Skocz do zawartości
jzbl

Laptop Do 2600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukam laptopa dla kumpla, a mam problem... Nie wiem czy składać z "kadłubka", dokupujac podzespoły czy kupić kompletną firmówke (HP, Toshiba, Dell, Asus, Acer) ? Czy to się opłaca?

 

Laptop ma być do typowej pracy biurowej oraz korzystania z neta, okazyjnie film. Praktycznie kazdy obecny laptop sprosta takim wymaganiom, ale szukam czegoś z konkretną gwarancją i "renomą" wśród użytkowników, żeby głupio nie przepłacić :)

 

Wymagania:

 

FUNDUSZ : do 2600zł max

 

CPU - ze stajni Intela (nie musi być demon prędkości, coś co da się dostać za powyższą cenę)

RAM - przynajmniej 1GB

VGA - nieistotne (pewnie jakaś zintegrowana od Intela)

HDD - 60GB wzwyż

LCD - 15 wzwyż i bardzo czytelny :)

DVD - DVD nagrywara

OPCJE - USB 2.0, karta dźwiękowa, podłączenie neta (Ethernet 100) oraz WiFi. Możliwie bez zbędnych gadżetów typu bluetooth, modemy, firewire, kamery itp. itd.

BATERIA - żeby nie zdechł po godzinie

SYSTEM - Windows , obojetnie jaki, jak sie nie bedzie ślimaczył może być Vista, jak nie to XP :)

 

Koniecznie , solidna gwarancja.

 

Prosze o pomoc, może ktoś polecić konkretne modele?

Edytowane przez jzbl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko HP (ma lepszą klawiature, czytaj szybciej sie pisze, palce lepiej sie przemieszczaja) do IBMema palce sa jakby przyklejone.

 

P.S.

 

Malo ludzi wogole zwraca uwage na klawiature a jest jedna z wazniejszych rzeczy. Ja przez to sprzedalem jednego lampka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tochiba A100-749

w stosunku do ibm czy hp: lepszy procek core2duo oraz normalna grafika, nie jakas rewelacyjna ale nie szajs pokroju intel gma, czytnik kart

cena 675EUR = 2500PLN, za pozostala stowke mozna dokupic ram (1 slot wolny) badz jakis bluetooth itp

 

Po kij dajesz zagraniczny sklep, co to daje? Jaki my z tego zysk mamy? Mam wysłać kuriera DHL po tego lapka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.notebooki.pl/notebook/pokaz/2473/

 

nic dodać nic ująć

dzis takiego kupilem. odbieram ze skalepu z bydy po niedzieli.

takiego to nawet w ciemno bym wzial bo sa z.a.j.e.b.s.t.e. na ich temat bylo sporo. jak chesz sie dowiedziec wiecej na purepc to szukaj nx7400. nx7300 rozni sie brakiem zlacza do stacji dokowania i ceną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tandetna grafika, nie widze wyjscia tv (dla mnie konieczny) ale chyba powinien miec

 

za 100pln taniej masz o wiele lepsza grafike, procek 64bit (o ile to sie kiedys przyda), a z [ciach!]lek: 4xusb, wyjscie tv, glosniki harman kardon (swietnie graja jak na 1w, lepszysz nie slyszalem, tylko w quosmio wieksze)

Edytowane przez cmsydney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...