Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Kobieta dzwoni do radia:

 - Dzień dobry, chciałam powiedzieć, że znalazłam dziś rano portfel. W środku były trzy tysiące złotych w gotówce oraz czek na okaziciela opiewający na sumę 10.000 euro. Było też prawo jazdy na nazwisko Stanisław Kowalski zamieszkały przy ulicy Koszarowej 15 m 6 w Warszawie. Mam w związku z tym ogromną prośbę: Proszę panu Stasiowi puścićjakiś fajny kawałek ode mnie!

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary wyjadacz rekin uczy swojego synka rekinka polować na ludzi.

1. Wyczuwasz człowieka z wielu kilometrów

2. Podpływasz do niego tak aby widać było płetwę

3. Okrążasz go raz i się chowasz, wynurzasz opływasz drugie raz i znów się chowasz i tak z 3-4 razy.

4. Następnie możesz zaatakować bezpośrednio i go zjeść

 

Tato dziwne mi się to wydaje. A nie mogę od razu podpłynąć i go zjeść ?

Po co ten cały rytuał ?

 

No wiesz, możesz od razu jak Ci smakuje człowiek z gów.nami.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewolucja metod nauczania matematyki na przykładzie zadań egzaminacyjnych

 

1962 : Drwal sprzedał ciężarówkę tarcicy za sumę 100 dolarów. Wiedząc, że koszt produkcji drewna wynosił 4/5 jego ceny, oblicz zysk drwala.

1972 : Drwal sprzedał ciężarówkę tarcicy za sumę 100 dolarów. Wiedząc, że koszt produkcji wyniósł 4/5 jego ceny, czyli 80 dolarów, oblicz zysk drwala.

1982 : (nowy program matematyki) Drwal dokonał wymiany zbioru T tarcicy na zbiór P pieniędzy. Moc zbioru P wyrażona w liczbach kardynalnych wyniosła 100, przy czym każdy z jego elementów jest wart 1 dolara. Zaznacz w kwadratowej tabeli 100 punktów, aby przedstawić graficznie elementy zbioru P. Zbiór kosztów produkcji zawiera 20 elementów mniej niż zbiór M. Przedstaw zbiór K jako podzbiór M i odpowiedz na pytanie : jaka jest moc zbioru Z zysku wyrażona w liczbach kardynalnych ?

1992 : Drwal sprzedał ciężarówkę tarcicy za 100 dolarów. Koszt produkcji drewna wyniósł 80 dolarów, a zysk drwala 20 dolarów. Zakreśl liczbę 20.

2002 : Ścinając stare piękne i bezcenne drzewa, ekologicznie niezorientowany drwal zarobił 20 dolarów. Co myślisz o takim sposobie na życie ? W podgrupach postarajcie się przygotować teatrzyk przedstawiający, jak czują się leśne ptaszki i dzika zwierzyna.

  • Upvote 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

:D

 

Choć faktycznie może to być śmieszne, to co pan Jarosław sugeruje w języku angielskim, jest mocno obraźliwe dla pewnej grupy społecznej.

Jeśli przyjrzeć się słowu PUFF w typowym znaczeniu

Puff Meaning and Definition nie ma tam nic "gorszącego".

W mowie potocznej natomiast "PUFF" brzmi tak samo jak "Poof" i jest poniżającym zwrotem na osobę homoseksualną.

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=poof%20puff

 

Obawiam się, że jeśli właśnie to miał na myśli, to pan Jarosław Loos jest gnojem nie wartym swej pozycji, ani funduszy europejskich.

 

 

EDIT: Powstrzymam się od dalszej konwersacji i tłumaczenia, że gdyby napisał iż czarnoskórzy ludzie są "bardziej gorszący" byłoby oczywiste, że odzywka jest kijowa i nie śmieszna. Odwracanie kota ogonem Ci nie pomaga, Tony.

Od jakiegoś czasu podziwiam jak w Polsce jest publiczne przyzwolenie na śmianie się z/poniżanie osób homoseksualnych.

Punkt pierwszy regulaminu jasno o tym mówi. Dziwię się, że jeszcze tamten post tu wisi.

Edytowane przez djsilence
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...