Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

IT Fiction: Prawdziwa rebelia piratów! - Rynek IT - Dziennik Internautów (DI) - internet w życiu i biznesie

 

Popularny serwis The Pirate Gulf zniknął z sieci. Wszyscy użytkownicy P2P jakby zapadli się pod ziemię. Radia w lokalach zamilkły. Na weselach już nie bawiono się przy muzyce, ale w refleksyjnej ciszy. Użytkownicy programów komputerowych zaczęli niszczyć nośniki z "piratami". Tak niezwykłe zmiany zaszły w ciągu kilku dni...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi Putin do Miedwiediewa:

- słuchaj Dima musimy coś zrobić z tymi strefami czasowymi.

Dzwonię do Pekinu z życzeniami imieninowymi a oni mi mówią, że imieniny były wczoraj. Dzwonię do Polski z kondolencjami a Donek mi na to, że dopiero do samolotu wsiadają

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarz:Witamy Panstwa dziś w programie kawa czy herbata naszym gościem jest Mariusz "Kompromitacja" Pudzianowski, tzn przepraszam za przejęzyczenie - Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, witam naszego gościa!

PUDZIAN: Witam

 

DZ: Czy po przegranej nie uważa Pan ze za wczesnie było rzucać się na głęboką wode?

 

PUDZIAN: Yyyy. ale ja umiem pływać.

 

DZ: Eh. To była taka metafora, chodziło mi..

 

PUDZIAN: Meta-co? znaczy coś jak Metanabol ...aaaa to wiem o so chozi.

 

DZ: to może przejdźmy do następnego pytania - z czego był Pan najbardziej niezadowolony podczas ostatniej walki?

 

PUDZIAN: Z hymnu - powinien śpiewać go mój brat.

 

DZ: miałem na myśli raczej Pana walkę, jakąś lepszą taktykę, ludzie zarzucają Panu że nie użył Pan głowy, że nie miał Pan pomysłu na walkę.

 

PUDZIAN: Ale ja używam głowy...jem niom.

 

DZ: No dobrze w takim razie wie Pan z kim będą następne pojedynki?

 

PUDZIAN: Mój brat - on jest moim meneżerem - doradza mi żeby to był też ktoś znany, ktoś z kim miałbym jakieś szanse by wygrać i się wybić w światowym rankingu.

 

DZ: Czyli kto?

 

PUDZIAN: Mam już ustawione dwie następne walki: Piersza bendzie z Cichopkiem, a druga z Wojewódzkim.

 

DZ: Hmmm. A jacyś bardziej wymagający przeciwnicy?

 

PUDZIAN: Tak tak brat juz wszystko zaplanował, potem bedom bracia Mroczkowie, zobaczycie pokonam ich fszystkich i bede Mistrzem Śfiata.

 

DZ: :-D dziękuję za rozmowe :-D

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupie i nie trafione hehe, akurat Pudzian ma wyższe i do interesów też ma łeb, porównywanie go z głupim cepem z mięśniami jest nie trafione ;) to bardziej do gołoty pasuje.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=OQJ1IQCJPHE Krzychu Kadetem tera ! hehehe

http://ziza.ru/2010/03/11/velikolepnyjj_udar.html dobry zawodnik :D

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym, jak zmarł trzeci z kolei właściciel numeru 0888 888 888, bułgarski Mobitel zdecydował się go zawiesić - podaje TVP Info.

 

Pierwszym właścicielem pechowego numeru był sam szef bułgarskiego operatora telefonii komórkowej Mobiltel - Wladimir Grasznow - który w 2001 roku zmarł na raka w wieku 48 lat. Mimo że nie ma na to jednoznacznych dowodów, mówi się, że chorobę wywołano, podając mu środki radioaktywne. Oskarżano o to konkurentów Grasznowa.

 

Następnie numer trafił do szefa bułgarskiej mafii Konstantina Dimitrowowa. Ten cieszył się nowym numerem zaledwie dwa lata - zastrzelono go w 2003 roku w Holandii podczas obiadu w restauracji. O morderstwo podejrzewano bossa rosyjskiej mafii.

 

Trzecim właścicielem pechowego numeru został Konstantin Diszliew, właściciel firmy zajmującej się obrotem nieruchomości, który zajmował się przemytem narkotyków. Jego zastrzelono dwa lata później przed restauracją w Sofii.

 

Od tamtej pory nikt nie korzystał w owego numeru, gdyż był on dowodem w śledztwie o morderstwo i przemyt narkotyków. Teraz jednak nowe szefostwo firmy zapowiedziało, że zawiesza numer na stałę i nikt więcej go już nie otrzyma.

źródło: TVP / telepolis

A u nas o złote numery to się ludzie zabijają ;)

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...