Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&a...423&t=26423 => Mówisz że ciężko ? ^_^

Czytajcie odpowiedzi...

To jest straszne jak niektórzy mają wypalony mózg!

Odpowiem pytaniem na pytanie. Dlaczego student medycyny, aby leczyć ludzi czeka na Dyplom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to bardziej przeraża niż śmieszy. Budzi też we mnie żal. Jednak czasem budzi się we mnie krwawy dyktator który wybił by wszystkie religie w imię wyższych celów i ogólnego dobra... Wiem, to tragiczne. Ale myślę, że skutecznie rozwiązało by problemy takich ludzi. Nie dość, że robią dzieciom G z mózgu, to jeszcze się pchają do polityki. Dajcie mi tasak...

 

No i... To co ważne ;)

Oraz... Życie?

Bywa ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie średnio śmieszne. bo mogli zatrzymać i powiedzieć co się stanie jak pojadą. a oni tylko się gapią i się śmieją. aaah, nic tak nie cieszy jak cudze nieszczęście.

też mnie ten filmik irytuje i zachowanie tych debili juz nie chodzi o to ze nic nie robia tylko ze ciesza sie z cudzego nieszczescia. ktos im powinien ciach!lnac zeby ich krew zalala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mnie ten filmik irytuje i zachowanie tych debili juz nie chodzi o to ze nic nie robia tylko ze ciesza sie z cudzego nieszczescia. ktos im powinien [ciach!]lnac zeby ich krew zalala ;)

1. Powinni ludzi zatrzymać na dole i informować jak mieli tyle wolnego czasu.

2. Trudno tu w większości przypadków mówić o cudzym nieszczęściu. Większość "poszkodowanych" na filmie przyjmowało sprawę z humorem.

 

Nie lubię umartwiania na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...