Skocz do zawartości
Nihuyah

Laptop - Jaki Wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dluzszego czasu nosze sie z kupnem laptopa. Najlepiej, zeby byl jak najtanszy, lecz rowniez reprezentowal jakis poziom. Nie jestem wymagajacy odnosnie parametrow. Bede go uzywal do pracy biurowej, ogladania filmow/sluchania muzy, przegladania internetu oraz grania w jakies niewymagajace gry. Komp bedzie glownie stal w jednym miejscu, kilka razy w roku przewozony razem ze mna (ot, odwiedziny u rodziny czy jakies inne niezbyt dlugie wyjazdy). Allegro wchodzi w gre, najlepiej nowe. Jeszcze raz podkreslam - ze im tanszy, tym dla mnie lepszy. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Widze ze jesteś standardowym użytkownikiem tego forum...

 

Wejdz sobie na stronke www.skapiec.pl i tam jest jakby taka przeglądaraka cenowa co do wyboru poszczególnych podzespołów komputera. Wybierz sobie coś, daj przykłady.. a ludzie z forum pomogą Ci wybrac spośród Twoich przykładów najlepszy komp za daną cene. Później spróbujemy przedstawić Ci czy lepiej kupić wybraną przez Ciebie "firmówkę" czy też "kadłubek".

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dazon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak podasz przedział cenowy na lapka. Wtedy będzie prościej coś zaproponować. Bo nie wiem ile gotówki chcesz i ile możesz na niego przeznaczyc, a to w sumie podstawa do wyboru.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dazon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłącze się do tematu żeby nie powielać..Czy np :

IBM / Lenovo Laptop N100 D Core 2080

RAM:1GB

DYSK:120GB

15,4''WXGA TFT, DVD-RW,Bluetooth,FPR, Vista HomeBasic

http://e-lectron.pl/product_info.php?products_id=25879

 

W cenie do ok. 2500 PLN byłby dobrym wyborem? Oczywiście nie do grania i dla osoby, który w ogóle komputera nie ma. Służyłby przedewszyskim do internetu, muzyki jakiegoś filmu i offica powiedzmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłącze się do tematu żeby nie powielać..Czy np :

IBM / Lenovo Laptop N100

W cenie do ok. 2500 PLN byłby dobrym wyborem? Oczywiście nie do grania .

Tak to dobry model do takich zastosowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak user powyzej - około 2500zł. Nie jest to może zbyt dużo jak na laptopa, ale mysle ze do celow ktore wymienilem powinno byc wystarczajaco. Pozdrawiam.

W takim razie myślę ze owy user dokonał dobrego wyboru i taki sam model proponuje też Tobie bo macie widze takie same potrzeby co do zastosowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...