Skocz do zawartości
Bolo8888

Msi P35 Neo2-fr/fir

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wiadomo już jak zrobić moda na platinium :lol2:

 

Ja jutro powinienem mieć wersję FR wraz z procesorem, mam nadzieję że Scytche Ninja verA wejdzie... problemem może być jednak brak czasu na montaż, te wszystkie backupy blee... nie lubię formatować dysku.

Ja tez jutro bede mial FR'a to od razu sie podziele spostrzezeniami na DI :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA Neo2 FR będę mieć w przyszłym tygodniu i się zacznie zabawa :-P Miałem brać Giga P35-ds3 (ew R) ale zdecydowałem się na te MSI. Mam tylko pytanie w sprawie biosu bo w Giga jest dualbios więc w razie jakiś problemów można się przełączyć czy coś, a tutaj w razie problemów z biosem walczyć aż się uda :damage_wall: ?? I kolejne głupie pytanie: Czy ta płyta ma jakieś "zabezpieczenia" przed niedoświadczonymi w O/C jak ja... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zadać pytanie, jakie tu jeszcze chyba nie padło: jak się spisuje zintegrowana dźwiękówka na Neo2-FR/FIR? Chodzi mi głównie o poprawność reprodukcji tonów niskich i basów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zadać pytanie, jakie tu jeszcze chyba nie padło: jak się spisuje zintegrowana dźwiękówka na Neo2-FR/FIR? Chodzi mi głównie o poprawność reprodukcji tonów niskich i basów.

Dobre pytanie sprezentowalem sobie juz glosniki Creative GigaWorks Pro-Gamer 500 ale fajnie byloby zaoszczedzic na dzwiekowce i zastanawiam sie wlasnie czy zintegrowany dzwiek na plycie bedzie wystarczajacy do tych glosniczkow ? ;)

 

Ma ktos jakis lepszy zestaw w polaczeniu z ta dzwiekowka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, mam płytę dotarła jak zwykle w zgniecionym opakowaniu (kurierzy :mur: ) ale wygląda na całą :)

I tutaj dobra wiadomość dla posiadaczy Scythe Ninja ver A zaczepy zmieszczą się nad kondensatorami, ale sama ninja musi jeszcze poczekać na montaż.

Dołączona grafika

Trochę wy edytowałem, dałem lepsze zdjęcie z lepsza linijką :)

Dołączona grafika

A tutaj odległość od chipsetu

Dołączona grafika

platinum mod :lol2:

Dołączona grafika

 

Wysokość radiatorów chipsetu i układów zasilania to 3,1cm.

Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, mam płytę dotarła jak zwykle w zgniecionym opakowaniu (kurierzy :mur: ) ale wygląda na całą :)

I tutaj dobra wiadomość dla posiadaczy Scythe Ninja ver A zaczepy zmieszczą się nad kondensatorami, ale sama ninja musi jeszcze poczekać na montaż.

Ja rowniez mam NEO2-FR i ma heatpipe'y :) wiec potwierdzam ze sklepy maja zle foto :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem paczke od Agito i tuwielki zdziwieniebo jeszcze nie zapłaciłem za sprzęt. No ale biore pake od kuriera nawet nie sprawdzałemcow środku, wpadam do pokoju rozpakowywuje i oczom nie wierze zamiast płytki i Geforca 8600 GT Palit jest Geforce 8800 GTS i jakieś wentyle 120 mm. Polecam te sklep AGITO.PL, mozna kupic sprzet za free, teraz zamówie sobie płytke w innymsklepie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem paczke od Agito i tuwielki zdziwieniebo jeszcze nie zapłaciłem za sprzęt. No ale biore pake od kuriera nawet nie sprawdzałemcow środku, wpadam do pokoju rozpakowywuje i oczom nie wierze zamiast płytki i Geforca 8600 GT Palit jest Geforce 8800 GTS i jakieś wentyle 120 mm. Polecam te sklep AGITO.PL, mozna kupic sprzet za free, teraz zamówie sobie płytke w innymsklepie :)

Hahaha, nie żartuj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to chyba jutro albo w niedzielę przejade się na WGK i tam dokonam zakupu FIR. Bo Agito zaczyna mnie już wnerwiać. Urlop się skończy a płyty jeszcze nie będzie.

