Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

zCzuba.pl w natarciu

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=0lt2D27hVA4

 

_______________________________________________________________________

 

a propos @Marcing_gps

to mi się to skojarzyło z filmikiem z poduszką powietrzną

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3GSMNS1L8qo

 

_______________________________________________________________________

 

I jeszcze przed chwilą dostałem na maila: Kura ze stabilizacją obrazu w korpusie

 

_______________________________________________________________________

 

wchodzimy w orange obsługa klienta abonamentowego http://www.orange.pl/abonament_uslugi.phtml i klikamy na Sprawdź tutaj obok dużego znak zapytania po lewej

 

A ja naprawdę szukałem pomocy ;)

Edytowane przez Tony Soprano
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji, że przenoszę się do nowego mieszkania, coś o teściowej.

 

Wraca gość z delegacji wcześniej niż zapowiadał. Wchodząc do domu zauważył że w sypialni spod kołdry wystają dwie pary stóp: małe i duże. Nabrał pewności co do niewierności żony. Z przedpokoju wziął kij baesballowy i zaczął bić nim od stóp aż po głowy przez kołdrę, z lubością wsłuchiwał się w jęki bitych. A że się trochę zasapał, poszedł do kuchni się napić. Wchodząc do kuchni zobaczył żonę przy zlewie.

- A, to ty, kochanie - powiedziała. - Przywitałeś się z teściami?!

 

 

W sądzie oskarżony o zamordowanie teściowej opowiada swoją wersję wydarzeń:

- Wysoki Sądzie, jestem niewinny. To było tak: Siedziałem sobie w kuchni i obierałem pomarańczę, gdy w pewnym momencie wyślizgnęła mi się z ręki skórka, a potem wypadł mi nóż i właśnie wtedy do kuchni weszła teściowa i poślizgnęła się na skórce i upadła na nóż... I tak siedem razy

 

 

Leży teściowa na łożu śmierci. Wzrokiem wodzi za muchą. Zięć spojrzał kilka razy i wreszcie zniecierpliwiony mówi:

- Ja bardzo proszę, niech się mamusia nie rozprasza.

  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesny poranek , wieś, dom , obok chlew.

Z domu wychodzi rolnik Wiesiek (2 dniowy zarost, podkrążone oczy, ręce jak bochny, kufajka, gumofilce, berecik z antenką) powolnym krokiem idzie przez błotniste podwórko do chlewu.

Z chlewu dochodzi pierwsze niepewne pokwikiwania.

Wiesiek podnosi wiadro z pomyjami i wchodzi do środka, wszystkie świnie kwiczą i tłoczą jak najbliżej.

Nalewa pomyje do koryta - świnie w spazmach, pełen entuzjazm, kwik nie do wytrzymania.

Wiesiek przez chwilę stoi i patrzy się na nie z lekko zażenowanym uśmiechem, powoli odwraca się i wraca do domu.

W domu zdejmuje kufajkę i podchodzi do szczerniałego kawałka lustra wiszącego nad miską, przygładza tłuste włosy i patrzy się na swoje odbicie...

w końcu mruczy do siebie:

- %@#%#, co one takiego we mnie widzą?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

 

- Panie doktorze. Dzień dobry. Przyszliśmy ...

- Jak to przyszliśmy? Przecież jest pan sam ...

- No ja i wirusy...

 

 

Tuskowi i Kaczyńskiemu zaprezentowano komputer sterowany myślami.

Tuskowi sprzęt wieszał się i lagował.

Kaczyńskiemu w ogóle nie chciał odpalić.

 

 

Chłopak pyta dziewczynę:

- Przespałabyś się ze mną za sto złotych?

- Nie.

- No weź to przemyśl, ja bardzo potrzebuję tych pieniędzy...

Edytowane przez deserted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaleńczy bieg po karpia. "Tak jest od kilku dni"

 

inne ujecie

 

Slowo Polska staje sie powoli synonimem ZENADY. Jak nie krzyze to karpie... jak tym ludziom nie wstyd

 

Odnoszę wrażenie, że w tym przypadku, to nie jest żenada, lecz bida. Dowoli naprostuj mnie jeśli się mylę.

 

 

Nowa funkcja w Interii - Zmiana koloru - patrz lewy dolny róg.

post-110226-0-68363600-1292318072_thumb.jpg

Edytowane przez djsilence
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

"... Bardzo szybko wzrasta natomiast odsetek kobiet w ciąży, które twierdzą, iż w kolejce stać nie muszą."

 

To jest standard. Każdy market ma szybką kasę do 10 sztuk, ale oczywiście zawsze znajdzie się przynajmniej jedno z tych:

- jesteśmy w dwójkę

- jestem inwalidą

- jestem w ciąży

 

A nawet kombinacje sie trafiają. Tak więc jucha jest z tej kasy bo zawsze musze stać kilkanaście minut aż jakieś pacany przejdą z pełnym wózkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kiedyś taką akcję. Stoje spokojnie w kolejce i nagle wchodzi babka. Nawet mnie nie zauważyła i zaczyna kupować.

