Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Co masz na myśli? Sugerujesz, że dysk można jednak rozebrać sobie siedząc wieczorem na środku męskiego nie sprzątanego i zakurzonego pokoju, a jemu nic nie będzie jeśli się go dobrze złoży?

 

Jeżeli zachowasz choć trochę czystości to taki dysk po skręceniu będzie działał... oczywiście nikt nie da gwarancji na to, że będzie to xxxx miesięcy aczkolwiek na przekopiowanie danych spokojnie czasu starczy.

Z doświadczenia piszę, kilka dysków tak rozkręcałem i działały po skręceniu.

 

 

Obecnie jest możliwość adoptowania Greka za jedyne 500 Euro.

Grek będzie robić za Ciebie wszystko na co nie masz czasu.

Spać za Ciebie do jedenastej.

Chodzić za Ciebie na kawę oraz na papierosa.

Odbywać poobiednią sjestę, a wieczorem siedzieć za Ciebie w knajpce lub przed telewizorem.

Za dodatkową opłatą 50 Euro może też poopieprzać się za Ciebie na Facebooku :)

Ja już adoptowałem i mam luz - mogę pracować od rana do wieczora!

 

P.S. Wpłaty należy przekazywać za pośrednictwem Komisji Europejskiej

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem - oglądałem całość i kilka innych filmików tego typu - miejscami się tylko mocniej śmiałem ale do płaczu ze śmiechu dużo brakowało .

 

Większość to faktycznie faile , ale niektóre akcje to pożal się boże tak jak ta z 4.05 , btw. czy ja mam omamy słuchowe czy akcja z okolic 4 minuty dzieje się gdzieś na polskim blokowisku - słychać parę słów w naszym języku .

 

Więcej śmiechu wywołują u mnie stare komedie jak np. Akademia Policyjna czy Zabójcza Broń .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy co kogo bardziej bawi :D Ja uwielbiam humor sytuacyjny i mimo, ze mamusia z tatusiem uczyli, ze to niekulturalnie sie smiac z czyjegos nieszczescia to i tak nie moge sie powstrzymac, kiedy widze ludzi w takich sytuacjach. Zwlaszcza ze czesto z wlasnej glupoty.

 

http://www.youtube.com/watch?v=_txOTG3wnfI

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...