Skocz do zawartości
IGI

Prosba O Pomoc - Statystyki Serwisu Www Potrzebne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Stary wyjadacz a nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat ;).

 

Potrzebne są mi a raczej mojej dziewczynie statystyki odwiedzin jakiegoś serwisu www.

Potrzeba tych statystyk z całego roku + 1 miesiąc. Idealnie by było gdyby była podziałka co 1 dzień, ale może być i co tydzień, a w najgorszym wypadku co miesiąc.

 

Chodzi o coś takiego jak

 

1.1.2006 687 odwiedzin

2.1 2006 548 odwiedzin

itp ;).

 

 

Napisałem na forum purepc gdyż siedzi tu bardzo dużo osób z innych serwisów więc może znajdzie się jeden dobry człowiek który pomoże.

 

Staty potrzebne są do pracy inżynierskiej pt "Przewidywanie ruchu sieciowego za pomocą sieci neuronowej".

- Sieć ma przewidzieć na podstawie danych z poprzedniego roku ilość odwiedzin w kolejnym okresie - tu akurat miesiącu.

 

Bez dobrych statystyk kobieta nie może ruszyć z pracą a jak narazie wszyscy do których sie zwróciliśmy wypieli sie na nas :(.

Ja na swoich serwerach niestety uaktualniałem soft w lutym i wszystkie logi przepadły, a od marca to za krótki okres żeby sieć wyliczyła jakieś sensowne wyniki.

 

Statystyki nie muszą dotyczyć ilości odwiedzin ale mogą np dotyczyć ilości maili itd. Ważne żeby były to troche większe liczby :).

 

Pomóżcie dobrzy ludzie bo mi się moja biedna podłamała, że pracy nie napisze na czas.

 

Z góry w swoim i mojej dziewczyny imieniu dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co podaliscie to juz widzialem wszystko. I są to staty z podziałką miesięczną. Najlepiej by było z danymi z podziałką dniową. Z calego roku siec wyliczy ale dokładność jest bardzo słaba i są małe możliwości "wyszkolenia" sieci (za mało parametrów).

Dlatego się zwróciłem licząc na statystyki dokładniejsze najlepiej z podzialką dniową.

 

Tak więc dzięki za pomoc, ale mam nadzieje że zjawi się ktoś kto może udostępnić dokładniejsze staty.

 

Edit

 

 

 

Dziękuję za pomoc dostałem dzisiaj staty od marco (wielkie dzieki !)

Jak widac na purepc zawsze mozna liczyc !!!

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...