Jump to content
FSC

Następca Asusa A8 Ma Być Juz Niedługo F8

Recommended Posts

http://www.sirius.pl/notebooki/towar_cenni...8SA-4S001C.html

syper cena kurcze..... nawet 5 tysiecy to nie kosztuje....ale lapki pojechaly w dół

p.s. - mastasha ile w koncu ten ati hd2600 ma pamieci ram w tej karcie?....na sirusie podaja 256 mb...a na stronie oficjalnej asusa 512...wogole dziwne ze ten ati ma 512 wg asusa...bo wiekszosc lapkow z ta karta ma 256 podst. pamieci. sprawdz u siebie prosze

Edited by FSC

Bardzo mozliwe, termin jest przesuwany takze z powodu tego, ze rozne JESZCZE wieksze nowosci udaje sie sciagnac na testy. Inna sprawa, ze mamy tez inne materialy, nie tylko recenzje sprzetu i chcemy przeplatac zeby nie bylo zbytniej monotonii ;) Ale obiecuje, ze sie doczekacie.

F8sa juz dostepny..looknijcie na ceny na ceneo.pl :) czas robi swoje. hehe...zapowiadalo sie drogo a wyszlo blisko 4 tysiac..ci co dawno kupili niech tylko zaluja ze wydali tyle kasy... ja osobiscie i tak kupuje innego lapka :)

F8sa juz dostepny..looknijcie na ceny na ceneo.pl :) czas robi swoje. hehe...zapowiadalo sie drogo a wyszlo blisko 4 tysiac..ci co dawno kupili niech tylko zaluja ze wydali tyle kasy... ja osobiscie i tak kupuje innego lapka :)

hej co kupujesz jesli moge wiedziec bo ja chce kupic F8 ale sie zastanawaim:)

Ja ci moge tylko powiedziec, ze ceny z Ceneo sa z du..y wyjete, bo zadna z tych firm NIE MA teraz tych laptopow, wrzucili to do swojej oferty, bo akurat taki wpis pojawil sie w ofercie hurtowni od ktorych biora laptopy. Nic poza tym, z tego co wiem, F8-ki nie bedzie przed świętami w sklepach (nie licząc tej edycji ze skórą i HD2400).

dzięki za info bo jak zobaczyłem 128 to się trochę przeraziłem bo by ponad 1GB ramu zabierał wtedy do HM:)

właśnie zamówiłem mojego f8sa i jutro powinien już być na moim biurku:)pozdrawiam :)

I jak tam, sprzęt dostępny? Jakie ostatecznie "bajery" dają w zestawie...?