Skocz do zawartości
Takewon

Vectra I Tpsa - Rezygnacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pewną prośbę. Jak to oczywiste by zrezygnować z internetu trzeba napisać podanie lecz nie wiem dokładnie co trzeba umieścić w tym podaniu. Na stronach głównych niczego takiego nie mogłem znaleźć więc proszę userów tego forum o pomoc w tej sprawie. Z góry dziękuję.

 

Chcę zmienić na Dialog (lepiej mieć i telefon i internet w jednym, poza tym jakoś słyszałem że niedługo i tv ma być. Vectra może i nie ma limitów ale wnerwia mnie jak często majstrują :angry: ) bo oferty są ciekawsze niż w TP i Vectrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze masz internet w Vectrze :] ... ostatnio też mnie w[ciach!]... i to mocno :/

 

jeśli chcesz zrezygnować to:

musisz być osoba na która jest podpisana umowa z Vectra.

 

idziesz do BOK . biura obsługi klienta - tam gdzie spisywałeś umowe i oświadczasz że chcesz zrezygnować(zabierz dowód osobisty :P ), pracownik pomoże Ci sporządzić taka rezygnacje i wszystko załatwisz na miejscu.

 

oczywiście nie możesz być związany z umowa jeszcze przez jakiś okres czasu który jeszcze nie minął, inaczej będziesz musiał zapłacić karę za zerwanie umowy przed terminem( opłacić pozostałe miesiące do wygaśnięcia umowy ) , chyba ze jesteś teraz na bezterminowej ... ale to i tak możesz zrezygnować dopiero z 3 miesięcznym opóźnieniem, czyli jeśli zerwiesz umowę z Vectra np jutro :] to od tego momentu musisz mieć dostęp do ich usługi jeszcze przez 3 mies - oczywiście płacąc za nie ( mi osobiście nie poodbija sie takie praktyki, uważam je za złodziejstwo ) .

 

W Vectrze nikt nie dba o stałego klienta, wszystkie promocje wdrażane są z myślą o pozyskaniu nowych, np przyspieszenie NET'a nastąpiło dopiero po pół roku od czasu promocji dla nowych abonentów ... żal.pl i 100m mułu ... totalne DNO . nie raz miałem ochotę strzelić w mordę pracownika vectry który namawiał mnie na podpisanie nowej umowy bym mógł korzystać z szybszych łączy po tej samej cenie która obecnie płaciłem za wolniejsze ...

 

a Dialog ? ... każda nowa promocja tyczy się stałych i nowych klientów, ogólnie Dialog a Vectra to jak niebo a ziemia ....

 

a ta ich nowa promocja ''po 23'' ? śmiech, marketingowa papka dla mało pojętnych, prędkości kolejek wew i zew są najzwyczajniej sumowane po godzinie 23 a oni nazywają to podwójnym przyspieszeniem internetu ... żal dupę ściska jak słucha się takie rzeczy.

 

kolejna uwaga do tych pionków ... to CENY!!! podane na ich stronie WWW tzw 19.90zł obowiązuje przy podpisaniu umowy długoooooo terminowej oraz w pakietach internet/ TV/ telefon .... normalne ceny to np 50zł za 256kbps :P - 12 mies lub 120zł(na 12mies) za te 2Mbity z żałosnym uploadem ...

 

jeśli to czyta jakiś pracownik vectry to niech wie ze on i firma w której pracuje są do kitu.

 

edit:

właśnie dostałem nowe rachunki i następna podwyżka za net .. o 9zł ..co za mendy, myślą ze mogą sobie od tak zmieniać ceny abonamentu... wiadomo ze 9zł to nie tragedia ale taka banda złodziei jak vectra sporo na tym zarobi jak od każdego wyciągnie te 9zeta, brak słów, jedno wielkie DNO.

tylko jak minie termin umowy, przechodzę do dialogu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...