Skocz do zawartości
Willow

Opinie o ASRock`u PLIZ.

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie rozumiem po co wam to FSB 100 ?? ja bym sie bardziej martwil czy plyta obsluzy FSB 166 (oficjalnie, bez tuningu)

 

ECS czy AsRock ... jeden ch ... ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma .... ja mam to pierwsze ... jezeli chodzi o stabilonosc/szybkosc/bezproblemowosc w obsludze to nei narzekam na moje K7S5AL

 

natomiast jezeli chodzi o jakosc wykonania to .... nie polecalbym jednak ani jednego ani drugiego ... lepiej zainwestowac te 20-30 zeta wiecej w jakis najtanszy i najprostszy model ale jednak bardziej firmowej plyty (np. MSI czy .... JetWay :D)

 

co do kwestii gwarancji, ze na plyte daja az 2 lata i to ma zapewnic spokoj to bym sie z tego tak za bardzo nie cieszyl ... perspektywa, ze przez 2 lata bedziesz co miesiac do serwisu z plyta biegal, bo znowu ci sie cos zwalilo, nie jest zbyt optymistyczna .... a w przypadku produktow obu firmy prawdopodobienstwo trafienia na taki egzemplarz (wadliwy od poczatku) jest dosc spore [np. ten moj ECS to jest 3 plyta, wszystkie 3 plyty wyeminialem w ciagu jednego miesiaca, bo 2 wczesniejsze byly od poczatku wadliwe]

 

ja to tylko przy podejmowaniu decyzji (AsR or ECS) patrzylbym glownie na chipset ... ostatnio strasznie znienawidzilem chipy f-my VIA i jakbym sie decydowal to bym wybral plyte na SiSie lub NForce (ale to juz dla tych co kase maja)

 

to by bylo na tyle .... bez odbioru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz jak ktoś ma proca na FSB 100 to nie kupi MOBO która nie obsługuje tej magistrali. A np.AssRock ma regulacje od 100 do ponad 200. Więc takie mobo ma przyszłość. Najnowsze modele ukladów Via400A Nf2u400(inaczej C1) nie mają szyny 100MHZ zresztą tak samo jak SiS746. Troche to bez sensu bo jednak sporo ludzi ma procki na tą szyne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinia:

 

NIE KUPUJ !!!

MOżesz to uzasadnić ??

Mialem stycznosc i kumpel tez mial. Ogolnie najwiecej zwrotow gwaranyjnych, klienci nic tylko nazekali wiec nie sprzedaje juz w ogole, wole ecsa.

 

tak poza to pozdrow bielsko Yeti 666 (pochodze z bielska) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...