Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Choć faktycznie może to być śmieszne, to co pan Jarosław sugeruje w języku angielskim, jest mocno obraźliwe dla pewnej grupy społecznej.

Jeśli przyjrzeć się słowu PUFF w typowym znaczeniu

Puff Meaning and Definition nie ma tam nic "gorszącego".

W mowie potocznej natomiast "PUFF" brzmi tak samo jak "Poof" i jest poniżającym zwrotem na osobę homoseksualną.

Urban Dictionary: poof puff

 

Obawiam się, że jeśli właśnie to miał na myśli, to pan Jarosław Loos jest gnojem nie wartym swej pozycji, ani funduszy europejskich.

 

Dla mnie śmiesznym jest zamieszczanie czegoś takiego na front page'u firmy Dobreokna.com - Strona grupy okiennej PUF Sp. z o.o., Eurowindows, Loos Co-operation. Producent stolarki okiennej: okna Koszalin, okno Koszalin, okno PCV Koszalin, tanie okna Koszalin, okna drewniane Koszalin, rolety Koszalin (jakiejkolwiek nawet tej produkującej okna ja ta). Takich rzeczy się po prostu nie pisze. Bo to przecież swoisty "folder reklamowy firmy" i nie piszemy tam rzeczy w stylu: Nazwę firmy wymyśliłem będąc na długiej posiadówie w toalecie/Nazwę wymyśliliśmy z kumplami po pijaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poległem

 

W zatłoczonym do granic możliwości pociągu, w przedziale wstaje facet i mówi:

- Proszę państwa, jest to bardzo niezręczna sytuacja, ale nie jestem w stanie przepchać się do ubikacji i po prostu zaraz się zesram w gacie.

Na to ktoś w przedziale mówi:

- No cóż, sytuacja rzeczywiście jest niezręczna, ale skoro potrzebuje pan pomocy, to ja mam tutaj reklamówkę. Mógłby pan narobić do niej, to my się w międzyczasie odwrócimy, a po wszystkim wyrzuci się ją przez okno.

Jak postanowili, tak zrobili. Gość rozłożył reklamówkę na podłodze, zaczął rozpinać spodnie. W tym czasie jeden z pasażerów, trochę dla odwrócenia uwagi, wyjął papierosa i próbuje go zapalić. A na to facet, kucając już z gołą dupą nad reklamówką, mówi:

- Przepraszam pana bardzo, ale pragnę zauważyć, że to jest przedział dla niepalących...

USA.

Pierwszy dzień nauki.Nauczycielka przedstawia nowego ucznia.

- To jest Sakiro Suzuki z Japonii.

Lekcja się zaczyna. Nauczycielka mówi:

- Dobrze, zobaczymy, jak sobie radzicie z historią. Kto mi powie, czyje to są słowa: "Dajcie mi wolność albo śmierć"? - w klasie cisza.

Suzuki podnosi rękę:

- Patrick Henry, 1775, Filadelfia.

- Bardzo dobrze Suzuki. A kto powiedział: "Państwo to ludzie, ludzie nie powinni więc ginąć"?

Znowu Suzuki:

- Abraham Lincoln, 1863, Waszyngton. Nauczycielka do uczniów z wyrzutem:

- Wstydęcie się. Suzuki to Japończyk, a zna amerykańską historię lepiej niż wy!

W klasie zapada cisza i nagle słychać głośny szept: - Pocałuj mnie w dupę, ciach!y Japończyku...

- Kto to powiedział? - krzyczy nauczycielka, na co Suzuki podnosi rękę i mówi:

- Generał McArthur w 1942 roku na Guadalcanal i Lee Iacocca w 1982 roku na walnym zgromadzeniu Chryslera.

W klasie jeszcze ciszej... Ktoś szepce:

- Rzygać mi się chcę...

- Kto to!? - wrzeszczy nauczycielka, na co Suzuki szybko odpowiada:

- George Bush senior do premiera Tanaki w 1991 roku podczas obiadu.

Jeden z naprawdę już wkurzonych uczniów wstaje i mówi głośno:

- Obciągnij mi druta! - Na to nauczycielka zrezygnowanym tonem:

- To już koniec. Kto tym razem?

- Bill Clinton do Moniki Lewinsky w 1997 roku w Gabinecie Owalnym w Białym Domu - odpowiada Suzuki.

Na to inny uczeń:

- Suzuki to kupa ciach!a!

A Suzuki:

- Valentino Rossi w Rio na Grand Prix Brazylii w 2002 roku!

Klasa popada w histerię, nauczycielka mdleje, do klasy wchodzi dyrektor:

- Cholera, takiego burdelu to ja jeszcze nie widziałem.

Suzuki:

- Leszek Miller do wicepremiera Hausnera na posiedzeniu komisji budżetowej w Warszawie w 2003 roku.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=zGkRCd_ASnA&feature=channel

 

A jak to się skończyło?

Sami zobaczcie :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=AvRRbFgMO4A&feature=related

 

Co by nie było początek filmów i komentarze rozwalają na łopatki :lol2:

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu domorośli artyści znany i lubiany DJ Magik

 

http://www.youtube.com/watch?v=uLewjUKDnpA

 

http://www.youtube.com/watch?v=6aVt5gEwK_k&feature=related

 

Do tego w drugim teledysku na końcu są popisy kaskaderskie..

Edytowane przez dr.elich
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złamał mnie komentarz pod video Def Leppard - Too Late For Love

Dear God,

 

Over the past year you have taken my favorite actor, Patrick Swayzee... my favorite actress, Farrah Fawcett, and one of my favorite singers, Michael Jackson.......... I just wanted you to know that a few more of my favorites are Justin Bieber, Lady Gaga, and Miley Cyrus

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...