Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie ze Twój stary remontuje de_nuke? http://patrz.pl/zdjecia/twoj-stary-remontuje-denuke

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "dla niekumatych ;)"
Edytowane przez bociczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie ze Twój stary remontuje de_nuke? http://patrz.pl/zdjecia/twoj-stary-remontuje-denuke

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "dla niekumatych ;)"

A twoja stara zamiata piach na de_dust :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idiota podrzucony przez żubra

 

 

- Kupiłem wczoraj żonie w sex-shopie wibrator z zajebistą gwarancją.

- Czemu z taką zajebistą?

- Sprzedawca powiedział, że jak się zepsuje, to nic nie będę musiał

robić, tylko on przyjedzie i zrobi wszystko sam...

 

 

Napad na bank.

Facio w kominarce i z kałachem w ręce - już po wszystkim - pyta się

jednego z zakładników:

- Widziałeś jak kradłem tę kasę?

- Widziałem - odpowiada drżącym głosem zestresowany mężczyzna.

Bandyta odbezpiecza kałacha, strzela i zabija facia.

- Ktoś jeszcze widział? - pyta pozostałych zakładników.

Męski głos z tyłu:

- Moja żona...

 

 

Czwarta rano,żona wita w drzwiach mocno rozluźnionego męża:

- Człowieku, brak mi słów!

- I chwała Bogu!

 

 

Siedzi kobieta trzecią godzinę przed lustrem. Koryguje brwi, tusz,

dobieranie szminki, dobranie odpowiednich perfum, puder itp.

W końcu wydziera się na cały regulator :

- Kur...a Zenek ! Ile razy mam cię prosić, żebyś wyniósł śmieci zanim

wyjdziemy na te pier... imieniny ???

 

 

- Tato, tato ! A mnie też bocian przyniósł jak inne dzieci ?

- Nie... ciebie taka jedna pier ... wrona wykrakała !

 

 

- Synku, jak tam Twoja nowa dziewczyna?

- Z mojej strony nieźle, a u Ciebie tato?

 

 

- Doktorze, wszyscy mówią, że jestem tępy.

- Proszę o więcej szczegółów.

- Znaczy co?

Edytowane przez deserted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewien facet kupil sobie koguta. Przynosi go do domu i wrzuca do kurnika.

Po tygodniu kury nie nadazaja z produkcja jajek a od kurczaków facet dostaje

Zóltaczki. Postanawia wiec koguta uspokoi i wrzuca go do stajni. Po miesiacu

Zaczynaja lata pegazy....... Facet postanawia pozbyc sie koguta

I wyrzuca go na pustyni. Wracajac do domu mysli:

-Cholera, moglem sobie z niego chociaz rosól ugotowac.

No i wraca po koguta na pustynie. Patrzy, a kogut lezy sztywno jak kloda

Na grzbiecie i ma jezyk wywalony z dzioba. Facet pochyla sie nad nim,

Zeby go zabrac, a kogut:

-Spier... aj, bo mi sepy ploszysz!

 

----------------------------------------

 

 

Kobieta w poniedziałek rano dzwoni do swojego szefa i mówi mu, że nie

przyjdzie do pracy, bo jest chora.

- A co pani jest? - pyta szef.

- Mam jaskrę analną - odpowiada kobieta

- Że co??!! A czym to się objawia?? - dopytuje szef

- Po prostu nie widzę dziś możliwości przytoczenia swojej [gluteus maximus] do pracy!

 

 

------------------------------------------

 

 

Pewien przewodnik tak niefortunnie prowadził wycieczkę w górach, że wszyscy jej uczestnicy zginęli. Odbył się proces i sąd skazał owego przewodnika na karę śmierci poprzez krzeslo elektryczne. Otóż kiedy skazanego przytwierdzono do krzesła i załączono prąd okazało się, że prąd się jego nie ima. Pytanie ; dlaczego ?

Odpowiedź jest prosta - Bo to zły przewodnik był

 

------------------------------------------

 

Irish goverment asked a question for its citizens:

Is the polish immigration a serious problem?

25% said: yes, it is a serious problem;

75% said: absolutnie * zaden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze pisze posta troche nie do tematu, ale uwazam ze dla pewnych osob moze on byc smieszny... powiedzmy ze dzialam na pewnym forum i staram sie pomoc ludzia skladac komputery i ustrzec ich przed pomoca glupich ludzi. Zwykle udaje sie to bez wiekszych klotni, ewentulanie ktos powie ze lepiej kupic zasilacz 500w za 60zl czy ze crucial ballistix to moge sobie per rectum wsadzic. Ale czasem trafi sie ktos kto ma niesamowita wiedze i stara sie nia dzielic na wszelkie znane sposoby. Oto kilka wypowiedzi tej osoby... :

 

zestaw ktory polecil: http://allegro.pl/item415700654_vist_quad_...000gb_450w.html

post 1

[HIDE]

Oczywiście ja mam w starym kompie (którego dałem wujkowi bo dla mnie już za słaby) kartę grafiki 64 geforcea od 7 lat i działa dalej chodziło mi o to że jeżeli chcesz grać w najnowsze gry. Nie sądze aby na twojej karcie grafiki poszedł crysis nawet na małych detalach, tak samo pro street czy wiedźmin.

 

Mam 18 lat jeśli o to pytasz :P

Jeśli myślisz iż twoja wypowiedź mnie obraziła to się mylisz.

 

 

Proszę uzasadnij swoją wypowiedź a nie obrażaj kogoś bezpodstawnie.

