Skocz do zawartości
-GIZIU-

Wc By Giziu Rev. 4.0

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dotarł do mnie egzemplarz Expresu Ilustrowanego (dzięki marc1551 ;) ) i korzystając z wolnej chwili porobiłem kilka zdjęć. W gazecie dużo lepiej to wygląda ;)

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Racuch, tak jak napisałem wcześniej, gorszej fotki dać nie mogli. Te fotki zrobiłem 5min po włożeniu sprzętu do nowej budy więc to wygląda jak wygląda.

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre z tym tuningiem telefonów :D , spędzają sporo czasu na ściąganiu tapet, wygaszaczy, dzwonków ! , Jak można nazwać to tuningiem ? uśmiałem sie do łez :D

To powiedz mi także jak można nazwać kibel przedstawiony w tym temacie jako Mod? No chyba, że "najlepiej ułożone kable w Polsce" to mod :mur:

 

to tylko taka mała dygresja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga ale to według autora tego tekstu taki komputer jest modem. Wszystko co nie jest fabrycznie zrobione lub zakupione w hipermarkecie jest dla tej Pani jak i wielu innych ludzi modem. Wc ani inne bajery nie sa standardem i dlatego przez wielu jest postrzegane jako cos zajebistego.

 

Co do wc. Szczerze ? Mnie się nie podoba. Nie ma tego czegoś , kupione , wsadzone i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym nie chciał być stawiany w jednym rzędzie z wieś tunerem malucha i komórek :lol: a już tym bardziej bym sie nie chwalił tym. Generalnie ten artykuł jest PRO, a dla osób które sie troche bardziej znają na fachu pewnie niezła polewka. texty w stylu "komputer jak UFO, kosmiczne dodatki" mogę skomentować tylko jako - :lol: widać że ktoś kto to robił albo się spieszył albo mu coś nie wyszło, a sam art pewnie jest jako wypełnienie gazety ...

"ale kazdy fan tuningu swojej pasji nigdy nie przelicza na zlotowki, tylko na SNOBISTYCZNA przyjemnosc posiadania czegos zupelnie innego niz wszyscy"

 

Snobizm - jest postawą objawiającą się chęcią zaimponowania innym osobom oraz wykazania swojej wiedzy na dany temat. Osoby takie często są nazywane snobami, przykładowo mogą to być części bywalcy oper, teatrów oraz spektakli, lecz jedynie w celu zamanifestowania swojej kultury, zainteresowań czy upodobań. Nierzadko osoby te nie są zorientowane w temacie bądź dziedzinie o jakiej się wypowiadają lub, w której biorą udział.

:lol:

 

gratuluje -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga ale to według autora tego tekstu taki komputer jest modem. Wszystko co nie jest fabrycznie zrobione lub zakupione w hipermarkecie jest dla tej Pani jak i wielu innych ludzi modem. Wc ani inne bajery nie sa standardem i dlatego przez wielu jest postrzegane jako cos zajebistego.

W tym momencie nie miałem na myśli tego artykułu, tylko wypowiedzi Gizia w komentarzach do konkursu allegro na najlepiej zmodyfikowaną obudowę. Cały ten konkurs, jak i wypowiedz usera Giziu przyprawiają mnie o ironiczny uśmiech na twarzy. Przyznam, że nawet spadłem z krzesła po tej oto wypowiedzi:

"Co do budy to zgadzam się że jest zwyczajna, ale co do kompa to już nie. Nie chwaląc się, na palcach jednej ręki można policzyć PC'ty z takim uporządkowaniem kabli w Polsce. Co do zdjęć to zgadzam się że nie są najlepsze, (...)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie nie miałem na myśli tego artykułu, tylko wypowiedzi Gizia w komentarzach do konkursu allegro na najlepiej zmodyfikowaną obudowę. Cały ten konkurs, jak i wypowiedz usera Giziu przyprawiają mnie o ironiczny uśmiech na twarzy. Przyznam, że nawet spadłem z krzesła po tej oto wypowiedzi:

"Co do budy to zgadzam się że jest zwyczajna, ale co do kompa to już nie. Nie chwaląc się, na palcach jednej ręki można policzyć PC'ty z takim uporządkowaniem kabli w Polsce. Co do zdjęć to zgadzam się że nie są najlepsze, (...)"

hehe, daj linka chętnie przeczytam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Tekst o kablach nadaje sie na status w gg. Tez parsknalem.

