Skocz do zawartości
-GIZIU-

Wc By Giziu Rev. 4.0

Rekomendowane odpowiedzi

czy panel musi wystawac z budy ? (sry jak gdzies wczesniej opisales)

czemu tylko fotek z zewnątrz ? Jedna , dwie by starczyły ....

Taka natura GateWatch'a że nie wchodzi do żadnej budy, teraz jest już w 4-ej budzie i w każdej wystaje. Ale zdradzę że jego czas dobiega końca :wink: A fotek dużo z zewnątrz bo wcześniej dawałem same z wewnątrz :D Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Oto fotki pierwszej zwodowanej DFI P35 T2R w Polsce ;) Jak pewnie zauważycie, trochę się różni od P5K Deluxe. Mianowicie pierwszy slot PCI-E jest wyżej, przez co musiałem zrezygnować z OCZ'a na ramach, ale w sumie podoba mi się też bez niego. Może parę słów o samej płytce. Płytka jest świetnie zapakowana, nic nie lata po pudełku, w środku są dwa oddzielne pudełka, jedno na dodatkowe chłodzenie, drugie na kable, instrukcję itp. Płyta jest dużo lepiej zaprojektowana niż EVGA 680i SLI, jeśli chodzi o rozplanowanie elementów, nie ma się do czego przyczepić, jest perfekcyjnie. Kolejną zaletą (w mniejszym stopniu wadą) jest zamontowanie standardowego chłodzenia płyty. Otóż jest ono przykręcane na śrubę, więc żeby je zdjąć trzeba z jednej strony trzymać nakrętkę a z drugiej odkręcać śrubę więc przyda się dodatkowa para rąk. Ja akurat poradziłem sobie sam, ale nie ukrywam że parę przekleństw poleciało :P Co do montażu bloków, nie było żadnych problemów, jednak musiałem przestawić mocowanie w MCW na NB. Lepiej było w P5K Deluxe, bo bloki były prostopadle, tutaj oba są pod kątem i oba inaczej ( :thumbdown: ), za to byłem mile zaskoczony tym że SB jest niżej umieszczony i myślę że nie ma bloku, który mógłby zawadzać o kartę graficzną. Heh, a ja skracałem jedną śrubę za czasów EVGA/P5K Deluxe :kwasny: . Cóż, to by było na tyle. Narazie jestem zadowolony z zakupu w 100%, jak będę miał dłuższą chwilę to wezmę się za OC Quad'a i napiszę coś na ten temat. Dobra kończę bo i tak mało kto to pewnie przeczyta i przejedzie scroll'em w dół aby zobaczyć fotki :P :

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kończę bo i tak mało kto to pewnie przeczyta i przejedzie scroll'em w dół aby zobaczyć fotki :

Giziu jednak sie pomyliłes bo przeczytałem to całe :D

fajnie na tej płycie bloki wygladaja :D w budzie tez porzadek wiec pozostaje tylko pogratulowac DOBRA ROBOTA i jeszcze raz GRATY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mobo fajniusie :) Bloczki pasują jak ulał do niej. Ale najbardziej w tym wszystkim podoba mi się monitor :P Ale tak jak poprzednio na starej mobo wszystko bardzo dobrze, porządek w kablach itp. Jak z głośnością zestawu ?

Pozdrawiam

rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie,

 

Widziałem na jednym z twoich zdjec Sliverstona razem ze Stackerem. Co powiesz o porównaniu tych bud ??bo sam sie zastanawiam nad zmianą budy i nie jestem do końca przekonany. Czy w tym dolnym przedziale wchodzi chłodnica 3*120 + zasilacz?

Stacker to buda wymarzona do AC, TJ07 do WC :D W "piwnicy" wchodzi chłodnica 3x120, przecież widać u mnie na fotkach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w "piwnicy" ta chlodnice masz jakos przymocowana czy lezy sobie ot tak?

Miałem ją montować ale w sumie nie przenoszę budy więc leży ot tak sobie.

