Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze ktoś w Polsce nie mówi po angielsku ? (prowokacja)

tytuły filmów też nie tłumaczy się dosłownie prawda ?....

 

dlatego też znając angielski nie znaczy ze w pełni zrozumiemy o co kaman, szczególnie dowcipy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poprosilem grzecznie, nie kazdy jest takim anglista jak Ty. Ty musisz (prowokowac).

Wylapac sens z anglojezycznego dowcipu, w ktorym uzywa sie czesto slangu, tudziez pojec specjalistycznych nie jest latwo.

Tak wiec prosba, ktora kierowana byla tez do tworcow tematow o grach - troszke zrozumienia dla podstawowo wladajacych angielskim.

A teraz mnie pojedz swoimi argumentami, ze cala Polska zna inglisz...

 

Zeby nie robic kompletnego OffTop'a:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompletnie offtopując. Niektóre dowcipy są nie do przetłumaczenia na polski, lub brzmią całkiem inaczej. Wiadomo także, że ten się śmieje ostatni, któremu trzeba tłumaczyć.

Jeśli nie rozumiem języka, to pomijam, gdyż nie do mnie kierowano dowcip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole nie trafia do mnie ten argument. Rownie dobrze mozesz ten dowcip zamieszczac dla samego siebie...

Skoro rozumiesz, to przetlumacz, to chyba nie jest takie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/search.php?string=selekt&category=2

venice 2,5 1,8v i inne kwiatki :]

 

djsilence ma rację sporo humoru po angielsku nie da sie tłumaczyć na pl albo traci na tym,, że już tylko wspomnę topgear który po polsku jest ledwo śmieszny

imho jak komuś nie idzie czytanie -> olać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie, ze bez tlumaczenia.

 

bijcie się :)

 

1. Ładne, prawda? ... Co to jest?

2. Mam parę maszyn wirtualnych połączonych ze sobą siecią i z dostępem do internetu poprzez tunel. Ich zadaniem jest odpalanie załączników e-mailowych, wymiana plików, a dodatkowo nie mają żadnych łatek zabezpieczających. Pomiędzy nimi mają praktycznie każdego znanego wirusa.

3. Są tam trojany mailowe, robale i wszelkie typy egzotycznych polimorphów. System monitorujący dodaje lub usuwa maszyny randomowo. Na ekranie widzimy jak wirusy poruszają sie po sieci. Widzimy jak rosną i trudzą się.

4. Wiesz....normalni ludzie po prostu mają akwarium...

Dzień dobry Blaster. Czy Ty i W32.Welchia dogadujecie się? Kto jest dobrym wirusikiem? Ty jesteś! Tak, Ty jesteś!

 

(tłumaczenie dosłowne - wyobraź sobie jak Ty mówisz do psa :D moja psinka no cio budziu budzi itp. itd.)

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dodaje lub usuwa maszyny randomowo...

jedna rzecz - full perfect bedzie losowo

 

Edit: poza tym ten tekst jest napisany dosc prostym jezykiem wiec ja nie rozumiem tego narzekania ze angielski

Edytowane przez odbytorq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna rzecz - full perfect bedzie losowo

 

Edit: poza tym ten tekst jest napisany dosc prostym jezykiem wiec ja nie rozumiem tego narzekania ze angielski

po pierwsze zaczyna sie offtop a po drugie jeżeli ktoś uczy się przykładowo niemieckiego albo francuskiego to co ma zrobić w łeb sobie strzelić hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach uczą w szkołach dwóch języków, a poza tym XXI w. zobowiązuje do bycia poliglotom ;)

 

A żeby nie było OT

 

Rozmawia Ksiądz katolicki, pastor i rabin. Ksiądz mówi:

- Ja, jak zbiorę na tacę, to robię tak: rysuję na podłodze linię, podrzucam pieniądze do góry, i co spadnie przed linią, to moje, a co za - to na kościół.

Pastor mówi:

- Ja też robię podobnie: rysuję na podłodze kółko, podrzucam kasę do góry, i co spadnie do środka, to na kościół, a co poza - dla mnie.

Rabin mówi:

- Ja też mam podobny system. Podrzucam pieniądze do góry, i co Bóg złapie, to na synagogę, a co spadnie - to moje!