Tzn nie zeby nie byly ladnie pochowane :wink:

 

Co do mnie, to zdecydowanie uwazam ze uklad jest ladny - ale jak w przypadku tego typu skladania (tzn dobor gotowych drogich elementow i estetyczne poskladanie ich w calosc), to nie powala na kolana. Tzn bez urazy, ale naprawde to nie jest trudne, miec tylko dosc kasy albo zaparcia (bo jednak cale to hobby nie jest takie drogie, jak ktos sie uprze to kazdy jest w stanie uzbierac na topowe czesci lacznie z konkretna obudowa). A skladajac juz z ladnych rzeczy trzeba sie postarac zeby miec balagan. Generalnie panuje taka bledna opinia, bo pojawiaja sie dosc czesto uklady warte naprawde sporo, jakis nowy user zamieszcza niechlujnie poskladanego kompa, i wtedy zaczyna sie krytyka okablowania :wink: Ale jak ktos robil juz to pare razy, wie jak to wychodzi na zdjeciach i czego oczekuje - to jest w stanie zlozyc sterylnie estetyczna obudowe na farbytcznych komponentach bez wiekszych problemow. Stosujac sie do paru elementarnych zasad nie da sie tego spieprzyc.

A potem juz decyduja raczej zdjecia (co mozna znacznie poprawic koncowy efekt).

 

I zeby nie bylo ze nienawidzimy tu ludzi ktorzy prezentuja uklady w ktorych nic sami nie przerabiali/wycinali, (ogolnie gdzie nie ma nic homemade). Tylko naprawde troche skromnosci nikomu nie zaszkodzilo.

Gdyby spoleczenstwo bylo bogatsze, np porownujac to do innych galerii, typu nawet na xs czy vrzone, to tam taki uklad nie robilby az takiego wrazenia. Wiadomo jest tam wlasnie spory procent ukladow na topowych czesciach poskladanych bez pomyslu i niechlujnie, z czego odroznia sie te poskladane estetycznie. Ale wsrod natloku drogich obudow, topowych bloczkow, niezlych ostrych zdjec (robionych przez amatorow ale o klase lepszymi aparatami) niecustomizowany uklad slabo sie wyroznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiech na sali giziu to stało się juz żałosne wstyd pokazywać tą gazetę kupowanie gotowych części i poskladanie do kupy to nazywasz modem buhahahahhaahhahaha ta paniusia która pisała ten artykuł chyba paliła trawę albo wypiła 0.7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zrobiła sie nagonka, a całkiem niepotrzebnie bo jednak WC Gizia podoba sie wielu ludziom o czym świadczy wynik w konkursie allegro. a co do wyższości homemade nad "kupnymi" częściami to nie wiem czy jest taka oczywista. Wielu ludziom można dać 5 tysięcy na "wodę" i nie złożą nic fajnego bo nawet kupując w sklepie trzeba wiedzieć co kupić i jak zrobić żeby było najlepiej.Osobom które tak narzekają na części markowe życzę wielu wyrzeźbionych d-teków i fullcoverów a potem jak zaczną rzeźbić na skalę masową to i tak wszyscy powiedzą ze marne to wszystko bo kupione. Pozdro.

Edytowane przez gregor666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zrobiła sie nagonka, a całkiem niepotrzebnie bo jednak WC Gizia podoba sie wielu ludziom o czym świadczy wynik w konkursie allegro. a co do wyższości homemade nad "kupnymi" częściami to nie wiem czy jest taka oczywista. Wielu ludziom można dać 5 tysięcy na "wodę" i nie złożą nic fajnego bo nawet kupując w sklepie trzeba wiedzieć co kupić i jak zrobić żeby było najlepiej.Osobom które tak narzekają na części markowe życzę wielu wyrzeźbionych d-teków i fullcoverów a potem jak zaczną rzeźbić na skalę masową to i tak wszyscy powiedzą ze marne to wszystko bo kupione. Pozdro.

