Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Naukowcy z Instytutu Zdrowia dowiedli, że w piwie znajdują się żeńskie hormony. Mówiąc prostym językiem: według nich mężczyźni, którzy pija piwo, upodabniają się do kobiet. Aby upewnić się, że jest to prawda, przeprowadzono badania. Stu mężczyznom podano po 10 piw i kazano je wypić w ciągu godziny. Po godzinie okazało się, że:

- wszyscy badani przytyli,

- mówili zdecydowanie za dużo i bez jakiegokolwiek sensu,

- zachowywali się ponad miarę wylewnie i uczuciowo,

- nie byli w stanie prowadzić samochodu ani racjonalnie myśleć,

- kłócili się bez powodu,

- musieli siadać podczas oddawania moczu,

- nie byli zainteresowani uprawianiem seksu,

- odmawiali przyznania racji, gdy było oczywiste, że są w błędzie

 

Do kierownika supermarketu przychodzi kandydat na pracownika, mały, łysy i do tego się jąka. Kierownik z początku absolutnie nie chciał go przyjąć, ale w końcu dał mu szansę, przyjął na okres próbny. Na drugi dzień postanowił sprawdzić, jak nowy pracownik się spisuje. Poszedł w regały i podsłuciach!e jak klient kupuje wędkę.

Sprzedawca:

- Wie pan, do wędki trzeba dokupić jakieś żyłki, spławiki, haczyki...

- Dobra, biorę.

- Najlepiej ryby biorą na środku jeziora, ma pan łódkę?

- Nie mam, kupuję.

- Na środek jeziora trzeba się jakoś dostać, nie będzie się przecież pan męczył na wiosłach, mamy ładne silniczki do łodzi.

- Kupuję.

- Ma pan przyczepkę? Na plecach przecież pan jej nie zaniesiesz.

- Ma pan rację, muszę kupić.

- Jaki ma pan samochód?

- Tak, Porsche.

- No nie, tym samochodem pan nie pociągnie tej przyczepki, często trzeba jechać przez bagna, szuwary, potrzebuje pan samochód terenowy. Mamy w stoisku obok Nissany Terrano, jak znalazł dla pana.

- No tak, Porsche się do tego nie nadaje, idę kupić. Kierownik podchodzi do sprzedawcy i mówi - Gratuluje panu, przyjmuję pana na stałe! Klient przyszedł po wędkę, a pan mu sprzedał samochód!!!

- On tu nie przyszedł po wędkę.

- A po co?

- Po podpaski dla żony, ale powiedziałem mu: Co się pan będzie tydzień nudził, jedź pan na rybki!

 

- Postanowiłem dać żonie więcej swobody - mówi kumpel do kumpla.

- W jaki sposób?

- Powiększam kuchnię...

  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni telefon. Odbieram.

Człowiek z księgowości skarży się, że nie może ściągnąć informacji o wydatkach z bazy danych. Udzielam mu SOA nr 112 (Standardowej Odpowiedzi Administratora):

"Dziwne. U mnie działa".

Czekam chwilę aż się wykrzyczy i wyłączam ekspres do kawy z UPS-a, podłączając jego serwer.

Mówię, żeby spróbował teraz. Jest dobrze. Jeszcze jeden zadowolony.

  • Upvote 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni telefon. Odbieram.

Człowiek z księgowości skarży się, że nie może ściągnąć informacji o wydatkach z bazy danych. Udzielam mu SOA nr 112 (Standardowej Odpowiedzi Administratora):

"Dziwne. U mnie działa".

Czekam chwilę aż się wykrzyczy i wyłączam ekspres do kawy z UPS-a, podłączając jego serwer.

Mówię, żeby spróbował teraz. Jest dobrze. Jeszcze jeden zadowolony.

 

:lol:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez yuucOm
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm głupi jestem chyba. Nie czaje tego komiksu a wydaje się fajny.. [tak, wiem co to Dubstep, a i tak nie czaje]

 

Kolo jest na zielskowym haju. Chce sobie posłuchać muzy. Włącza dubstep i nagle widzi opcję pokazania vizualizacji (takie fajne kolorowe animacje np jak w Windows Media Playrze) a zielsko to psychodelik potęgujący i naginający percepcje wzrokową w odpowiedniej "dawce". Jego oczy odbierają orgię kolorów i kształtów. Zupełnie jakby ktoś zrobił im kolorowy gang bang albo double penetration.
  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolo jest na zielskowym haju. Chce sobie posłuchać muzy. Włącza dubstep i nagle widzi opcję pokazania vizualizacji (takie fajne kolorowe animacje np jak w Windows Media Playrze) a zielsko to psychodelik potęgujący i naginający percepcje wzrokową w odpowiedniej "dawce". Jego oczy odbierają orgię kolorów i kształtów. Zupełnie jakby ktoś zrobił im kolorowy gang bang albo double penetration.

 

hahah, 10/10 zwłaszcza za ostatnie zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Chłop ma większe cycki niż większość kobiet. Mięśnie mogą fajnie wyglądać, ale ten poprzedni gość to przesada, a ten wygląda jak jakiś mutant. A ludzie sie z Michaela Jacksona śmiali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolo jest na zielskowym haju. Chce sobie posłuchać muzy. Włącza dubstep i nagle widzi opcję pokazania vizualizacji (takie fajne kolorowe animacje np jak w Windows Media Playrze) a zielsko to psychodelik potęgujący i naginający percepcje wzrokową w odpowiedniej "dawce". Jego oczy odbierają orgię kolorów i kształtów. Zupełnie jakby ktoś zrobił im kolorowy gang bang albo double penetration.

 

Dokonałeś ewolucji tego działu. Zamiast wklejać joke sam go stworzyłeś. +++ :-D

 

No i dzięki za konkretne wyjaśnienie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

U nas w mieścinie w jednym zakładzie też się bawili sprężonym powietrzem, na jaja dmuchli gościowi w dupsko, rozwaliło mu kichy i zmarł w szpitalu...

 

U mnie podobno też... urban myth jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...