Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Nieśmieszne, ciekawe

irecky 4 godz. temu +331 / -4 Dziwne, kiedyś widziałem jak moja tesciowa napluła do barszczu, a ten się ściął. Teraz wiem o co chodzi.

zapachkawy 4 godz. temu +107 / -2 @irecky: O to, że to nie był barszcz tylko krew z uszkami?

irecky 4 godz. temu +192 / 0 @zapachkawy: Tak, bo że teściowa to żmija wiedziałem już wcześniej. :]

 

Edytowane przez kwasior500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Wiecie, jak sprawić, żeby po kolejnym ataku hakerów z serwerów producentów hollywoodzkich zostały tylko zgliszcza?

- Puścić plotkę, że w Niezniszczalnych III zagrają Pattison i Bieber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okazja!! ___JEDYNY TAKI GOLF IV TDI 1999r (model 2000)

 

Zakupiony od niedowidzącego 91 letniego oficera SS w stanie spoczynku (żona adwokat, syn pilot, córka lekarz), 94tys. przebiegu gdyż było to 6 auto w rodzinie jeżdżone tylko w słoneczne dni, na co dzień stał pod kocem w ogrzewanym garażu. Tydzień przed sprzedażą ten 1 właściciel dokupił 2 komplety opon, wymienił rozrząd, oleje, płyny, paski i kompletne zawieszenie. Także nic nie stuka i nie puka, bez wkładu finansowego, tylko klima jest do nabicia. Spalanie oscyluje w granicach 3L/100km, jak są korki i ktoś ma ciężką nogę to 3.5L/100km. Autko do tego stopnia bezawaryjne, że człowiek zapomniał jak mechanik wygląda, śmiało można maskę zaspawać. W dzień zakupu tego Golfika, syn właściciela zatankował auto do pełna, umył i nawoskował na gorąco a córka zrobiła nam na drogę kanapki i kawy w termos. Samochód w stanie kolekcjonerskim, jedyny taki, tylko lać ropę i jechać. Na wyposażeniu są: strumienica, szpera, wydech z kwasiaka, rozpórki kielichów, fajera momo, kubły Recaro. Serdecznie polecam to zadbane, doinwestowane autko w Dieselku. Będzie służyć wiele lat gdyż nie jest wytłuczone i wykatowane. Sprzedaję z bólem serca swoją laleczke, pilnie z powodu wyjazdu, tylko dla miłośnika marki, w dobre ręce.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God Bless Amaerica

Aż oberzałem z ciekawości cały film. Przypomina "Upadek" Michealem Douglasem i "Bonnie i Clyde" tyle, że w tym przypadku jest to satyra Dołączona grafika Mała też jest dobra, ale niepotrzebnie kreowała się na lolitę przez część filmu. Chyba każdy znajdzie w tym filmie choć jedną irytujacą scenę z życia codzienngo i ma ochotę z tego powodu kogoś zastrzelić Dołączona grafika

 

 

 

Wczoraj rzucił mi się w oko "wyciek zakończenia" The Dark Knight Rises stworzony przez fanów. Niestety administratorzy usunęli. Mam na myśli ten podczas, którego Bane odrąbuje toporem strażackim głowę Batmanowi, a potem z nią... Dołączona grafika

 

http://www.youtube.com/watch?v=IIxl7FSuOr0

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman zainspirowany Duke'm? Dołączona grafika

 

 

Dla młodzieży nieznającej klasyków: w DN3D Duke w zakończeniu jednego z epizodów postanowił skorzystać z szyi stwora jako klozetu, zaś w innym wykopał oko kreatury w bramkę futbolową. Podobieństwo jest oczywiste.

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w poszukiwaniu informacji o programie dxtory trafiłem na zabawny filmik amatora, który nawet nie wie o czym mówi, w dodatku nie umie się wysłowić, od połowy wymiata Dołączona grafika

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=YmICAYuUfLA

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotyka się dwóch kumpli na zajebistym kacu.- Co tam słychać po weekendzie?- A nic, wiesz stara bida, chyba czas samochód zmienic,mam juz ta BeeMKe ponad rok, czas wymienic trupa na cos nowszego. - W sumie to racja moj mercedes tez juz stary, prawie 2 lata go mam, ty stary a jak tam dupeczki?- Lipa, caly czas dmucham te same, juz mi sie znudzilo, chyba czas na jakies wakacje wyjechac, moze Seszele, albo do Brazyli na karnawal sie wybiore, jakis egzotyczny towarek przeleciec.- Nic nie mow, bylem w Grecji w zeszlym miesiacu, kurewsko goraco było, nic tylko sie najebac i lezec caly dzien.- A co nowego w sprawie twojego basenu, mowiles, ze ma byc jakis wielki, kryty ze zjezdzalnia i sauna, robisz juz cos?- Chcialem, ale byli jacys ludzie, zbadali grunt i powiedzieli ze na plebani nie da rady bo teren podmokly...

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...