MSI na WGK (masz tą na myśli na Batorego?) praktycznie nie ma :( Nie mogłem tam znaleźć tyg temu żadnej na P35... Gigamultimedia może Ci sprowadzić, ale na stanie raczej nie mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem paczke od Agito i tuwielki zdziwieniebo jeszcze nie zapłaciłem za sprzęt. No ale biore pake od kuriera nawet nie sprawdzałemcow środku, wpadam do pokoju rozpakowywuje i oczom nie wierze zamiast płytki i Geforca 8600 GT Palit jest Geforce 8800 GTS i jakieś wentyle 120 mm. Polecam te sklep AGITO.PL, mozna kupic sprzet za free, teraz zamówie sobie płytke w innymsklepie :)

Jeśli masz elementarne poczucie uczciwości, to powinieneś zwrócić tę paczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem paczke od Agito i tuwielki zdziwieniebo jeszcze nie zapłaciłem za sprzęt. No ale biore pake od kuriera nawet nie sprawdzałemcow środku, wpadam do pokoju rozpakowywuje i oczom nie wierze zamiast płytki i Geforca 8600 GT Palit jest Geforce 8800 GTS i jakieś wentyle 120 mm. Polecam te sklep AGITO.PL, mozna kupic sprzet za free, teraz zamówie sobie płytke w innymsklepie :)

Jeżeli to prawda, to niezły burdelik tam teraz mają.

 

MSI na WGK (masz tą na myśli na Batorego?) praktycznie nie ma :( Nie mogłem tam znaleźć tyg temu żadnej na P35... Gigamultimedia może Ci sprowadzić, ale na stanie raczej nie mają

Dokładnie tą. W takim razie nie ma co się teraz tam pchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już MSI P35 Neo2 FR. Złożyłem komp i zastanawia mnie jedna czerwona dioda nr 3. Wg instrukcji: "lights when system is on standby mode".

Czy ta dioda nie powinna gasnąć gdy komputer jest już uruchomiony? U mnie świeci się cały czas. Czy u was też ta czerwona dioda świeci się cały czas? Jeżeli nie to co może być u mnie nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już MSI P35 Neo2 FR. Złożyłem komp i zastanawia mnie jedna czerwona dioda nr 3. Wg instrukcji: "lights when system is on standby mode".

Czy ta dioda nie powinna gasnąć gdy komputer jest już uruchomiony? U mnie świeci się cały czas. Czy u was też ta czerwona dioda świeci się cały czas? Jeżeli nie to co może być u mnie nie tak?

Ale chodzi Ci o te diody zielone czy tą nad przyciskiem od CLR CMOS-a?? U mnie diody wyglądają tak: Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fredek - chodziło mi o tę czerwoną diodę pod baterią CMOS. Widzę że u ciebie też się świeci cały czas (gdy robiłes fotę komp był uruchomiony?). Zmylił mnie opis tej diody w instrukcji. Myślałem że swieci się tylko gdy płyta jest "pod prądem" ale komp jest wyłączony :)

 

Fulgor - Chodzi ci o ten radiator z napisem MSI? Nie mierzyłem tego, ale 8800GTS wchodzi spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fredek - chodziło mi o tę czerwoną diodę pod baterią CMOS. Widzę że u ciebie też się świeci cały czas (gdy robiłes fotę komp był uruchomiony?). Zmylił mnie opis tej diody w instrukcji. Myślałem że swieci się tylko gdy płyta jest "pod prądem" ale komp jest wyłączony icon_smile3.gif

Tak włączony (wiatrak na procku sie kręci przecież :wink: ) więc masz wszystko OK ;] Ona ma sobie widocznie świecić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem melomanem, ale ALC888 gra lepiej niż ADI na P5B Deluxe. Bardzo przyzwoity dźwięk był :)

Ostatnio testowałem dzwiękówe na P5B Deluxe na słuchawkach - katastrofa!! Cały czas słychać zakłócenia (słuchawki nie na maxa), a jak poruszysz/zamkniesz/otworzysz okno to aż ciarki mnie przechodziły. ALC888 nawet na maxa słuchawki nie słychać żadnych zakłóceń, znacznie lepszy bas - tu pochwała dla MSI za bdb wybór zintegrowanego dzwięku!!! no i bdb jego umiejscowienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...