Skocz do zawartości
Bolo8888

Msi P35 Neo2-fr/fir

Rekomendowane odpowiedzi

To jednak nie zasilacz ?

 

Hmm to w sumie miałeś coś słabą tą płytę jak przy 1.7v ci sekcja zasilania padła. My z Sectorem dawaliśmy 1.8-1.85v na CPU i płycie nic nie było [;

niestety to plyta, moze mam jakis gorszy prad w gniazdkach :D

no nic, miejmy nadzieje, ze nastepna ewentualnie ta po naprawie, posmiga dluzej (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem a ile ty dales v? :D I dlaczego cie to tak cieszy? LOL :D

Hmm to w sumie miałeś coś słabą tą płytę jak przy 1.7v ci sekcja zasilania padła. My z Sectorem dawaliśmy 1.8-1.85v na CPU i płycie nic nie było [;

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A było dać radiator na ten odkryty mosfet? :lol:

 

Ps. Meeron nie martw sie MOze wymienia ci na FIR'a (tak jak mi icon_razz.gif)

Raczej M0że xD

 

BTW. niech jakiś cfaniak zapoda co to tam z tym biosem 1.6 sie ,,dzieje,, B-)

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Itachi przeciez ja nie podkrecalem :lol:

tak serio to jak sie wie gdzie kupic to to "wszytsko" przejdzie

@Sector, ja tam platiniuma chce (:

co to schlodzenia tamtych sekcji, niby mozna ale tak fajnie iskrza :D

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bios 1.62 sprawił że:

-pamięci lepiej się prowadzą(z wcześniej kończyło się jakiekolwiek o/c na 1080 a teraz 1150 i komp się odpalał, windows bootował, i dopiero po paru minutach niebieski ekran od bila gatesa :wink: Myślę że dało by radę więcej pociągnąć ale nie próbowałem, bo i tak było by nie stabilnie. A napięcia powyżej 2.4 nie puszczałem, może to by dało jakiś pozytywny skutek :wink: ale co tam. )

-Proc też lepiej się prowadzi.

-Nie dodali nowych dzielników ani innych bajerów...

 

Mam też wrażenie że minimalnie lepsze są osiągi, ale mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fredek Długo już masz ten bios? Ja mam co jakiś czas zwiechy, dziś już ze 4-5 zaliczyłem...

Mam go jakieś 2 godziny w tym godzinke gry w TDU i jak narazie zero problemów :wink:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem wgrać BIOS 1.6 no i to samo co zwykle. Zielona, Czerwona, Zielona, Czerwona. Ekran staje na długi czas :) przy sieciówce zaraz po ekranie BIOSu. Wersja 1.2 działa mi bez problemów a wszystkie wyższe nie i wszystkie mają te same objawy. Próbowałem na dwóch rodzajach pamięciach, przy strapie 266 i 333. Przy róznych timingach i ustawieniach FSB. Nie wiem co to może być. Musiał bym więcej powalczyć ale czy ktoś miał takie same problemy z wyższymi BIOSami ? Wiecie co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem wgrać BIOS 1.6 no i to samo co zwykle. Zielona, Czerwona, Zielona, Czerwona. Ekran staje na długi czas icon_smile3.gif przy sieciówce zaraz po ekranie BIOSu. Wersja 1.2 działa mi bez problemów a wszystkie wyższe nie i wszystkie mają te same objawy. Próbowałem na dwóch rodzajach pamięciach, przy strapie 266 i 333. Przy róznych timingach i ustawieniach FSB. Nie wiem co to może być. Musiał bym więcej powalczyć ale czy ktoś miał takie same problemy z wyższymi BIOSami ? Wiecie co to może być?

próbowałeś wgrać z jedną kością pamięci?? przekładać sloty pamięci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałeś wgrać z jedną kością pamięci?? przekładać sloty pamięci??

Mi się wydaje że nie jest to kwestia pamięci, próbowałen a dwóch rodzajach pamięci przy 2 i jednej kostce. Ale ręki nie dam sobie za to uciąć. Po prostu jak bym nie ustawił pamięci to zawsze było to samo. Jakieś pmysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz nic nie wiem, czyli sa jednak wersje plyty FiR 1.1 i 1.2? I rozumiem, ze w 1.2 jest problem z biosami innymi niz 1.2?? Musze sprawdzic, jaka ja mam wersje plyty, w ktorym miejscu na PCB jest to oznacznienie.... Dobra juz widze, nad zoltym zlaczem PCIE - sprawdze to dzis :D

 

Chyba ze koledze eKOKOsss chodzi o wersje BIOSu piszac w signie "MSI Neo2-FIR v1.2" ??

Edytowane przez Lucas86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz nic nie wiem, czyli sa jednak wersje plyty FiR 1.1 i 1.2? I rozumiem, ze w 1.2 jest problem z biosami innymi niz 1.2?? Musze sprawdzic, jaka ja mam wersje plyty, w ktorym miejscu na PCB jest to oznacznienie.... Dobra juz widze, nad zoltym zlaczem PCIE - sprawdze to dzis :D

 

Chyba ze koledze eKOKOsss chodzi o wersje BIOSu piszac w signie "MSI Neo2-FIR v1.2" ??

Sorry faktycznie niejasno napisałem - tak chodzi o wersję BIOSu ;) Płyta to ver1.1 a oznaczenie 1.2 cały czas odnosiło się do BIOSu (czyli mam BIOS 1.2 i wersje plyty 1.1) .

 

Próbowałeś resetować ustawienia biosu? Dobrze ci się ten bios wgrał? :wink: Sprawdź w instrukcji co oznaczają te lampki w takiej konfiguracji.

Tak - resetowałem, lampki sprawdzałem i jak widać oznaczają testowanie podstawowej i rozszrrzonej pamięci ... bardziej szczegółowy opis jest w intrukcji. Mimo wszystko nie wiem dlaczego testująsię tak długo ? :|

Edytowane przez eKOKOsss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie kiedy bedzie mozna tego biosika possac z Live Update? Jakos zawsze boje sie bety icon_biggrin3.gif

Nie bójta sie :wink: Chodzi jak należy :) Na LU nawet 1.5 jeszcze niema więc z 1.6 to nie wiadomo :P

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...