Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Proszę, przeczytajcie to pismo które trzymam w rękach, czytam, myślę, czytam od nowa, dalej myślę i nie mogę zrozumieć. hmm, może wrzucę to do translatora eng-pl, później na odwrót i może coś mądrego wypluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

O ile Scrata bardzo lubię, i wstawki z nim zawsze są śmieszne, to niestety każda kolejna część Ice Age jest coraz gorsza. Jedynka była super, miała jakąś wartość, a następcy to straszne ciach!ły. A najbardziej w sequelach to nie lubie nowych postaci, które zawsze muszą dodawać. W przypadku Ice Age są one po prostu tragiczne.

 

No ale to nie jest dyskusja na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mistrzostwo :lol:

 

Trzech mocno połamanych facetów w szpitalu na urazówce, opowiadają jak się tam znaleźli. Mówi pierwszy:

- Przyszedłem z pracy wcześniej, bo byłem pewien że żona mnie zdradza. Patrzę a żona goła leży w łóżku - szukam drania po całym domu, w szafie, pod łóżkiem, nigdzie nie ma, wreszcie wyglądam za okno a ten łobuz w samych slipkach na balkonie piętro niżej udaje że się opala. Złapałem pierwsze co miałem pod ręką, traf chciał, że to była lodówka, i rzuciłem w drania. Ale była tak ciężka, że naderwałem sobie ścięgna.

Mówi drugi:

- Opalam się spokojnie na balkonie a tu jakiś dureń rzuca na mnie lodówkę.

Mówi trzeci:

- Siedzę sobie spokojnie w lodówce...

 

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile Scrata bardzo lubię, i wstawki z nim zawsze są śmieszne, to niestety każda kolejna część Ice Age jest coraz gorsza. Jedynka była super, miała jakąś wartość, a następcy to straszne <span style='color: red;'>[ciach!]</span>ły. A najbardziej w sequelach to nie lubie nowych postaci, które zawsze muszą dodawać. W przypadku Ice Age są one po prostu tragiczne.

 

No ale to nie jest dyskusja na ten temat.

 

Masz rację, z każdą częścią gonią własny ogon co zaczyna być nudne a nie śmieszne. Ten zwiastun jednak im wyszedł :lol2:

 

Pozostając w klimatach filmowych: Władca Pierścieni. Czy nie można było tego rozwiązać prościej?

 

 

Wyrazy twarzy na końcu - bezcenne :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...