Skocz do zawartości
Maniakalny

Solid Containers

Rekomendowane odpowiedzi

jak wyglada zapinka na to :>

we wtorek będzie stalowa jeśli dobrze pojdzie, jesli nie to tymczasowo pojdzie pleksiana

Nice :] Ja chcę zobaczyć to w Cu :]

wszytsko w swoim czasie

 

15 plastikowych opasek zaciskowych :P

na to nie wpadłem :lol2:

 

GPU nawet ujda, ale czekam na ladne miedziane CPU :D

juz zrobiony, w poniedziałek planuje go odebrać :D

taka ciekawostka: miedz przed obróbka wazyła 7,3kg

 

Mówcie co chcecie, ale jak dla mnie solidy do chłodzenia pamięci to lekka przesada :D :D :D

 

;) nie no fajne, takie... aluminiowe... ale mało świecące :D

:blink: ??

 

btw jeden aluminiowy waży 645,2g

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naaaaajsssss, ale kloc to straszny, prawie 3 kilo?, scianki imo troche ciensze powinny byc :D, jakiekolwiek szanse na fotki wnetrznosci? jaka srednica zewnetrzna?

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniakalny >> moja sugestia >> ciensze scianki, bo:

1) z szersza dziura latwiej sie leje Ln2 i wchodzi wiecej DI (rzadzsze dosypywanie);

2) masa w sciankach nie pomaga prawie wcale przy trzymaniu temp;

3) kontener bedzie lzejszy przez co mniej beda sie go ludzie bac na CPU klasc, po dokreceniu srub na maxa to to bydle moze plyte polamac :D

 

i zrobilbym tez nieco ciensza podstawe >> 2cm to troche za duzo, moim zdaniem, przy zalewaniu prockow bez CB traci sie pare ladnych stopni, a tak gruba podstawa wcale nie pomaga tak mocno przy CB.

 

Co do GPU to widze jeden problem >> niezaizolowana zapinka, bedzie marznac i sie skraplac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniakalny w Twoim ruraczu zapinka styka sie bardzo duza powierzchnia z cala rura i nie ma sily zeby wepchnac miedzy nia a zapinke izolacje., nie ma tez miejsca zeby wcisnac izole miedzy zapinke a GPU.

 

Tutaj rybi kontener:

Dołączona grafika

 

Na zapine mozna polozyc jeszcze armaflexowa mate 6mm co spowoduje ze sam rdzen kontenera bedzie wychodzil poza mate i tylko on bedzie sie stykal z GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniakalny w Twoim ruraczu zapinka styka sie bardzo duza powierzchnia z cala rura i nie ma sily zeby wepchnac miedzy nia a zapinke izolacje., nie ma tez miejsca zeby wcisnac izole miedzy zapinke a GPU.

 

Tutaj rybi kontener:

http://rybamcz.boo.pl/kontenery/gpu%20soli...v1/PICT8137.JPG

 

Na zapine mozna polozyc jeszcze armaflexowa mate 6mm co spowoduje ze sam rdzen kontenera bedzie wychodzil poza mate i tylko on bedzie sie stykal z GPU.

aa no teraz rozumiem

to i tak nie zmienia faktu ze i tak trzeba izolowac zapinke

w rev2.0 będzie grubsze miejsce styku i będzie się dało dać miedzy zapinke a karte, mate 6mm

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO i teraz juz wiesz o co chodzi...

 

Takie rozwiazanie jak ma ryba jest najlepsze... jego rura jest jedyna ktora weszla na mojego 7600GS... i do tego ladnie byla zaizolowana karta :)

 

Jedynym minusem rury od ryby jest to ze kosztuje tak wiele :cry: (no niestety miedz i wykonanie nie sa tanie)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...