Skocz do zawartości
FSC

Następca Asusa A8 Ma Być Juz Niedługo F8

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sirius.pl/notebooki/towar_cenni...8SA-4S001C.html

 

syper cena kurcze..... nawet 5 tysiecy to nie kosztuje....ale lapki pojechaly w dół

 

p.s. - mastasha ile w koncu ten ati hd2600 ma pamieci ram w tej karcie?....na sirusie podaja 256 mb...a na stronie oficjalnej asusa 512...wogole dziwne ze ten ati ma 512 wg asusa...bo wiekszosc lapkow z ta karta ma 256 podst. pamieci. sprawdz u siebie prosze

Edytowane przez FSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mozliwe, termin jest przesuwany takze z powodu tego, ze rozne JESZCZE wieksze nowosci udaje sie sciagnac na testy. Inna sprawa, ze mamy tez inne materialy, nie tylko recenzje sprzetu i chcemy przeplatac zeby nie bylo zbytniej monotonii ;) Ale obiecuje, ze sie doczekacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F8sa juz dostepny..looknijcie na ceny na ceneo.pl :) czas robi swoje. hehe...zapowiadalo sie drogo a wyszlo blisko 4 tysiac..ci co dawno kupili niech tylko zaluja ze wydali tyle kasy... ja osobiscie i tak kupuje innego lapka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F8sa juz dostepny..looknijcie na ceny na ceneo.pl :) czas robi swoje. hehe...zapowiadalo sie drogo a wyszlo blisko 4 tysiac..ci co dawno kupili niech tylko zaluja ze wydali tyle kasy... ja osobiscie i tak kupuje innego lapka :)

 

 

hej co kupujesz jesli moge wiedziec bo ja chce kupic F8 ale sie zastanawaim:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej co kupujesz jesli moge wiedziec bo ja chce kupic F8 ale sie zastanawaim:)

Ibm/Lenovo T61p. Myslalem tez nad HP Compaq 8510w..ale ten w 90% odpada bo sie ponoc strasznie grzeje i sa glosne podczas obciazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci moge tylko powiedziec, ze ceny z Ceneo sa z du..y wyjete, bo zadna z tych firm NIE MA teraz tych laptopow, wrzucili to do swojej oferty, bo akurat taki wpis pojawil sie w ofercie hurtowni od ktorych biora laptopy. Nic poza tym, z tego co wiem, F8-ki nie bedzie przed świętami w sklepach (nie licząc tej edycji ze skórą i HD2400).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja chciałbym kupić asusa f8sa (w siriusie) i mam pytanie co do pamięci karty graficznej 128-256 czy 512Mb bo już spotkałem te 3 wersje i ejdyne co sie zgadza to wartość dla HM 1200z groszami..pozdrawiam!!:)i dizeki z góry za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info bo jak zobaczyłem 128 to się trochę przeraziłem bo by ponad 1GB ramu zabierał wtedy do HM:)

właśnie zamówiłem mojego f8sa i jutro powinien już być na moim biurku:)pozdrawiam :)

 

jakbys mogl, napisz jak bardzo jest cichy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info bo jak zobaczyłem 128 to się trochę przeraziłem bo by ponad 1GB ramu zabierał wtedy do HM:)

właśnie zamówiłem mojego f8sa i jutro powinien już być na moim biurku:)pozdrawiam :)

I jak tam, sprzęt dostępny? Jakie ostatecznie "bajery" dają w zestawie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...