Heh, zwlaszcza ze taka osoba wejdzie sobei na ppc i spis czesci dostanie na tacy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czasami wszystko podane na tacy a efekt marny :wisielec: . Ale żeby nie było to w konkursie allegro wygrał Giziu z towarzyszeniem orkiestry PPC ;)

Edytowane przez gregor666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do Wc ani do autora wc ale trochę pani która to pisała na prawdę kompletnie nie zna się na rzeczy.

 

"...wydać ponad 2k na kosmiczne dodatki, np. obudowę :D "

 

od kiedy obudowa jest dodatkiem ? to jest chyba podstawa dla podstawowych śmiertelników....

 

I nie wiem o co burza ale tam nie ma nigdzie napisane że guzu zrobił mod, chyba że ja nie widzę ? tylko że guzu ma manię tuningowania a to chyba 2 różne słowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, kilka dni tuaj nie zaglądałem a ominęła mnie przyjemność odpisywania na jakże interesujące teksty inteligentnej młodzieży. No to zaczynamy :D

 

To powiedz mi także jak można nazwać kibel przedstawiony w tym temacie jako Mod? No chyba, że "najlepiej ułożone kable w Polsce" to mod :mur:

 

to tylko taka mała dygresja

Ech, a gdzie ja napisałem że mój komp to MOD ? Przypieprzasz się do czegoś czego nigdy nie napisałem

 

Miazga ale to według autora tego tekstu taki komputer jest modem. Wszystko co nie jest fabrycznie zrobione lub zakupione w hipermarkecie jest dla tej Pani jak i wielu innych ludzi modem. Wc ani inne bajery nie sa standardem i dlatego przez wielu jest postrzegane jako cos zajebistego.

 

Co do wc. Szczerze ? Mnie się nie podoba. Nie ma tego czegoś , kupione , wsadzone i tyle.

Jak wyżej, gdzie napisałem że to MOD ? Rzuć linkiem, chętnie przeczytam. Co do WC to jak wiadomo kwestia gustu i ma prawo się nie podobać. Kupione, wsadzone i tyle. Tyle bo mi więcej do szczęścia nie potrzeba.

 

a dziura w tacce to co :lol:?

O, jest Arni, skończyłeś lizać pupkę Malikowi na ShackIT i znalazłeś czas aby napisać tego posta ? Jak miło :lol:

 

ja tam bym nie chciał być stawiany w jednym rzędzie z wieś tunerem malucha i komórek :lol: a już tym bardziej bym sie nie chwalił tym. Generalnie ten artykuł jest PRO, a dla osób które sie troche bardziej znają na fachu pewnie niezła polewka. texty w stylu "komputer jak UFO, kosmiczne dodatki" mogę skomentować tylko jako - :lol: widać że ktoś kto to robił albo się spieszył albo mu coś nie wyszło, a sam art pewnie jest jako wypełnienie gazety ...

:lol:

 

gratuluje -GIZIU-

O, kolejny pupkolizek Malika :D Co do reszty postu: chyba nie zjarzyłeś o czym jest ten artykuł. Co do gazety to mam całą, nie jest wypełnieniem gazety...

 

W tym momencie nie miałem na myśli tego artykułu, tylko wypowiedzi Gizia w komentarzach do konkursu allegro na najlepiej zmodyfikowaną obudowę. Cały ten konkurs, jak i wypowiedz usera Giziu przyprawiają mnie o ironiczny uśmiech na twarzy. Przyznam, że nawet spadłem z krzesła po tej oto wypowiedzi:

"Co do budy to zgadzam się że jest zwyczajna, ale co do kompa to już nie. Nie chwaląc się, na palcach jednej ręki można policzyć PC'ty z takim uporządkowaniem kabli w Polsce. Co do zdjęć to zgadzam się że nie są najlepsze, (...)"

