Skocz do zawartości
ChrisG

8600gt Atak @1ghz Core

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi tu ściemniasz , nieco ponad 30stopni na stockowym chłodzeniu przy 1.8v :lol2:

Skad znasz temp?

Skad wiesz ze atitool nie przekłamuje tak samo jak z taktowaniem pamieci?

Skad wiesz jaka jest czestotliwosc aktualizacji temp?

 

Zapraszam do mnie, chetnie zaprezentuje :)

 

temp otoczenia = 18'c, mozna powiedziec ze komp bez budy

 

edit

Jednak widze ze wszyscy wiedza lepiej niz ja - jak krece i gdzie trzymam kompa :lol:

 

edit2

Dołączona grafika

 

moze jeszcze wszystkim zainteresowanym opłacić bileciki do mnie i osobiscie prezentowac 1ghz na rdzeniu :lol: ?

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups...

 

 

 

Pierwszy z brzegu, zwykły Palit 8600GT na pcb od GT, 1.8v, standardowe chłodzenie i pasta, standardowy bios, wentylator 25% (dopiero po wszystkim to zobaczyłem :lol: ).

 

Wynik robiłem aż 15minut. Jestem ekstremalny, podziwiajcie mnie przez 4 strony :lol: I nie zapomnijcie powiedziec kolegom :lol2:

Cały detal w tym żebyś osiągnoł GPU1000/MEM1000 no i zobaczymy czy tak łatwo pójdzie,jak rusasz pamięci to i GPU OC spada

 

To o to chodzi? :huh:

podbij napiecie na mem i taktowania do 1000 i zobaczymy czy ci tak samo wyjdzie bez grzebania w biosie karty Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały detal w tym żebyś osiągnoł GPU1000/MEM1000 no i zobaczymy czy tak łatwo pójdzie,jak rusasz pamięci to i GPU OC spada

 

 

podbij napiecie na mem i taktowania do 1000 i zobaczymy czy ci tak samo wyjdzie bez grzebania w biosie karty

Idz spac kopaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz spac kopaczu.

:damage_wall: :damage_wall: dzieciak,jak nie masz czegoś konkretnego do powiedzenia to powiedz bo tak 3 letnie dziecko odpowiada. Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbij napiecie na mem i taktowania do 1000 i zobaczymy czy ci tak samo wyjdzie bez grzebania w biosie karty

No raczej ciężko będzie to wykonać na karcie, której nie mam od kilku miesięcy :blink:

Ale nie ma to jak wykopać dizonaura :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej ciężko będzie to wykonać na karcie, której nie mam od kilku miesięcy :blink:

Ale nie ma to jak wykopać dizonaura :lol2:

Było to w tym wątku opisane chyba na 2 czy 3 stronie ale jak widac nikomu się wicej się nie udało 1000/1000 tylko 1000/800 ot co,trzeba było wtedy tak zrobic podniśc napięcie na mem i nie idzie tak łatwo a wręcz bardzo ciężko.

 

leborg: dzieciak,jak nie masz czegoś konkretnego do powiedzenia to powiedz bo tak 3 letnie dziecko odpowiada.

 

:lol2:

sorry ale chyba wiek ci spadł do roczku,nadal wyczerpująca odpowiedz Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxforce jak jestes taki kozak to kup 8600GT (już nie są kosmicznie drogie) i zrób to 1000/1000 wszyscy Ci pogratulują przez 4 strony i będzie.

Kolego tą osobe osobiście znałem co ten temat założył,i wiem jak było wiec daj spokój z kupnem karty.Bo w tym temaciku widac pare wyników 1000 na GPU a i mówią jak to łatwo,a wcale tak łatwo nie jest bo cel był 1Ghz/1GHz i to zostało osiągnięte i jak widac tylko przez jedną osobę tutaj ChrisG

A było to na tej karcie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

do ataku był użyty inny cooler ale sobie porównaj zdjęcia

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co się spinać, z tego co po temacie widać nigdzie nie było podkreślane, że chodzi o 1GHz rdzenia przy 1GHz mem, dlatego każdy kto chciał pokazał te 1GHz i tyle, nie ma co robić z tego nie wiadomo czego, jak ktoś jeszcze będzie chciał to i pokaże 1GHz/1GHz, jak nie to co? Jakąś bazę rekordów na GPU robicie?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuka jest zrobienie 1ghz/1ghz nie samego redzenia w pierwszym poscie jasno napisalem ze jak pamieci sie ustawi nizej to jest to do osiagniecia.

 

 

dodaj jeszcze pamieci 1ghz i jest ex,roznice znasz w temacie pokazana byla,i tego niezrobi kazda jedna :D

Twoja 1000/pamieci??

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d054114aa094036d

score 1883

Moja 1000/1000

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8f3063ddddcd0d67

score 1994

to duzo w tym benchu 100pkt.

Narmer

Jak widac była wzmianka nawet w poście 1 i w dalszych postach ale jakoś to umkneło karzdemu

jeszcze post 88

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko wspomne ze Lanc powinien cos w tym temnacie dorzucic... bo o ile sie nie mysle to chyba ma w domu 2x 8600gts :)

Nie ma sensu inna revizja GPU,inna sekcja zasilania + dodatkowe zasilanie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

ale za to ekstremalnie sie komuś w głowie od upału pomieszało... ze prawi kalumnie niczym LOVE GURU... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1008/2220/2320 proszę ciebie bardzo ;)

 

W sumie to nic wielkiego dla tej karty... 1.75v gpu, memki def (2.02v) i karta lata jak lata.

Ropy powyżej 950Mhz nie dają żadnego zysku z wydajności, dlatego 1.1Ghz nie ma bo nie było po co jej katować wyższym napięciem.

 

2001

Dołączona grafika

 

2005

Dołączona grafika

 

Reszta na HWBocie w odpowiedniej kategorii.

 

@MaxForce

Rdzeń jest taki sam w 86GT i 86GTS, tylko napięcia są inne na def dlatego karty się inaczej kręcą. Ale fakt faktem, dodatkowe zasilanie coś tam poprawia w OC ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...