Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem że go kojarzę, przecież to Grzesiek Schetyna we własnej osobie, ubrał mundur i dawaj wykonywać polecenia Donaldu Tusku ;)

Dołączona grafika

 

 

:legal: Chyba mnie nie zatrzymają za takie coś? :-D :-D

Edytowane przez Tony Soprano
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długaśne, ale niezwykle warte przeczytania, gdyż okazji do polania się ze śmiechu jest co nie miara.

 

Mnie to raczej zasmuciło, gdyż znam "intelygencje" angoli, którzy wezmą to za prawdę :(

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to raczej zasmuciło, gdyż znam "intelygencje" angoli, którzy wezmą to za prawdę :(

pzd

 

Eee tam godosz. "Angole" są świetni w dziedzinie sarkazmu, a głąbów, którzy przyjmą to za fakt znajdziesz w każdym państwie - nawet polskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny dowcip wyczytałem. Może jeszcze go nie było:

Murzyni złapali w dżungli 2 białe laski. Wódz mówi,co z nimi zrobimy?Bongo,bongo krzyczą wszyscy.Ale mamy demokrację - mówi wódz - więc zapytajmy te kobiety, śmierć czy bongo,bongo? Pierwsza mówi bongo ,bongo nie wiedząc o co chodzi.Murzyni na to hurrra i już lecą ją gwałcić. Druga laska zobaczyła co się dzieje i mówi -śmierć. Wódz pomyślał chwilę i mówi, śmierć przez bongo, bongo.

 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi facet do sex shopu i szuka dmuchanej lali. Szuka długo, bo sprawdza różne parametry - usta, oczy, nos, włosy. Wreszcie znajduje, niesie do ekspedientki i prosi, by zapakować.

- Może pani jeszcze sprawdzić datę produkcji?

- 9 stycznia 2005 r.

- Oj niedobrze, to Koziorożec.

 

:lol:

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekcja w szkole muzycznej.

- Dziś będziemy omawiać utwory Beethovena. Ale żeby było ciekawiej to jedno z was namaluje na tablicy obrazek, a reszta będzie zgadywać jaki to

utwór Beethovena.

Do tablicy podchodzi Marysia i rysuje wielki księżyc.

Dzieci krzyczą: Wiemy, wiemy - to "Sonata księżycowa".

- Brawo - mówi pani.

Następnie do tablicy podchodzi Zosia i rysuje wielki pastorał.

Dzieci krzyczą - wiemy, wiemy - to "Symfonia pastoralna".

- Świetnie - mówi pani.

Następnie do tablicy podchodzi Jasio i maluje wielkieeeeeeego penisa. W klasie cisza. Pani:

- Jasiu, co to ma znaczyć? Przecież to nie ma nic wspólnego z utworami Beethovena.

Na to Jasio z pretensja w glosie:

- A "Dla Elizy"?!

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi starszy facet do lekarza i mówi:

- Panie doktorze, jestem wprawdzie trochę podstarzały, ale chciałbym jeszcze mieć dziecko.

Lekarz na to:

- To nic dziwnego, zdarzały się już takie przypadki, ale żeby być pewnym że to możliwe, musimy zbadać pana nasienie. Proszę, tu jest słoiczek (podaje mu małego

Twist-off'a), pójdzie pan za ten parawan i zrobi co trzeba.

Dziadek wybrał się za parawan. Po chwili słychać ciche pojękiwania, z czasem zmieniające się w jakieś niesamowite odgłosy wysiłku, parawan zaczyna się niebezpiecznie chwiać. Nagle wszystko cichnie. Facet wychodzi zza parawanu. Wygląda jak obraz nędzy i rozpaczy. Mówi:

- Panie doktorze. Próbowałem prawą ręką, próbowałem lewą ręką i za cho*erę nie mogę odkręcić tego słoika.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blondynka, brunetka i ruda jadą razem pociągiem na gapę, w wagonie towarowym. Nagle słyszą że idzie kontroler, i wskakują do worków. Kontlorer potrząsa pierwszym workiem z brunetką i słyszy:

- Hau, hau - pomyślał sobie że jest w nim piesek.

Potrząsa workiem z rudą i słyszy:

- Miau, miau - pomyślał sobie że to worek z kotkiem.

Potrząsa z blondynką i słyszy:

- Kartofle!

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...