No bo tak jest, IMO mój komp, komp Malika, Docenta to czołówka w Polsce jeśli chodzi o porządek w budzie. A o ironiczny uśmiech na twarzy przyprawiają mnie posty takie jak twój.

 

Co do mnie, to zdecydowanie uwazam ze uklad jest ladny - ale jak w przypadku tego typu skladania (tzn dobor gotowych drogich elementow i estetyczne poskladanie ich w calosc), to nie powala na kolana. Tzn bez urazy, ale naprawde to nie jest trudne, miec tylko dosc kasy albo zaparcia (bo jednak cale to hobby nie jest takie drogie, jak ktos sie uprze to kazdy jest w stanie uzbierac na topowe czesci lacznie z konkretna obudowa). A skladajac juz z ladnych rzeczy trzeba sie postarac zeby miec balagan.

Zgadzam się że ułożenie kabli w budzie to nie jest arcy trudna sprawa, tylko dlaczego w 85% bud jakie widziałem na forach jest burdel ?

 

śmiech na sali giziu to stało się juz żałosne wstyd pokazywać tą gazetę kupowanie gotowych części i poskladanie do kupy to nazywasz modem buhahahahhaahhahaha ta paniusia która pisała ten artykuł chyba paliła trawę albo wypiła 0.7

Kolejny który mi zarzuca że napisałem coś czego nie napisałem. Chciałeś zaistnieć ? :lol:

 

No i zrobiła sie nagonka, a całkiem niepotrzebnie bo jednak WC Gizia podoba sie wielu ludziom o czym świadczy wynik w konkursie allegro. a co do wyższości homemade nad "kupnymi" częściami to nie wiem czy jest taka oczywista. Wielu ludziom można dać 5 tysięcy na "wodę" i nie złożą nic fajnego bo nawet kupując w sklepie trzeba wiedzieć co kupić i jak zrobić żeby było najlepiej.Osobom które tak narzekają na części markowe życzę wielu wyrzeźbionych d-teków i fullcoverów a potem jak zaczną rzeźbić na skalę masową to i tak wszyscy powiedzą ze marne to wszystko bo kupione. Pozdro.

Brawo, jak widać na tym forum panuje zasada że "kupione- do kitu, zrobione- super". Niech niektórzy sobie przypomną ile orgazmów przeżyli oglądając fotki Malika :lol:

 

Tylko Giziu moglby sie opamietac a nie wszedzie wlejac fotki z gazety , rozumiem ktos docenil wlozony wklad i kase ale pewien umiar trzeba miec ,jak sam widzisz masz teraz efekt...

Wkleiłem fotki z gazety to nie ukrywam że się cieszę że ktoś o mnie napisał artykuł. Może dla ciebie to codzienność ale dla mnie nie. Co do umiaru to nie rozumiem o co ci chodzi, przecież się nie prosiłem o ten artykuł...

 

co do efekty fotek i konkursu .. zabrakło Lagiera ze swoją budą ... tyle

Zabrakło nie tylko Lagiera pupkolizku

 

Nie mam nic do Wc ani do autora wc ale trochę pani która to pisała na prawdę kompletnie nie zna się na rzeczy.

 

"...wydać ponad 2k na kosmiczne dodatki, np. obudowę :D "

 

od kiedy obudowa jest dodatkiem ? to jest chyba podstawa dla podstawowych śmiertelników....

 

I nie wiem o co burza ale tam nie ma nigdzie napisane że guzu zrobił mod, chyba że ja nie widzę ? tylko że guzu ma manię tuningowania a to chyba 2 różne słowa...

Zgadzam się, Pani nie wiedziała o czym pisze, w końcu Expres Ilustrowany to nie gazeta/czasopismo komputerowe. Ja osobiście traktuję ten artykuł z przymrużeniem oka i paru osobom również to radzę bo jak widać strasznie go przeżywają.

