

 

Ja tez z coraz wiekszym zawodem obserwuje rynek gier, ale czym mam z tego powodu szukac mniej wydajnych rozwiazan?

 

Popatrz na gry typu company of heroes, rainbov six vegas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dazon nie obraz sie, masz super sprzeta.

Mi tylko chodzilo o to ze zestawienie matryc o wysokich rozdzielczoscich z kartami typu 7600,8600 nie jest najlepszym rozwiazaniem.

Gramy raczej w natywnych rozdzielczosciach i sie pojawia problem.

Twoj Asus jest naprawde fajny ale troche niefarowne zestawienie dla gracza.

 

FSC nie zgadzam sie z toba ze do gier to sie lapek nie nadaje tylko desktop. Popularnosc chociaz by FL90 jest dowodem na cos dokladnie odwrotnego. Mozna kupic taniego lapa do gier.

 

Ja tez z coraz wiekszym zawodem obserwuje rynek gier, ale czym mam z tego powodu szukac mniej wydajnych rozwiazan?

 

Popatrz na gry typu company of heroes, rainbov six vegas...

oczywiscie...szuka sie mobilnosci...samo popatrzcie ze kiedys nie bylo desktopow kadłubkow...byly gotowe zestawy firmy dell, ibm ..dokladnie tak samo jak z lapkami....i do czego doszlo?...ze desktopy sie sklada...a nie kupuje gotowe zestawy..mysle ze lapki podazaja w ta sama strone....tylko to jeszcze musi potrwac...bo te kadlubki jak dla mnie niczym sie nie wyrozniaja po za bebechami...bo wyglad maja najzwykleijszy...no i jakosc wykonania jeszcze ma duzo do nadrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dazon nie obraz sie, masz super sprzeta.

Mi tylko chodzilo o to ze zestawienie matryc o wysokich rozdzielczoscich z kartami typu 7600,8600 nie jest najlepszym rozwiazaniem.

Gramy raczej w natywnych rozdzielczosciach i sie pojawia problem.

Twoj Asus jest naprawde fajny ale troche niefarowne zestawienie dla gracza.

Nie obraziłem się :) tylko troche podniosłem i dzięki za opinie kompa

 

Popatrz na gry typu company of heroes, rainbov six vegas...

naprawde fajne te gierki są:) zapodalem je jako grafa u Pana Googla.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem jeszcze troche wody upłynie zanim generalnie kadłubki osiągną w niektórych dziedzinach poziom markowego sprzętu choćwszystko jest na dobrej drodze. Myśle tez ze rozmawiając o kadłubach zapomnieliście, że te konkretne modele o któych tu mowa to sa akurat wybitne jednostki w tej grupie i ich jakosc nie jest miarodajna dla calego segmentu.

 

Osobiście marzą mi sie czasy kiedy laptopa bedzie mozna złożyc samemu i kiedy obudowa z matryca to bedzie taka sama czesc jak reszta i bedzie ja można kupic droższa lub tańszą. Wybierajac lapa mialem ogromny problem aby znaleść komromis pomiedzy kilkoma parametrami na ktorych mi zależalo.

 

 

Z innej beczki...

 

California Acces to kadłubek? Wiem ze to polska firma ktora istnieje na rynku juz od dawna ale...

 

Jak z jakościa? Ktos to macal???

Edytowane przez Szczepano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...