 

Jak zdejmowałeś fabryczne chłodzenie z płyty to jakaś tam pasta była czy glut? Masz jakieś fotki po demontażu?

No i jak temperatury na quad? Może napisz coś w temacie o tym mobo.

Jakaś pasta była. Fotek niestety nie mam. Tempy bez OC w idle to ok 34-37*C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł długo oczekiwany Aquaero. Niestety Niemcy nie mają w chwili obecnej czarnego panelu do niego na stanie, ale jak tylko będzie, będzie mój ;) Kolejna sesja będzie dopiero jak przyjdzie czarny panel. Będzie to już (chyba :P ) ostatnia zmiana w projekcie "Cool Blue" ;) Zapraszam do oglądania i komentowania fotek:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

P.S. Wybaczcie że na niektóre fotki nie mają żadnego związku z WC :wink:

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nastąpiły kolejne zmiany w WC. Po pierwsze wymieniłem złączki SM 8/11,2 na choinki NK10. Po drugie wymieniłem Fesera Blue na Black. Po trzecie z PC'tem pożegnał się OCZ na ramach, gdyż dziś przyszły 4x1GB Crucial Lanfest. Z tej okazji zrobiłem większą sesję fotograficzną. Do wymiany zostało 5 wentyli na Turbine Fan 2000 i wymiana panela przedniego od Aquaero na czarny. Zapraszam do oglądania i komentowania fotek:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ty masz węże? Tygony czarne czy przezroczyste z Feserem black?

Cóż, teraz mogę się pokusić o takie zdanie: dla mnie twój LC'et jest ładniejszy od WC Malika. Jedyne co można zmienić to wentyle na chłodnicy bo ten kolorek nie pasuje troszkę ale może być. Lanfesty świetnie pasują do DFI. Jeden z ładniejszych kibli od dłuższego czasu...

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ty masz węże? Tygony czarne czy przezroczyste z Feserem black?

Cóż, teraz mogę się pokusić o takie zdanie: dla mnie twój LC'et jest ładniejszy od WC Malika. Jedyne co można zmienić to wentyle na chłodnicy bo ten kolorek nie pasuje troszkę ale może być. Lanfesty świetnie pasują do DFI. Jeden z ładniejszych kibli od dłuższego czasu...

Dzięki wielkie :D Węże to Tygon R3400. Wentyle na chłodnicy i na górze zmienię na Turbine Fan 2000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, przed chwilą otrzymałem PM-kę od kolegi marc1551 że przeglądając Expres Ilustrowany zobaczył o mnie artykuł, wraz z fotką mojego kompa. Szybko odwiedziłem stronę gazety i faktycznie znalazłem artykuł "Mania poprawiania" w którym Agnieszka Gospodarczyk opisuje różnych ludzi ich hobby, w tym mnie :D Szybko zrobiłem 3 screeny aby podzielić się z Wami. Tak się składa że 4 stycznia miałem urodziny więc traktuję to jaki miły urodzinowy prezent, szkoda tylko że pokazano fotkę mojego kompa z początków prac no ale liczy się fakt. Przede wszystkim chciałbym podziękować koledze marc1551 za informację, bo gdyby nie on, to nigdy bym się o tym nie dowiedział. Cóż, nigdy bym nie powiedział że mój komp będzie w gazecie :D Co do artykułu to uważam tylko że skoro ktoś znalazł moje posty to i mógł się odezwać na GG, a dałbym lepszą fotkę, no i coś więcej od siebie napisał. No i IMO niepotrzebnie tyle napisane o samej obudowie, mogli więcej o WC napisać.

Oto obiecane linki:

 

http://img246.imageshack.us/img246/8239/48703328xs0.jpg

 

http://img246.imageshack.us/img246/9156/80839360qk3.jpg

 

http://img246.imageshack.us/img246/6424/21379098ue4.jpg

 

http://img221.imageshack.us/my.php?image=img0013ee9.jpg fotka o której mowa

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...