 

 

PODSUMOWUJĄC: Złożyłem sobie kompa który został opisany w Expresie Ilustrowanym (i nie ważne na jakim poziomie jest gazeta czy sam artykuł, bo liczy się fakt i nikt inny w Polsce nie może się tym pochwalić) i wygrał I edycję AlleKomp. Leję ciepłym moczem na posty osób które zjadła zazdrość i starają się na siłę przyczepić do tego że wygrał komp w którym została tylko wycięta dziura w tacce na mobo. Powtórzę po raz ostatni, nigdy nie napisałem że mój komp to mod, tak samo nie prosiłem się o napisanie o mnie artykułu. Tak się stało i koniec. A że Wam żal dupkę ściska to już wasz problem. Ja mam z ziomkami tylko niezły ubaw przy piwku B-)

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWUJĄC: Złożyłem sobie kompa który został opisany w Expresie Ilustrowanym (i nie ważne na jakim poziomie jest gazeta czy sam artykuł, bo liczy się fakt i nikt inny w Polsce nie może się tym pochwalić) i wygrał I edycję AlleKomp. Leję ciepłym moczem na posty osób które zjadła zazdrość i starają się na siłę przyczepić do tego że wygrał komp w którym została tylko wycięta dziura w tacce na mobo. Powtórzę po raz ostatni, nigdy nie napisałem że mój komp to mod, tak samo nie prosiłem się o napisanie o mnie artykułu. Tak się stało i koniec. A że Wam żal dupkę ściska to już wasz problem. Ja mam z ziomkami tylko niezły ubaw przy piwku cool.gif

W takim razie żegnamy grono snobistyczne i do zobaczenia na pcLolu

pupkolizku

Btw słyszałem coś o namawianiu do głosownia [źródło forum moddingowe :lol:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: stylistyka WC Gizia jest na wysokim poziomie, ale mimo to, znacznie bardziej podobają mi się LC Lagiera i oczywiście Malika i Docenta (na tych dwóch ostatnich się wzoruję). Wiem też, że samo złożenie LC to ogrom roboty, a układanie kabli to IMHO najprzyjemniejsza rzecz w tym wszystkim (jak dla mnie bardziej jest wkurzające nakładanie węży na złączkę). Oprócz tego dodam, że w przypadku mojego Topowera układanie kabli nie jest tak łatwe jak z Corsairem - mój zasilacz ma znacznie twardsze i krótsze kable. Więc z całym szacunkiem Giziu - nie przesadzaj aż tak z tym najlepszym ułożeniem kabli!!! W takiej budzie z takim zasilaczem spieprzyć? Jakbyś miał mojego Topowera, to okej, ale z Corsairem?

Edytowane przez mpConroe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym wam się w głowach po przewracało ? najpierw Malik pożegnał ppc z różnych powodów, teraz Arni wysyła Gizu do PcLolu, za chwilę będzie następny za markowe części w wc ? wygląda mi to tak jak by wszyscy nie tolerowali tych co więcej od nich zarabiają i mogą sobie pozwolić na dobre klocki inaczej nie mogę sobie tego wytłumaczyć...

Żal wam pupcie ściska że to Gizu wygrał na allegro ? Po prostu ciśnie was że to nie wy i gadacie specjalnie głupoty żeby się popisać co to jest mod itp....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym wam się w głowach po przewracało ? najpierw Malik pożegnał ppc z różnych powodów, teraz Arni wysyła Gizu do PcLolu, za chwilę będzie następny za markowe części w wc ? wygląda mi to tak jak by wszyscy nie tolerowali tych co więcej od nich zarabiają i mogą sobie pozwolić na dobre klocki inaczej nie mogę sobie tego wytłumaczyć...

Żal wam pupcie ściska że to Gizu wygrał na allegro ? Po prostu ciśnie was że to nie wy i gadacie specjalnie głupoty żeby się popisać co to jest mod itp....

mnie nie ściska że Gizu więcej zarabia..ale jak widzę wszędzie txt o gazecie skopiowany tak samo no to wybacz... nie wspomnie o pisaniu o 2 tematach jaki zasilacz kupić po 100 postów a na końcu autor wybiera własny typ o którym nigdzie indziej nie wspomina...

