Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, kto to taki mądry? Gdzieś to znalazł? :D

 

W laptopie kupionym na allegro :)

 

W robocie już nie takie kwiatki były - nieżywe myszy w chłodzeniy, mrowisko w laptopie, najlepszy był gość z toshibą a200 w której obudowa była skręcona na blachowkrętach, przewiercił przez płytę główną i był zdziwiony że nie działa, bo przecież chciał tylko żeby sie lepiej trzymało.

Byli też ludzie, pytający o poradę co do internetu. Jak zareklamowac laptopa bo mi internet nie działa a pisało że jest bezprzewodowy? A provider, abonament? To potrzeba?

Edytowane przez pix3l
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duch Hanki Mostowiak i Ryśka z Klanu stoją przy bramie cmentarnej niedaleko szpitala. Przed bramą stoi samochód. Duch Hanki Mostowiak zalotnie mówi:

- Choć przystojniaku! Przejedziemy się.

- Ok, tylko po coś pójdę.

Nagle duch Ryśka wraca dźwigając swoją tablicę nagrobną.

- Po co to dźwigasz? - Mówi duch Hanki.

- Przecież nie można jeździć bez dokumentów.

Dowcipy o Rysiu

Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłbym jedno zdjęcie z serwisu i kawałek tekstu...ale to chyba mija się z celem. Trafiłem ostatnio na stronę gościa, który opisuje historie memów internetowych (niby takie knowyourmeme po polsku, ale w KYM polskich memów nie ma :P).

 

Historie czasem arcyzabawne i ciekawe a treść szkoda kopiować, bo nowy silnik bloggera pokazuje treść w bardzo przyjemny dla oka sposób.

 

Odsyłam więc na memowisko

Edytowane przez marcobolo
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...