Skocz do zawartości
Bertold

Nokia 6120 - Microsdhc 4gb ۸ 8gb 100%

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

NOKIA 6120 CLASSIC


Nowy produkt Noki jest godny uwagi:
-DISPLAY: 16M colors, 320x240
-HSDPA
-micro-sd: up 2GB wg specyfikacji (ale obsluguje microSDhc 4GB i 8GB)
-microJack (2,5mm)
-camera: 2MPx
-USB 2.0 (miniUSB)
-SYBIAN 9.2, S60 3rd

-brakuje IrDA (ale to nie duża wada)
-bateria wypada jakto w symbianie 2-5 dni

Cena [22.07.07]:
-e-sklep: od 985PLN
-allegro: ~650PLN


Dołączona grafika




Dołączona grafika




Dołączona grafika







...................... Edytowane przez Bertold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zajrzałem do mediamarkt i telefonik świetnie się prezentuje, zgrabny i klasyczny. Wygląda dużo lepiej od n70/n72. imho to takie odchudzone n73. Brak irdy to raczej nie jest wada w obecnych czasach, ale to zależy co komu potrzeba :)

 

cena w MM to nieco ponad 900zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko otórz kupilem ten fonik na allegro z blokadą na Ere a mam plusa i da się jakoś kablem ściągnąć simloka bo do sklepu szkoda mi kasy, ile by to kosztowalo w sklepie ??

Nie ma takiej mozliwosci. Co wiecej, z tego modelu simlocka da sie zdjac jedynie kodem od operatora/posrednika badz oszukac z pomoca kart typu X-Sim, Turbo SIM itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za karty bo nie wiem chyba bede musiał się przeżucic na heje albo ere kuzwa a taki fon czytalem ze 150 zł a telefon nie wiadomo czy z pewnej reki bo allegr nigdy nie wiadomo czy legalny to kod operatora moze być problem i 150 zł to ich gnie chyba

 

Na jakiej zasadzie działają te karty i jak z nr telefonu bo mam umowe w plusie na mixa to i tak jestem zwiazany z numerem. moża by było gdzieś wyczaic taka karte poniżej 50 zł bo eni mam za dużo środków. Są po 17 zł ale to do iphona bedze kompatybilna z tym fonikiem??

 

 

a czy ta by działala z tym fonem z ery na plusa http://allegro.pl/item320667391_alpha_x_si...la_samsung.html

Edytowane przez Jabolewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko otórz kupilem ten fonik na allegro z blokadą na Ere a mam plusa i da się jakoś kablem ściągnąć simloka bo do sklepu szkoda mi kasy, ile by to kosztowalo w sklepie ??

Mój problem tkwi w tym, że dostałem telefon na prezent Nokie 6120 BLACK z zagranicy problem był w tym, że osoba wręczająca mi go popełniła gafe i zabrała sam telefon bez pudełka itp

zdecyduj sie skąd masz ten telefon

 

 

btw. jeśli karta odblokowująca iphona kosztuje 17zł to na pewno działa :lol:

btw2. zapoznaj się ze słownikiem, bo ciężko dojść o co Ci chodzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ziomki znalazłem fona przeznam się wiedziałem że się wyda ale sądziłem że uznacie mnie za złodzieja telefon odniosłem w szkole do sekretariatu (liceum) jako przykładny obywatel nikt ponad miesiąc sie nie zgłosił to mi ją dali może się znajdize poszukiwacz i wróciła do mnie i się nie włącza i z tego co pomięta była z ery. Fakt że zaniosłem ją na 2 dzień dopiero i była wyczyszczona i karty sim nie miała to teraz chce załadować swoją z plusa może mnie namierzą jak bedzie użytkowana to znajdzie się właściciel bo mi go trochę szkoda ;p ale tylko trochę to a z linka za 75 by działała ??

 

btw. jeśli karta odblokowująca iphona kosztuje 17zł to na pewno działa icon_lol.gif

cyżbym wyczuwał ironię? Edytowane przez Jabolewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta z linka zadziala, tylko pamietaj o jedynym. Telefon nadal ma simlocka, te karty w zaden sposob nie odblokowuja telefonu a jedynie oszukuja go udajac karte testowa. Z 6120 akurat bywaja rozne problemy, czasem potrzebna jest odpowiednia wersja softu, czasem w ogole karty operatora nie przeczyta, czasem karta musi miec wlaczony badz wylaczony pin, sa rozne kombinacje jesli chodzi o 6120. Generalnie jednak sa one kompatybilne z 6120.

 

Ta karta to po prostu przejsciowka do ktorej przykladasz wlasna (najlepiej przykleic). Takiego skladaka wkladasz do telefonu i powinno dzialac.

 

PS. Te tanie badziewa do iPhone'a nie zadzialaja z Nokia.

PS2. Kodu nie musisz brac od operatora, tym bardziej, ze ten nawet ich nie sprzedaje. Sa posrednicy, ktorzy to zalatwiaja, ale swoje to kosztuje. Dla 6120 z Ery liczylbym sie w wydatkiem miedzy 150 a 200zl w przypadku kodu, aczkolwiek to jedyna pewna metoda na odbokowanie telefonu.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje się bo znanazlem ten telefon i mogą być problemy a chce sobie go zostawić znalazłem go nikt się nie zgłosił, a potem u operatora by się okazało że nie mam jakiegoś kodu, wole ryzykować z x-simem. to chyba lepiej że nie odblokowuje sim jak by się znalazł właściciel to jak bym sciągnoł sim to bym musiał na nowo zakładać ponosić koszta dziki to kupuje najwyżej potem sprzedam za 50 zł ;p. B-) Dobra kupiłem raz kozie śmierć.

Wam on też robi takie ch... zdjęcia takie pasy wzdłuż jak by artefakty, tak jakoś zdjęcia i filmy inne niz na necie pozatym starsznie sie odciskają na nim odciski i sie brudzi szybko ;p.

 

 

Działa x sim ;p Zajebiste foty tryb panoramiczny rządzi ;p szkoda tylko, że wymaga dobrego osiwetlenie na dworzu jak jest słoneczko robi miodne foty ;p Polecam fona

Edytowane przez Jabolewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałam telefonik Nokia 6120 jako służbowy. Włączono mi rejestr 30-dniowy na rozmowy. Moje pytanie jest takie- czy można z tego rejestru usunąć pojedyncze połączenie lub sms? Nie ukrywam że jest to dla mnie trochę ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałam telefonik Nokia 6120 jako służbowy. Włączono mi rejestr 30-dniowy na rozmowy. Moje pytanie jest takie- czy można z tego rejestru usunąć pojedyncze połączenie lub sms? Nie ukrywam że jest to dla mnie trochę ważne.

nie

Edytowane przez Bertold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia>Mowa>Opcje>Pobierz języki - trudno w ogóle czegoś samemu w telefonie poszukać?

 

P.S 2,17MB zajmuje, więc jeśli nie masz żadnego pakietu albo stałego internetu to nie polecam :D

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...