 

PcLolu

Pclaba :P takie małe przejęzyczenie :D tam jest miło i ciekawie... "ładne a co to ? ":lol:

 

btw Malikowi zamknęli temat i powiedzieli jak chce to niech założy drugi ... logiczne to to nie jest

 

kończę bo jeszcze zostane wyzwany od "pupowłaza" PurePC :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym wam się w głowach po przewracało ? najpierw Malik pożegnał ppc z różnych powodów, teraz Arni wysyła Gizu do PcLolu, za chwilę będzie następny za markowe części w wc ? wygląda mi to tak jak by wszyscy nie tolerowali tych co więcej od nich zarabiają i mogą sobie pozwolić na dobre klocki inaczej nie mogę sobie tego wytłumaczyć...

Żal wam pupcie ściska że to Gizu wygrał na allegro ? Po prostu ciśnie was że to nie wy i gadacie specjalnie głupoty żeby się popisać co to jest mod itp....

No dokładnie. Inaczej tego nie można nazwać.

 

mnie nie ściska że Gizu więcej zarabia..ale jak widzę wszędzie txt o gazecie skopiowany tak samo no to wybacz... nie wspomnie o pisaniu o 2 tematach jaki zasilacz kupić po 100 postów a na końcu autor wybiera własny typ o którym nigdzie indziej nie wspomina...

Pclaba :P takie małe przejęzyczenie :D tam jest miło i ciekawie... "ładne a co to ? ":lol:

 

btw Malikowi zamknęli temat i powiedzieli jak chce to niech założy drugi ... logiczne to to nie jest

 

kończę bo jeszcze zostane wyzwany od "pupowłaza" PurePC :lol:

A co cie obchodzi czy wklejam na jedno czy na kilka for ten sam tekst o gazecie ? Nie podoba się to nie wchodź w moje tematy. Co do tematu o zasilaczu nie będę się wypowiadał bo faktycznie ma duży związek z tematem :lol: Ja wiem że ci się najbardziej na SuckMyIT podoba, w końcu jest tam takie fajne grono wzajemnej adoracji gdzie możecie się podniecać nowym namiotem bezcieniowym Malika. Nie martw się, "pupowłazem" PurePC nikt cię nie nazwie, już masz swoją ksywę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że nie potrafisz normalnie podyskutować znowu zaczynasz jakieś żałosne wyzwiska pisać. napisz mi jeszcze na PM [ciach!]j tak jak ostatnio i bedzie git

 

pozdrów swoich wyimaginowanych przyjaciół ode mnie i kabelki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że nie potrafisz normalnie podyskutować znowu zaczynasz jakieś żałosne wyzwiska pisać. napisz mi jeszcze na PM [ciach!]j tak jak ostatnio i bedzie git

 

pozdrów swoich wyimaginowanych przyjaciół ode mnie i kabelki

Inaczej się nie da, gdy po drugiej stronie siedzi osobnik o inteligencji postaci którą masz w sig'u. Ty pozdrów ode mnie swojego Mistrza M. no i "kolegów" z SuckMyIT. Tam wystarczy dać fotki z dzieciństwa które są, cytuję "el0-młuocieshoffeeee" :lol: Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie kable nie maja nic do tematu w normalnym temacie :) jakby tu sie przyjrzeć sesje zdjęciowe nowych złączek wraz z biurkiem i monitorem pokazuje jaki ten temat jest :lol:

 

Nie martw się, "pupowłazem" PurePC nikt cię nie nazwie, już masz swoją ksywę.

ups

O, jest Arni, skończyłeś lizać pupkę

wyliczanka

O, kolejny pupkolizek Malika icon_biggrin3.gif

nie no ja sobie zaprzeczam i jestem snobistycznym moderem sławnym na całą PL o którym piszą w gazetach dla młodzieży oraz lubię zakładać tematy typu "podkręciłem procesor i komputer się wyłącza... co robić czy procka trzeba przy chłodzeniu wodnym smarować pastą ... itp itd " wybacz jestem lama w tych tematach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giziu ale poziom to Ty prezentujesz co najwyżej 15-letniego pętaka.

Szacunku trochę i pokory, bo nie powiem komu Ty w dupę właziłeś jak nie miałeś zielonego pojęcia o chłodzeniu wodnym. Chyba, że mam Ci przypomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...