Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Sig kogos z tweaka

 

CPU:(Świętej pamięci) Intel C2D E6300 @2,1Ghz :( zmiana X2 3800+ ... jak się uda to może i toledo :D

GPU: Radeon X800XL 256 MB/256bit| 400/1000mhz

RAM: 2x512mb patriot XBLK 400mhz 2-2-2-5 jak dostane kingstony z gwary zobacze jak chodzą w ustawieniu 4x512 ;]

Mobo:(Świętej pamięci) ASrock 775Dual-VSATA PT880PRO/ULTRA :( zmiana asrock dual-vsta na 939...chyba

HDD: WD caviar 80GB 7200rpm 8mb cache

DVD-RW: sony DVD-RW DW-Q30A

Zasilka: badziewny tracker 400W (Świętej pamięci) i dobrze mu tak :P niech spie***la zmiana na topka U12 lub chifa jakiegoś

 

Dzieciom Neostrady mówimy NIE!!!

 

TEXT DNIA: (a może nawet tygodnia... hehe)

CYTAT(Stiffi @ śro, 18 paź 2006 - 19:34) *

 

Bo i tak na 7300GT wszystko będzie podobnie smigać jak na 7900.

warto zoabczyć z formatowaniem :)

 

najpierw dowalone "Dzieciom Neostrady mówimy NIE!!!" a zaraz niżej quotka w sigu :lol:

 

 

EDIT: zamykając okno zwróciłem uwagę na jeszcze jeden detal :D

 

Łącznie postów 1 376 ( 18,7 postów na dzień / 0,07% z łącznej liczby postów )

Najbardziej aktywny w Co kupić? ( 1161 postów / 84% z aktywnych postów użytkownika )

 

dwa miesiące i taki dorobek.. ah mistrz postojeb nad mistrzami :)

Sie tuik rozwija ;]

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Sig kogos z tweaka

warto zoabczyć z formatowaniem :)

 

najpierw dowalone "Dzieciom Neostrady mówimy NIE!!!" a zaraz niżej quotka w sigu :lol:

EDIT: zamykając okno zwróciłem uwagę na jeszcze jeden detal :D

 

Łącznie postów 1 376 ( 18,7 postów na dzień / 0,07% z łącznej liczby postów )

Najbardziej aktywny w Co kupić? ( 1161 postów / 84% z aktywnych postów użytkownika )

 

dwa miesiące i taki dorobek.. ah mistrz postojeb nad mistrzami :)

Sie tuik rozwija ;]

A tu mnie nazywają postfuckerem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dziuby:

Ale jaja icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...6gciv51jc9.html

nie ruskie a bodajże francuskie, do tego na końcu przypływa barka zeby to wyciągnąćz wody i też ma nielichy problem ... po trzecie jest o tym film na necie ... nawet nie czuje jak mi sie rymuje ...

 

RE5PECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listonosz odchodzi na emeryturę. Mieszkańcy jego rewiru postanowili go pożegnać, każdy na swój własny pomysł. W pierwszym domu otwiera facet, bierze listy i wręcza listonoszowi czek na 200zł. W drugim domu listonosz dostaje pudelko kubańskich cygar, w trzecim butelkę dobrej whisky. Przychodzi do czwartego, a tam otwiera mu odziana skąpo, ponętna blondynka. Patrzy na niego kocim wzrokiem i zaciąga dosypialni. Jeden, dwa, pięć orgazmów. Po wszystkim kobieta przygotowuje mu wspaniałe danie. Na sam koniec podaje mu kawę i banknot dziesięciozłotowy.

Facet z lekka zmieszany drapie się po głowie:

- To co pani dla mnie zrobiła było wspaniałe, ale po co mi te dziesięć złotych?

- Zastanawiałam się co panu dać w związku z odejściem na emeryturę. W końcu mąż mi doradził: "Pier#ol go - daj mu dychę!" A kawę to już sama wymyśliłam...

 

---

 

Na zdrowie!

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P - Petent

S - Sekretarka

 

Rzecz dzieje się w urzędzie:

 

P (Wchodząc do sekretariatu dyrektora) - Dzieńdobry, czy Pan Dyrektor przyjmuje ??

S (Uśmiechając się zalotnie) - Nie odmawia prosze Pana, nie odmawia ...

 

Dowcip, czy codzienność Polskich urzędów... Oceńcie sami :D

 

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczailem sie juz do róznych dziwactw wystepujacych w Windowsie. Do niebieskich ekranów. Do zwieszania sie w najmniej oczekiwanym momencie. Do najdziwniejszych komunikatów. Ale do tego ze Polska jest zalana morzem- nie!. Ba! Uzywalem Windowsa juz w wersji 3.11. i az od Windowsa 95, po dzis dzien nie zauwazylem, ze nie ma Polski na mapie stref czasowych, nie zauwazylem tego pomimo dziesiatek, setek instalacji systemu. W miejscu Polski znajduje sie po prostu niebieski obszar oznaczajacy morze. Ocen sam!- "Ustaw date/ godzine" i przejdz na zakladke "strefa czasowa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczailem sie juz do róznych dziwactw wystepujacych w Windowsie. Do niebieskich ekranów. Do zwieszania sie w najmniej oczekiwanym momencie. Do najdziwniejszych komunikatów. Ale do tego ze Polska jest zalana morzem- nie!. Ba! Uzywalem Windowsa juz w wersji 3.11. i az od Windowsa 95, po dzis dzien nie zauwazylem, ze nie ma Polski na mapie stref czasowych, nie zauwazylem tego pomimo dziesiatek, setek instalacji systemu. W miejscu Polski znajduje sie po prostu niebieski obszar oznaczajacy morze. Ocen sam!- "Ustaw date/ godzine" i przejdz na zakladke "strefa czasowa".

Hehe faktycznie :D Dla niedowiarków screen Kto ukradł naszą kochaną Polskę? :(

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...