 

Mówię: przepraszam, ale ja też stoje w kolejce.

Ona na to: aha, nie zauważyłam ... (chwila zastanowienia) ... ale ja jestem w ciąży więc i tak kupuję pierwsza... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnego razu, przyszedł do serwisu, w którym pracowałem pewien (P)an razem z laptopem i zakupioną pamięcią ram.

P: - Kupiłem u was pamięć i ona nie działa.

Patrzę na model laptopa i mówię:

J: - Proszę pana, ta pamięć nie będzie działać w pana komputerze, ponieważ do niego potrzebna jest pamięć ddr1, a pamięć, którą pan zakupił to ddr2 i ona nie pasuje do gniazda w pana komputerze.

P: - No ale ja ją zamontowałem i ona nie działa.

J: - Jak to pan zamontował?? Przecież ona ma wycięcie w innym miejscu, niż gniazdo w pana komputerze i nie da się tego włożyć.

P: - Normalnie, zeszlifowałem płytkę na boku pilnikiem i weszła.

 

----------------------------

 

Pracuję w sklepie agd-rtv. Klienci są różni, ale człowiek z doświadczenia, rutyny i kpiny wie jak z kim rozmawiać i co mówić. W dobie nk i facebooka trzeba iść z duchem czasu i wyjść naprzeciw młodzieży, więc od dłuższego czasu niektóre moje rozmowy z nastolatkami lub ich rodzicami, którzy chcą kupić aparat fotograficzny, wyglądają tak:

- Który aparat pan poleca?? - pytają klienci.

- Ten, bo ma 12 megapikseli, trzykrotny zoom optyczny, bla bla, bla, oraz FUNKCJĘ ROBIENIA ZDJĘĆ W LUSTRZE... - odpowiadam pół żartem, pół serio.

- Ten chcę!!! - odpowiada nastolatka.

I aparat sprzedany.

Edytowane przez R4KET
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aerial - a Tobie nigdy się nie zachciało na kibel podczas gry:>?

 

A tak z ciekawości, bo filmik z karpiem widziałem już na paru forach/serwisach, ale nie wiem, po ile jest ten karp. Orientuje się ktoś?

 

A żeby offa nie robić:

 

W synagodze kontrola z urzędu skarbowego. Kontroler bardzo chce zagiąć rabina i pyta:

- A co robicie z niedopalonymi resztkami świec?

- Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do producenta i raz w roku przysyłają nam świece za darmo.

- Aha..

Po chwili namysłu:

- A co robicie z okruszkami chleba po jedzeniu?

- Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do piekarza, w zamian raz w roku dostajemy bochenek chleba za darmo

- Aaa..

Myśli, myśli i w końcu:

A co robicie z tymi wszystkimi napletkami po obrzezaniu?

- Wszystko skrzętnie zbieramy, wysyłamy do Urzędu Skarbowego i raz w roku przysyłają nam ch**a na kontrole.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, bo filmik z karpiem widziałem już na paru forach/serwisach, ale nie wiem, po ile jest ten karp. Orientuje się ktoś?

 

W Realu? 6.97PLN/kg. Ale ludzie już rano pierwszego dnia wykupili, a kolejki były na długość/szerokosć sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy topic się nadaje, ale byłem ostatnio świadkiem, jak w Carrefourze (nie wiem czy dobrze napisałem ale kij z tym), na dziale z alkoholami, kobieta zwróciła gościowi pieniądze za flaszkę, po tym jak ten zaczął się wykłócać, że po jej wypiciu (przyszedł z pustą flaszką i z paragonem) wyrosły mu włosy między palcami :lol:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryka bracie, ameryka. Nasz klient nasz pan. :D

 

 

A co do karpi i innych promocji - zawsze tak jest. Tyle że na zachodzie stoją podczas BlackFriday za 50" telewizorem za $299, a u nas zabijają się za oszczędności ~2zł/kg karpia. A ile go kupią? 5kg, 10kg? Parafrazując słowa Prezydenta - Jaki kraj takie promocje...

 

Dołączona grafika

 

 

I coś na świąta

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=vZrf0PbAGSk

Edytowane przez Tony Soprano
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Może nie do końca śmieszne, ale zbytnio sie gość nie popisał. Z dwie godziny wcześniej śmieciarka miała identyczny problem, i też objechali tyłem dookoła parkingu.

 

Chwile później jakiś szczyl wsiadł do auta i odjechał.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Rprr3YNoyYg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aerial - a Tobie nigdy się nie zachciało na kibel podczas gry:>?

Tutaj raczej chodzio o nieudany "drone split", nie trafia w minerałek -> rage quit :wink: To absolutnie pierwszy moment, w którym można już być "w plecy" w tej grze.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...