Skocz do zawartości
Ramza

Zasilacz.......co Wybrać.....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam do was pytanie, a raczej prośbę.Mam problem z zasilaczem.Od wczoraj działa dziwnie tzn.zabezpieczenia zadziałały i się parę razy wyłączył.Zależy mi na czasie bo nic nie chcę przepalić sprzętu.Jaki zasilacz mam wybrać mam do dyspozycji gdzieś 0 - 100 zł lub więcej.Config jak w opisie.Aktualnie mam 350w chciałbym kupić zasilacz o mocy od 400w - 450w gdyż chcę podkręcić trochę piec... :wink: (Szukałem na forum ale nadal nie mogę się zdecydować więc postanowiłem założyć nowego posta.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyboru, to jeżeli ci nie przeszkadza średnio znane pochodzenie sprzętu (ale nie zawodna praca) to bierz Deltę 350AB lub 400 Power_ok z Allegro. A jak coś nowego to któryś Amacrox lub Modecom z serii MC (nie Feel!!).

 

Yamo 350W - czyli pewnie Codegen ze zmienioną nalepką. Gratuluje odwagi zasilania sprzetu takim złomem.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pocieszenie :-P Zasilacz został kupiony 2 lata temu.Nie byłem wtedy za bardzo zainteresowany komputerem.Gdy rok temu od podstaw złożyłem nowy stwierdziłem, że jak zasilacz uciągnął stare graty to i nowe też powinien.Był to jednak błąd.Wolał bym zasilacz 400w lub 450 z dużym zapasem który mi zostanie.chce sprzęt podkręcić dlatego zaczynam od zasilania a potem skupie się na chłodzeniu pamięci,karty i proca ale to później.Chcę, żeby ten zasilacz był na przyszłość.W 2008 roku planuję poskładać nowego pieca z części ze średniej półki dlatego wole mieć już zasilacz.Czy to nie błąd???

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wołał bym coś w miarę markowego, ponieważ coraz bardziej boje się o swój sprzęt...(Proszę o jakieś linki do stron,aukcji itp. lub konkretne propozycję :D

Edytowane przez Ramza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz 400W? Wspomniana wcześniej Delta 400Mb Pwr_ok. Nic lepszego w tej cenie nie masz szans znaleźć. W sumie wybór jest tylko między leżakami-Delty i Fortrony, przy czym ta wymieniona chociażby przeze mnie wypada najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy twoim konfigu dobra 350-tka się nie zmęczy nawet. Nie trzeba więcej. widocznie twój zasilacz ma 350w tylko na nalepce.

 

Zasilacz został kupiony 2 lata temu

Po 2 latach w zasilaczu moze byc tyle kurzu, ze dla kazdego zasilacza w obecnych temperaturach moc z nalepki bedzie tylko milym wspomnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam zasilacza do 350W (jak jest jakiś dobry 300 to jak najbardziej), cena to tak do 60zł mogę dać

 

jeszcze jedna ważna rzecz on musi być cichy, bardzo cichy, najlepiej bez wentylatora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde już bym to brał od reki ALE

 

http://allegro.pl/item217464237_ciszaaaaaa...l_za_29_99.html

 

0 z 20 wystawionych

 

 

 

 

poszukam tego jeszcze, ale mam pytanko, czy to pasuje do każdej płyty głównej? kompa mam dość starego czy to pójdzie normalnie z tą płyta? i co jeśli chodzi o dyski? nie mam sata tylko ata 133

 

jeszcze jedno pytanko, ta wentylacja będzie odprowadzać ciepło do dołu czy do góry (czy nie ma to róznicy)? nie mam dziury w obudowie u góry :D

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...