Skocz do zawartości
mateuszek9797

Obudówka Do C2d, 8800 Gtx W Przystepej Cenie

Rekomendowane odpowiedzi

kupujesz GTX'a ? Zapomnij o pierwszej lepszej obudowie. Karta jest długa i się nie mieści do wielu obudów.

 

obudowy które NIE zmieszczą GTX'a:

ThermaltakeTsunami

CoolerMaster Mystique

Gigabyte 3D Aurora

Antec P180

LianLi PC-65 (It will fit one card but not two in SLI)

LianLIPC-3077 (It will fit one card but not two in SLI)

Asus TA-210 (It's never going to fit in this case)

Thermaltake Soprano

Raidmax Sagitta (Is never going to fit the 8800GTX)

Thermaltake Armor Jr.

Thermaltake Aquila

Thermaltake Matrix VX

Cooler Master Ammo

Cooler Master Centurion 534

iStarUSA Nitro AxS-10000 (The 8800GTX is never going to fit in this case)

Silverstone LC18

NZXT Transformer

Antec P160

 

 

obudowy które zmieszczą GTX'a:

Lian Li V2000-2100 series

Silverstone TJ07

Silverstone TJ09

Apevia X-Pider

CoolerMaster Centurion 5

EnermaxCS-5271BFS

Thermaltake Armor

CoolerMaster Praetorian 730 (it's really close)

CoolerMaster Stacker 830

CoolerMaster WaveMaster

NZXT Lexa "Retro toaster"

ChenmingCMUI-601 (you will have to remove the lower hard drive cage)

XION Solaris (will fit the 8800GTX but you will not be able to mount hard drives in the lower drive cage)

ApeviaX-Cruiser (It is really close but it will fit, but you might not be able to mount hard drives on the bottom cage.)

NZXT Apollo (If the 8800GTX is really 10.5 inches long it will fit.)

Thermaltake Shark(Only if the 8800GTX should fit if it is 10.5 inches and not 11)

Thermaltake Mambo (Will fit the 8800GTX, but you will not be able to mount all of the hard drive cage.)

Gigabyte GZ-FA1CA

Antec PlusView 2

XG CA-SW2-K (you will have to replace the included PSU)

Lian Li V1100

Lian Li PC-75

Antec 900

XION Onyx

AMSCF-2229BK

 

http://www.maximumpc.com/forums/viewtopic.php?t=50540

Edytowane przez napster666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Może się źle orientuję, ale w tej obudowie wystarczy wyjąć górny koszyk na dyski i nawet dwie GTX powinny wejść. Czyżbym się mylił?

Masz racje :) GTX nie wchodzi tez do Antec Solo/P150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie, ostatnio składałem kompa w takiej budzie i jest to solidna konstrukcja jak za taka kase - do tego 120mm wiatrak w komplecie + można we froncie zamontowac drugi i już mamy niezłą wichurę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie, ostatnio składałem kompa w takiej budzie i jest to solidna konstrukcja jak za taka kase - do tego 120mm wiatrak w komplecie + można we froncie zamontowac drugi i już mamy niezłą wichurę.

Jeśli piszesz o Cooler Master to się Tobie dziwię ... solidna ? - z blachą 0,6 mm ?

 

Jeśli piszesz o Chieftec to co innego - 1 mm pancerza robi wrażenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wydać ~150 zł jest niezła - nie porównuj jej z Chiefem za drugie tyle bo to inna liga :>

 

PS: bude miałem w rękach, a nie tylko oglądałem ją z obrazków, do normalnych zestawów bez Ninja, Infinity etc. będzie całkiem, całkiem.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wydać ~150 zł jest niezła - nie porównuj jej z Chiefem za drugie tyle bo to inna liga :>

 

PS: bude miałem w rękach, a nie tylko oglądałem ją z obrazków, do normalnych zestawów bez Ninja, Infinity etc. będzie całkiem, całkiem.

Chieftec - ciężko o jakąś niedoróbkę - faktycznie bez promocji wychodzi drogo

 

ps. Cooler Master : Hmmm - ja ją miałem kilka godzin i odesłałem - miło że dodali wiatrak ( z jaką prędkością się właściwie kręci ? ) - z wad które zauważyłem to tandetnawy przycisk (mała wada ) , ta blacha 0,6 ( cieńsza niż w obudowie poprzedniej modecom impact gdzie było 0,8 mm i większa tym samym masa modecom ... nie lubię robić kroków w tył więc wada spora ), wyłamywane śledzie ( wada raczej upierdliwie irytująca ... tak samo jak w modecom ... w chieftec już dali tak jak powinno być śledzie wyciągane )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupic komputer za duze pieniadze i oszczedzac na sile na obudowie ? kupujac jakies byle co typu chieftec ? zeby obudowa do tego sprzetu pasowala to powinna troche wiatraczkow miec...