 

 

 

Wraca Krystyna z zebrania feministek w bojowym nastroju. Mąż otwiera drzwi.

- Koniec z męskimi rządami, chamie pier.....y! - krzyczy od progu. -

To ja jestem głową tego domu. Od tej pory będzie, jak ja...

Nie skończyła Krystyna zdania, bo mąż wyprowadził celny cios pięścią.

Niedoszła feministka padła i leży. Nagle rozlega się dzwonek u drzwi. W drzwiach staje sąsiad.

- Roman, co się stało? Słyszałem jakiś łomot.

- Nic takiego.

- Więc czemu Krystyna leży na podłodze jak nieżywa?

- To głowa tego domu. Leży, gdzie chce

 

 

 

idzie mężczyzna do lekarza z problemem ze wzrokiem. Lekarz pod badaniach mówi:

-Mam dla pana dobrą i złą wiadomość. Od której zacząć?

-Od dobrej - odpowiada mężczyzna

-Za mięsiąc będzie pan już normalnie czytał.

-A zła?

Ma pan miesiąc na nuczenie się braila

 

 

 

W PiS witają dzień słowami:

"Niech Będzie Pochwalony Lech Kaczyński, Prezydent Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i Brat Jego Jarosław - zawsze Dziewica"

 

 

 

Byli sobie ksiądz i rabin. Ksiądz miał kościół po jednej stronie ulicy, a rabin synagogę po drugiej. Pewnego dnia rabbi wychodzi z synagogi i widzi, jak ksiądz szczoteczką, różnymi płynami myje mu samochód. OK, spoko, rabbe nic nie powiedział.

Następnego dnia ksiądz wychodzi przed kościół i widzi, jak rabin, wciśnięty pod tylny zderzak, piłką do metalu upieprza mu tłumik. Podchodzi i mówi:

- Ty, rabin, co ty w ogóle odpieprzasz??

- Ty mi wczoraj ochrzciłeś samochód, to ja ci dziś twój obrzezam!!

 

 

 

Rozmawia katolik, mormon i muzułmanin. Katolik mówi:

- Ja mam piątkę dzieci, jeszcze jedno i będę miał drużynę siatkarską!

Mormon mówi:

- Ja mam dwie żony i dziesiątkę dzieci. Jeszcze jedno i będę miał drużynę piłkarską!

Muzułmanin mówi:

- ja mam siedemnaście żon. Jeszcze jedna i będę miał pole golfowe!!

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to żeby nie było offtopa a i połączyć wasze kłótnie dotyczące lingwistyki to poprosze nieśmiertelnego bash'a :

 

CENSORED:o

 

<Szlagun> W. Brytania: policjanci będą mówić po polsku

Od lutego angielska policja zacznie naukę języka polskiego, żeby lepiej porozumieć się z imigrantami z Polski.

Wśród polskich imigrantów mieszkających w Lincolnshire we wschodniej Anglii polski jest najbardziej rozpowszechnionym językiem - poinformował rzecznik miejscowych władz John Horton.

Pomyslabys ze to mozliwe? W zyciu bym sie nie domyslil ze polscy imigranci beda po polsku mowic

<Cebul> znowu zbyt wiele nie beda musieli się nauczyć: [ciach!]a, ja [ciach!]le, bigos, piwo, nie ukradlem tego radia.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-P

Syn pyta ojca:

- Tato, co to jest POLITYKA?

Ojciec odpowiada:

- Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALISTA, twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek uważa, żeby wszytko było na swoim miejscu, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasza pokojówka jest KLASĄ ROBOTNICZĄ, a wszyscy mamy jeden cel, aby tobie się lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a twój młodszy brat, który jeszcze leży w pieluchach, jest PRZYSZŁOŚCIĄ! Zrozumiałeś, synku?

Chłopiec zastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział, co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli sobą tak zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni.

Rano ojciec pyta go:

- Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami, co to jest POLITYKA?

- Tak! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZĄ, ZWIĄZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZĄD ŚPI, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w g ównie. To jest POLITYKA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grozi trwalymi urazami psychicznymi

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...