Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Medyk musiałeś przypominać o programowaniu? :mur: :(

 

 

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=...ArticleId=55009

 

Ortodoksyjni Żydzi zajęli obóz na Majdanku

 

Skandal w nazistowskim obozie na Majdanku! Grupa ortodoksyjnych Żydów wjechała na teren muzeum tuż przed jego zamknięciem. I tak bardzo chciała go zwiedzić, że odmówiła wyjścia z obozu. Żydzi włamali się do jednego z baraków i nie chcieli go opuścić. Po kilkugodzinnych negocjacjach obiecali pokryć wszystkie szkody i odjechali.

Grupa ortodoksyjnych Żydów nie potrafiła zrozumieć dlaczego stranicy nie pozwalają im zwiedzać obozu. Nie przekonały ich słowa strażników, że muzeum jest zamykane o godzinie 18 i muszą opuścić teren. A oni przecież wjechali swoim autokarem kilka minut wcześniej. Przyjechali specjalnie z Warszawy właśnie po to, by obejrzeć obóz. Zdenerwowani postanowili zwiedzić baraki na siłę.

 

Żydzi najpierw zdjęli z zawiasów jedną z bram do obozu. Potem wyłamali kłódkę z drzwi do baraku nr 14. 35-osobowa grupa zaczęła go zwiedzać i odmówiła wyjścia.

 

Negocjacje z Żydami od razu zaczął dyrektor muzeum w KL Lublin. O skandalicznym zachowaniu nieproszonych gości poinformowali go strażnicy. Ale dyrektorowi trudno było się z grupą porozumieć. Wśród ortodoksyjnych Żydów prawie nikt nie mówił po angielsku. Dlatego dyrektorowi pomogli opiekunowie grupy, którzy mogli porozmawiać z Żydami po hebrajsku. O zajściu poinformowano też ambasadę Izraela.

 

Policja, obserwując całe zajście, starała się załagodzić sytuację. Podkomisarz Witold Laskowski z lubelskiej policji mówił, że Żydzi bardzo wystraszyli się incydentem, który sami wywołali. Zamieszanie było tym większe, że trudno było się z grupą porozumieć. Dlatego sytuację załagodzono dopiero po kilku godzinach.

 

 

Grupa ortodoksyjnych Żydów opuszcza obóz na Majdanku

 

Żydzi zrozumieli, że ich zachowanie było zupełnie nieodpowiedzialne. Wycieczka w końcu zgodziła się na pokrycie kosztów wszelkich strat. Jak poinformował wicedyrektor Państwowego Muzeum na Majdanku Grzegorz Plewik, straty wyniosły 400 dolarów, czyli ponad 1000 zł. Żydzi wpłacili tę sumę na miejscu i odjechali do Warszawy. Policja nikogo nie zatrzymała. Skończyło się na spisaniu danych wszystkich Żydów, którzy wywołali ogromne zamieszanie w obozie. "Cały incydent polegał na nieporozumieniu" - podsumował podkom. Laskowski.

+wszystkie komentarze pod tym ;)

 

Jak zwykle Żydzi nietykalni :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bodyblading po prostu niesamowity. Kosmos jakiś, szukałem innych filmików, które by pokazały np jak dokładnie wygląda ten strój i ile jest tych wszystkich kółek, z czego one są.

 

Wyobrażam sobie swoją minę jakbym stał na jednym z tych parkingów, albo jechał w przeciwną stronę i nagle przejechałby taki kolo. Chyba musiałbym się napić i odłożyć dalszą podróż. Już nie mówię gdyby mnie taki wyprzedził :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bodyblading po prostu niesamowity. Kosmos jakiś, szukałem innych filmików, które by pokazały np jak dokładnie wygląda ten strój i ile jest tych wszystkich kółek, z czego one są.

Moze ten filmik pomoze :)

http://2darkpark.com/vbulletin/showthread.php?t=16769

Troche przydlugi ale mozna przynajmniej sie przyjzec jak to wszystko wyglada :)

Jak dla mnie dosc ciekawe to jest, a przyznaje pierwszy traz w zyciu cos takiego widze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wow, jego strona:

http://www.buggy-rollin.com/ ogólnie fajnie ma stronke zrobioną, we flashu, z tymi dyskami ;)

 

 

Na egzaminie na uczelnię o profilu informatycznym pytają się kandydata:

- Jakie Pan zna komendy jakiegoś języka programowania?

- Góra, dół, lewo, prawo i fajer...

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracownik Microsoftu, zostal zwolniony za stworzenie reklamy Zune-a. Oryginalna reklama choc miala - nigdy nie powstala. W zwiazku z tym pracownik MS wzial sprawe w swoje rece i stworzyl to oto dzielo sztuki :)

 

http://fakesteve.blogspot.com/2007/08/monk...g-for-zune.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Popatrzcie na załączone foto...koleś doradzał gościowi ramy GoodRam'a zamiast OCZ i Patriotów....hahahaha

 

Dołączona grafika

Popatrzcie na załączone foto...koleś doradzał gościowi ramy GoodRam'a zamiast OCZ i Patriotów....hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=BrPc9ARvoOs...ted&search=

 

kupiłem na allegro szafe ikeii, ale bez instrukcji i szukałem na youtube'ie czy przypadkiem nie ma filmiku montażowego i co znalazłem? I teraz ze śmiechu nie mogę złożyć

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...