Skocz do zawartości
Gość Kaaban

Fanta Pineapple & (nowa) Fanta Shokata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Pineapple zapewne każdy zna, dla mnie jest zajebista :D

 

 

Shokata-pił ktoś? taka niebieska, butelka też niebieska. Na etykiecie jest napisane, że smak "owocowy" po prostu i tyle <_< Dla mnie pyszna :D Nie jest tak słodka jak pineapple (mi akurat nie przeszkadzało) i ogólnie jest fajna i el0 ;)

 

Dołączona grafika

 

Nawet na stronie fanty nic o tym nie ma :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebieska p-r-z-e-z-a-j-e-b-i-s-t-a. Piłem parę lat temu na Węgrzech, bodajże jako smak czarnego bzu (tak nam tłumaczka powiedziała) Wypatrzyłem dzisiaj i nie ma na nią bata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

niebieska p-r-z-e-z-a-j-e-b-i-s-t-a. Piłem parę lat temu na Węgrzech, bodajże jako smak czarnego bzu (tak nam tłumaczka powiedziała) Wypatrzyłem dzisiaj i nie ma na nią bata :D

Ta jest podpisana po prostu "owocowa" <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja piłem fante shokate już 6 lat temu w Chorwacji. Na chorwackiej etykiecie było napisane że to jest "limuna(limonka) i bazge" Chorwat mi powiedział że bazge to krzyżówka grejfruta z czymś tam.(już nie pamiętam) Ale nie ma co shokata jest pyszna. A pinaple... zgadzam się że to porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bywam codziennie w różnych sklepach i nie mogę znaleźć w jakich sklepach to kupiliście??

Jest w Serbii i Czarnogórze, chyba też była w Macedonii. W Polsce niedostępna. Moja córka uwielbia, a ja, choć nie jestem smakoszem tego typu napojów, uważam, że to najlepsza z Fant :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jest w Serbii i Czarnogórze, chyba też była w Macedonii. W Polsce niedostępna. Moja córka uwielbia, a ja, choć nie jestem smakoszem tego typu napojów, uważam, że to najlepsza z Fant :rolleyes:

Cuda na kiju :lol2:

Dołączona grafika

 

Kupione w sieci sklepów LD ale chyba to tylko na mojej wsi jest i w okolicach ;)

 

W wawie o dziwo nie widziałem O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...