 

ja osobiscie polecam anteca 900 zmiesci sie gtx wiatraczkow ma dosc, okienko tez ma, do tego ma zasilacz na dole, ladnie rozplanowane wnetrze same plusy czyli porzadny produkt warty tej swojej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceek -> nie mów, Chieftec to nie byle co. Kupowanie takiej obudowy (Midi Tower, Medium Tower) nie nazwał bym oszczędzaniem. Jest dobrze wykonana, długa - GTX chyba wejdzie bez problemu, ma 5 miejsc na wentyle. Do kogoś kto nie lubi bajerków, za to stawia na funkcjonalność i jakość wykonania wystarczy całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceek -> nie mów, Chieftec to nie byle co. Kupowanie takiej obudowy (Midi Tower, Medium Tower) nie nazwał bym oszczędzaniem. Jest dobrze wykonana, długa - GTX chyba wejdzie bez problemu, ma 5 miejsc na wentyle. Do kogoś kto nie lubi bajerków, za to stawia na funkcjonalność i jakość wykonania wystarczy całkowicie.

Creek nie widział a pisze ... wręcz trolluje. I ten jego argument "trochę wiatraków powinna mieć" LOL ( czyli ile ... 15 ? )

 

ps. swoją drogą w chieftec jest kilka miejsc na wiatraki ( 2x120 czyli tył i przód + 2x 92 na boku ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam zawsze będę polecał thermaltake, znajdzie się kilka obudów w/w firmy w granicach 300, lecz jeśli dołożysz trochę to będziesz miał soprano dx ->piękna i funkcjonalna

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam zawsze będę polecał thermaltake, znajdzie się kilka obudów w/w firmy w granicach 300, lecz jeśli dołożysz trochę to będziesz miał soprano dx ->piękna i funkcjonalna

Soprano ma to co trzeba - blachę 0,8 , 120 mm wylot ... jednak ja wolę symbolicznie tańszą Chieftec z blachą 1mm , wylotem też 120 mm i z niebłyszczącym subtelnym i ładnym frontem - mówię o BH-01B-B-B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam slabe doswiadczenia z marka chieftec mialem ze 2 zasilacze i starsza obudowe nie pamietam juz jaka nawet, musialbym brata mlodszego odwiedzic i zobaczyc...

ale chodzi mniej wiecej o to iz nie jestem z tej firmy zadowolony i nie polecam, a jak ktos chce wydac 2000 na sama karte graficzna to chyba oczekuje wszystkich podzespolow komputera wykonanych w jakiejs okreslonej jakosci...

 

A kazdy tutaj chwali swoja firme wiec ja tez moge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kazdy tutaj chwali swoja firme wiec ja tez moge...

jak czytam takie rzeczy to :mur:

 

- ostatnio sprawdziłem 4 różne firmy/obudowy bo kupowałem i wybrałem najlepszą ( pewnie twoim zdaniem to nienormalne kiedy kupuje się najlepsze z określonej puli :mur: ) ... no cóż a że jest teraz moja to trudno abym nie chwalił skoro po dogłębnej analizie wyszło że jest najlepsza ( coś się miało zmienić po moim zakupie ? :mur: ) Chyba z tego powodu ją kupiłem bo wygrała z innymi nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ceek- Nie wiem o czym mowisz, sam na tym forum namowilem z 10 osob do kupna modelu CH, kolejne kilka osob do kolejnych 5.

 

Z tego jedna osoba narzekala ze dyski nosza wibracje. ale polak potrafi i gumki zrobily swoje ;)

 

Poza tym 15kg stali perfekcyjnie tlumi wstrzasy. prowadze imprezy muzyczne w szkole i komp stal kolo dwoch subwooferow o lacznej mocy >1kW, blizej do 2kW i na budzie tego nie bylo odczuc. Niem jak sie zachowa jakies shinobi czy inne scierwo.

 

Na anteci nie moge nic zlego powiedziec.

 

EndOfFlameWar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...