Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

>Dyrektor firmy potrzebował nowego pracownika. Dał ogłoszenie o pracy, jego ludzie przeegzaminowali wcześniej kandydatów... aż zostało w końcu czterech najlepszych. Aby rzeczywiście wybrać najlepszego dyrektor postanowił przeegzaminować ich osobiście. Wezwał więc ich do swojego gabinetu i posadził obok siebie. Pierwszego z nich spytał:

> >- Co według pana jest najszybsze na świecie?

> >Facet pomyślał chwilę i mówi:

> >- To myśl. Wpada do głowy, nic jej nie poprzedza po prostu jest. To jest według mnie najszybsza rzecz na świecie.

> >- Świetnie - komentuje naprawdę zadowolony z odpowiedzi dyrektor i zwraca się do drugiego z tym samym pytaniem.

> >- Mrugnięcie - odpowiada kandydat - mruga się okiem cały czas a nawet tego nie zauważamy.

> >- Bardzo dobrze - mówi dyrektor i pyta trzeciego Ten miał więcej czasu więc starannie przygotował odpowiedź:

> >- No więc w domu mojego ojca, jak wyjdzie się na zewnątrz budynku, to jest tam taki mur. Jest na nim przycisk, jak się go wciśnie to momentalnie zapala się światło na całej posesji. Nie ma nic szybszego niż włączenie światła.

> >- Doskonale!, A pan? - pyta czwartego kandydata.

> >- Według mnie najszybsza jest biegunka.

> >- Co? - pyta zdziwiony dyrektor.

> >- Spokojnie, wyjaśnię. Widzi pan przedwczoraj źle się poczułem i pobiegłem do kibla. Ale zanim zdążyłem pomyśleć, mrugnąć, czy włączyć światło zesrałem się w gacie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi 8-letni synek do tatusia i mówi, że chce rowerek. Tatuś na to:

- nie mogę Ci kupić rowerka bo zaciąglnęliśmy duży kredyt na dom a na dodatek mama w zeszłym tygodniu straciła pracę. Następnego dnia tatuś wstaje i widzi, że synek się spakował i chce się wyprowadzać więc go pyta dlaczego? Synek na to:

- wczoraj wieczorem przechodziłem obok waszej sypialni i słyszałem jak mama powiedziała, że już odlatuje a ty za chwilę powiedziałeś, że też zaraz dojdziesz. Musiałbym być zdrowo stuknięty, żeby zostać tu sam z takim wielkim kredytem i bez rowerka...

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez zaśnieżoną, dziką tundrę idzie zarośnięty Czukcza i śpiewa

.....

Stop jelenie

Stop złe wilki

Stop me sanie

 

It's my life

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA leżę XD

 

Co by nie robić offtopa:

 

Po zabawie nowożeńców młoda para udaje się do pokoju w hotelu. Panna młoda po wykonaniu wszystkich czynności w toalecie wychodzi i widzi swojego już męża klęczącego przy łóżku i gorliwie modlącego się - Co robisz - spytała pani młoda - Modlę się o powodzenie w naszym związku - odpowiedział pan młody- Ja się o to już zatroszczę! - odpowiedziała. Módl się lepiej o przetrwanie!!

----------------------------------------------------------------------

Po małżeńskiej kłótni mąż kładąc się do łóżka mówi do żony:

Dobranoc matko ośmiorga wrzeszczących bachorów.

Na to żona nie pozostając dłużna odpowiada:

Dobranoc ojcze jednego. :lol:

----------------------------------------------------------------------

O co tak się wczoraj twoja żona awanturowała?

To z powodu listu.

Zapomniałeś wysłać?

Nie, zapomniałem zniszczyć.

----------------------------------------------------------------------

Do sypialni wpada mąż i woła do leżącej w łóżku żony:

- Ubieraj się szybko! Pożar !!!

Z szafy przerażony męski glos:

- Meble! Ratujcie meble! (stare ale jare :lol: )

----------------------------------------------------------------------

Mąż mówi do żony:

Podaj mi obiad!

Żona:

- A magiczne słowo?

- Biegiem!!!!

----------------------------------------------------------------------

Kochanie, czy mógłbyś mnie zdradzić z inną kobietą?

- Mówisz i masz! :lol:

------------------------------------------------------------------------------

Siedzi facet u kochanki. Późno trzeba wracać. Mówi do kochanki:

- Daj trochę wódki, ochlapię się, to nie będzie czuła twoich perfum.

Wchodzi do domu, a żona go po mordzie...

- Za co?

- Myślałeś, ze jak się wyperfumujesz to nie poczuję, że wódkę piłeś? :lol:

----------------------------------------------------------------------------------------

Żona pokłóciła się z mężem i nie odzywali się do siebie tylko pisali karteczki typu wynieś śmieci, wyprasuj ubranie. Raz mąż kładzie żonie karteczkę:

"Obudź mnie o 6 bo musze wcześnie wstać".

Mąż rano się budzi, patrzy, jest 9. Patrzy na szafkę a tam kartka:

"Wstawaj, szósta". :lol:

--------------------------------------------------------------------------------

Mąż zagląda do szafy i widzi szkielet. Żąda wyjaśnień od żony. Ta na to odpowiada:

- Ależ kochanie nie będziesz chyba mi robił wyrzutów po 20 latach?!

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Facet kupił nowy samochód, ale bardzo bał się go zostawiać na podwórkowym parkingu (sporo złodziei itp).

Wpadł więc na genialny pomysł, żeby zostawić przywieszoną karteczkę o treści:

"brak akumulatora, skrzyni biegów i silnika"

Uradowany i dumny z siebie, że wreszcie czuje się bezpiecznie - położył się spać.

Rano wstaje, podchodzi do okna - patrzy - a obok jego karteczki, wisi na szybie druga!

Zaciekawiony zarzucił szlafrok i wybiegł przed blok. Podchodzi do karteczki i czyta:

"więc i koła Ci nie będą potrzebne" :lol:

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...