A co do edita: Z reguły lepszym rozwiązaniem jest komputer który będzie dobry przez dłuższy czas, podaj choć jeden tytuł gry który w obecnym czasie nie pójdzie na tym komputerze bo np. z Crysis nie będzie żadnych problemów, a z tym za 3 lata chodziło mi o to jak wyraźnie napisałem że dopiero za 3 lata zajdzie konieczność wymiany karty graficznej i to jako jedynego z podzespołów, a nie całego komputera za lat 5, natomiast wymiana pozostałych podzespołów powinna nastąpić dopiero za 7-10 lat.

 

#corgar

Trza się liczyć z przyszłością mianowicie nowe gg 8.0 będzie zużywało sporo procesora, czy firefox 3.0 też nieźle ciągnie do tego kilka innych programów oraz gra i już masz quada wydajniejszego.

 

Spoko widzę że świetnie się znasz jak dla ciebie najważniejszy podzespół komputera to karta grafiki... Jesteś kolejnym dzieciakiem który wchodzi na forum tylko po to żeby się pokłócić i powyzywać to idź na forum tibia.pl, koleś chce kupić porządny komputer i ja staram się mu pomóc a nie kłócić z dzieciakami.

 

Istotnie stwierdziłem że ta karta ma 1gb i na razie starczy bo taka jest prawda ale nie tylko dlatego że ma 1gb mój kumpel ją ma i gra w wiedźmina i crysisa więc jest spoko. Pamięć w karcie grafiki jest ważna a nawet bardzo jak dobrze pamiętam to był 2 albo 3 co do ważności z jej parametrów! Jasno stwierdziłem także że tamten radeon jest lepszy a ma o ile pamiętam 512 pamięci więc dlaczego twierdzisz że klasyfikuje karty graficzne po ilości pamięci?

 

Wiem czym jest rozdzielczość natywna lecz nie zależy ona od wielkości ekranu dla przykładu ja mam 17" i mam rozdzielczość 1440 x 900 natomiast mój kolega ma 17" i rozdzielczość 1280 x 800 z tym że ten mój ekranik był o 150 zł droższy :P

 

Co do płyty głównej to nie porównywałem ich tylko lookłem na tą co polecałem czy ma znośne parametry jak na tą cenę, natomiast RAM to gwarantuje ci że 4GB kingstone są znacznie lepsze od cruciali 2GB o tej samej bądź zbliżonej częstotliwości szyny.

 

Tak więc zanegowałem wszystkie twoje argumenty.

 

#UP Zgadzam się.

[/HIDE]

 

Post 2

[HIDE]

Czy wy jesteście ograniczonymi dziećmi co z tego że karta graficzna jest gorsza? Kartę graficzną co 3 lata i tak trzeba wymieniać a procesor i płyta główna to 2 najważniejsze podzespoły komputera! Na ch** ci dobra karta graficzna jak później będzie trza ją wymienić? A ten procek starczy na kupę lat. Jak się nie znacie to po co się odzywacie? Jesteście kolejnymi dzieciakami co myślą że taktowanie procesora jest jego najważniejszym parametrem? GÓWNO PRAWDA najważniejsza jest ilość pamięci podręcznej cache potem przepustowość szyny danych i dopiero po niej taktowanie. Quad od w/w proca jest o 15% wydajniejszy i nie wciskajcie mi kitu bo:

raz jestem informatykiem

dwa mam oba procesory (i jeszcze kilkanaście innych :/)

Karta graficzna 1GB jak na dzień dzisiejszy wszystko pociągnie więc na ch** ten radeon (przyznaje że obecnie radeon to lepszy zakup niż geforce w każdych ramach cenowych no chyba że mamy 900zł na kartę grafiki :P).

 

#UP

Od przekątnej monitora nie zależy jakie detale będąna nim wyświetlane.

 

#EDIT Pragnę także zwrócić uwagę że komp przedstawiony przeze mnie w KAŻDYM podzespole prócz karty grafiki jest znacznie lepszy a w dodatku jest TAŃSZY i można go kupić w zestawie a nie składać :P. Procesor QUAD jest lepszy przy wielu procesach na raz przy pojedyńczym przyznaje core 2 duo przewyższa go ale przy 3+ procesach żrących proca jest wydajniejszy o około 15%.

 

A tak btw ta dosyć niekulturalna wypowiedź z mojej strony nie była oczywiście do Ciebie Kaju bo widać że znasz się na rzeczy. Tylko do tych 2 *** bo mnie po prostu wkór***.

[/HIDE]

 

I jak ktos mial chec skomentowac posty tego "informatyka" jak sie sam nazywa bylbym bardzo wdzieczny gdyz chce pokazac ze jego wiedza jest conajmniej bledna. Tak profilkatycznie, zeby nikt nie kupil poleconych przez niego skladakow,.

 

Corgar

Edytowane przez corgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kretyn na pierwszy rzut oka. Nie wie do czego służą przecinki, a tym zdaniem

 

Procesor QUAD jest lepszy przy wielu procesach na raz przy pojedyńczym przyznaje core 2 duo przewyższa go ale przy 3+ procesach żrących proca jest wydajniejszy o około 15%.

 

przyznaje ci po części rację... 15%, heh, dobre...

 

 

Tzw. dziecko Onetu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka aukcja w ogóle:

Dual Core - Zestaw Komputerowy - Dual Core

 

oparty na procesorze Intel Core 2 Quad Q6600 BOX 4x2,4Ghz

 

z mocną grafika GeForce 9500GT z własną pamięcią… 1024MB - 1GB

Pomocy dual core quad i demon przebijający 4870x2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...