Skocz do zawartości
voo

Asus F5r I Winxp

Rekomendowane odpowiedzi

Mam laptopa Asus F5R. Zrobilem w nim downgrade z Visty do Windows XP. Mialem kilka problemow ze sterownikami ale wszystkie zostaly rozwiazane poza jednym - bluetooth... W menedzerze urzadzen ciagle swieci "USB Device". Pod Vista urzadzenie to dzialalo, teraz jest problem. Nigdzie nie znalazlem sterow. Na obudowie jest nalepka: CSRbetween, Bluetooth 2.0 + EDR. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa Asus F5R. Zrobilem w nim downgrade z Visty do Windows XP. Mialem kilka problemow ze sterownikami ale wszystkie zostaly rozwiazane poza jednym - bluetooth... W menedzerze urzadzen ciagle swieci "USB Device". Pod Vista urzadzenie to dzialalo, teraz jest problem. Nigdzie nie znalazlem sterow. Na obudowie jest nalepka: CSRbetween, Bluetooth 2.0 + EDR. Prosze o pomoc.

Jeśli chcesz mieć najświeższą wersję, to Toshiba Bluetooth Stack: http://aps.toshiba-tro.de/bluetooth/pages/download.php

Niestety po 30 dniach zaczyna coś marudzić o okresie próbnym (nie dotyczy to tylko laptopów Toshiby).

 

Inny sposób to ściągnięcie TBS ze strony Asusa, ze strony dla innego modelu laptopa (np. F3ja), ale wtedy musisz się pogodzić ze starszą wersją bez perspektyw na upgrade.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jestem nowy. Wczoraj też kupiłem sobie takiego samego laptopa jak Ty. I oczywiście miałem Viste :? Kolega zrobił mi formata i wrzucił Xp (jestem w tym ciemny). Teraz mam problem ze sterownikami, bo ja dostałem płytke ze wszystkimi sterownikami na Viste. Możesz powiedzieć jak udało Ci się zainstalować sterowniki do tego wszystkiego? Skad je wziołeś? Bo ja narazie męcze się z grafiką i mi nie wychodzi, a Tobie zostało już tylko bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jestem nowy. Wczoraj też kupiłem sobie takiego samego laptopa jak Ty. I oczywiście miałem Viste :? Kolega zrobił mi formata i wrzucił Xp (jestem w tym ciemny). Teraz mam problem ze sterownikami, bo ja dostałem płytke ze wszystkimi sterownikami na Viste. Możesz powiedzieć jak udało Ci się zainstalować sterowniki do tego wszystkiego? Skad je wziołeś? Bo ja narazie męcze się z grafiką i mi nie wychodzi, a Tobie zostało już tylko bluetooth.

Zainstaluj sp2 do windowsa jesli jeszcze tego nie zrobiles, a system go nie ma. Tu masz stery: http://support.asus.com/download/download....s&model=F5R W pierwszej kolejnosci zainstaluj sterownik do karty graficznej (ktore prawdopodobnie sa tez sterownikami do chipsetu - "kontroler zarządzania magistralą systemową" :? ) Przed sterami do modemu wgraj te do dzwieku, ale nie ze strony asusa tylko -> http://www.realtek.com.tw/downloads/downlo...p;GetDown=false

Sterownik do kamerki dla visty dziala tez pod xp. Reszta sterownikow ze strony asusa. Powodzenia :)

Edytowane przez voo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem. Kupile Asusa s6fm i zainstalowalem tam XP. No i mam wielki problem ze storownikami prawdopodobnie tez do bluetootha. Wszystko sie ladnie poinstalowalo poza jednym - w menadzerze urzadzen - USB Device. TO jest bluetooth ale nie wiem ak go uruchomic. Sterowniki z toshiby nie dzialaja. Gdy instaluje ten sterownik to wyskakuje mi komunikat zeby podlaczyc urzadzenie a jak wlaczam bluetootha to nic sie nie dzieje i po chwili znow wyskakuje ten komunikat :( probowalem roznych sterownikow z toshiby a na stronie asusa szukalem i nie znalazelm zadnych pod xp :( Bardzo prosze o pomoc to moje gg 3598038. Bede wdzieczny za kontakt. Pozdrawiam Artur

Edytowane przez Ar-T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam pytanie dotyczące sterowników WinXP do tego lapka a mianowicie jaki sterownik odpowiada za Kontrolera Sieci ??? Czy zainstalować któryś ze stronki Asusa z zakładki LAN ???

Edytowane przez Norbercik27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...