Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

W mieście otwarli dom publiczny. Jasio przychodzi do taty i pyta się go:

-Tato, a co robią w tym domu publicznym?

Tato speszony próbuje wymigać się od odpowiedzi mówiąc:

-To taki dom gdzie robią dobrze za pieniądze.

Jasiu zapamiętał, a za dwa dni dostał od mamy pieniądze. I tak sobie myśli "Hm... Pójdę do tego domu, i zobaczę jak tam dobrze robią"

Poszedł, zadzwonił, otwarła mu panna lekkich obyczajów i pyta się:

-Czego szukasz chłopczyku?

-Tatuś mi powiedział ze tu robią dobrze za pieniądze i ja też bym chciał

Kobieta zaprowadziła go do kuchni, posmarowała 3 kromki nutellą, Jasiu zjadł, podziękował i wróciła do domu. W domu rodzice się go pytają

-Jasiu, gdzie byleś?

-W tym domu publicznym

-Co???? Co ty tam robiłeś????

-Tatuś przecież powiedział mi ze tam robią dobrze za pieniądze to poszedłem. Dwie zmogłem, ale trzecia to już tylko wylizałem.

 

 

Dwie anorektyczki kąpią się w wannie. Jedna mówi do drugiej:

- A teraz trzymaj się mocno, bo wyciągam korek.

 

 

Najnowocześniejszy bank świata, super kozacki sejf. Właściciele postanowili przetestować zabezpieczenia. W tym celu zaprosili najbardziej znanych złodziei świata z Francji, Stanów, Niemiec i dwóch przypadkowych Polaków...Dla każdej ekipy postanowili zgasić światło przed sejfem na pół minuty i jeśli po zapaleniu światła sejf będzie otwarty, ekipa może zabrać zawartość. Pierwsi próbują Francuzi, światło się zapala - nie udało się. Drudzy Amerykanie, światło się zapala - nawet sprzętu nie zdążyli wyjąć. Trzeci Niemcy, światło się zapala - nic...Kolej na Polaków, światło gaśnie, mija pół minuty, próbują zapalić światło - nic, próbują po raz kolejny - nic...Z mroku słychać tylko cichy szept...

- [ciach!]a Stefan mamy tyle hajsu na cholerę ci jeszcze ta j###na żarówka

 

 

Wraca mąż do domu i od progu woła do żony:

- Rozbieraj się i do łóżka!

Żona nieco zdziwiona, 20 lat pożycia i nigdy się tak nie zachowywał...

Zaciekawiona wyskoczyła z fatałaszków i do wyrka. Mąż też raz-dwa pozbył się ubrania, wskakuje do łóżka, nakrywa żonę i siebie kołdrą, razem z głowami i pokazuje:

- Patrz! Zegarek kupiłem! Fluorescencyjna tarcza!

 

 

 

Zdesperowana dziewczyna stoi na nadbrzezu i chce popelnic samobójstwo. Widzi to mlody marynarz, podchodzi do niej i mówi:

- Nie rób tego! Zabiore cie na poklad naszego statku, ukryje, przemyce do Ameryki i zaczniesz nowe zycie. Przez caly rejs bede cie karmil, bede ci dawal radosc, a ty bedziesz mnie dawac radosc. Jeszcze nie wszystko stracone...

Dziewczyna, jeszcze pochlipujaca z cicha, postanowila dac sobie jeszcze jedna szanse i poszla z nim na statek. Jak obiecywal tak zrobil - ukryl ja pod pokladem, raz na jakis czas podrzucal jej kanapke, jakis owoc lub cos do picia, a cale noce spedzali na milosnych igraszkach. Sielanke przerwal kapitan, który pewnego dnia odkryl kryjówke dziewczyny.

- Co tu robisz? - zapytal surowo.

- Mam uklad z jednym z marynarzy. Zabral mnie do Ameryki, karmi mnie, a ja mu pozwalam robic ze mna, co chce. Mam nadzieje, ze kapitan go nie ukarze?

- Nie - odpowiedzial kapitan. - Chcialbym jednak, zebys wiedziala, ze jestes na pokladzie promu Wolin - Swinoujscie - Wolin.

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nawet wystosowali apel do " SpAmEkKuFF"

 

ApeL Do SpAmEkKuFF

 

przez ToLeK on Wto Maj 06, 2008 4:15 am

DlA WsZyStKiCh, KtóRzY MaJą ZaMiAr łaMać rEgUlAmIn i cO GoRsZa pOdAwAć AdReSy dO SwOiCh żałOsNyCh sTrOn, MaM Złą WiAdOmOść - I TaK WsZyStKo oZsTaNiE Z CzAsEm sKaSoWaNe. NiE FfIeM cZy tO TaKa fRaJdA NaPiSać nA FoRuM 90 sPaMeRsKiCh pOsTów, SkOrO OnE WsZyStKiE ZoStAną nAsTępNiE JeDnYm kLiKnIęcIeM SkAsOwAnE. nO ChYbA Ze mAcIe zA DuZo wOlNeGo cZaSu. Ja tAm mImO WsZyStKo wOlE PoKlIkAc z mOiMi sLiT KuMpElQaMi

Niby jednym kliknięciem, ale forum zagruzowane :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ O POMOC I ODPOWIEDŹ.

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę KASIĘ o zdradę. Skąd się dowiedziałem? No bo zachowuje się typowo dla takich sytuacji.Gdy odbieram telefon w domu, po drugiej stronie ktoś odkłada słuchawkę.Gdy jestem w pracy zawsze ma wyłączony telefon.Ma często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę.Na pytanie z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka,odpowiadała,że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam.Zazwyczaj czekam na taksówkę,którą ona wraca do domu,jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach,tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.Kiedyś wziąłem jej komórkę,tylko aby zobaczyć która godzina.Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu.Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować,by porozmawiać z nią o tym wszystkim.

Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek.Pewnej nocy KASIA niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zorientowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za moją BMW COUPE 328, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba je wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to jakiej marki najlepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to też ?

 

Po badaniu okulista mówi do pacjenta:

- Koniecznie powinien pan przestać się onanizować!

- A jaki ma to wpływ na wzrok?!

- Na wzrok żaden, ale strasznie denerwuje pan ludzi w poczekalni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...