Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny raz odważny gps poświęcił swoje życie ratując świat przed bandą debili gubiąc ich w gęstym lesie i skazując na pożarcie dzikim zwierzętom. Ich kości po dziś dzień upamiętniają ten akt wielkiej odwagi i męstwa. Średnie IQ rodzaju ludzkiego wzrosło o kilka pproc.

http://www.youtube.com/watch?v=DlP3uudUNak

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatonął okręt, uratował się mężczyzna i dopłynął w nocy na małą bezludną wysepkę.

Świt zbudził go ocalałego.

Patrzy sobie a 200 metrów dalej jest druga wysepka.

...a na niej ..stado pięknych ,cudownych, nagich kobiet...

Wielką radość rozbitka ugasiły momentalnie szare trójkątne płetwy rekinów, przecinające wody dzielące wyspy.

Kobiety na oczach biedaka zabawiały sie na wszelkie możliwe sposoby , a on tylko ściskał zbielałe kostki u rąk i szeptał : seks jest piękny , ale życie ważniejsze..

Wtem na plażę doczłapała się stara żaba w koronie i spojrzawszy na rozbitka rzekła; Mogę spełnić Twoje życzenie, ale tylko jedno , więc zastanów się dobrze..

Rozbitek popatrzył na żabsko i w ekstazie wrzasnął: pierd**nij mi tu mostek!!!

... Żaba stanęła pomału na tylnych nogach, dwie małe przednie wygięła do tyłu i westchnęła wyginając grzbiet..

" ale Ty masz popier***one życzenia"

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meanwhile in Krakow

 

http://lovekrakow.pl...iasta_2222.html

 

 

 

Przypadkowy przechodzień zauważył przedmiot przypominający bombę, przypięty do słupka obok przystanku przy zbiegu ulic Starowiślnej i Westerplatte. Zdecydował się od razu zawiadomić służby ratunkowe. Na miejsce przyjechały dwie jednostki Straży Pożarnej, cztery radiowozy policyjne i karetka pogotowia. Chwilę później okazało się, że przypięta imitacja bomby to cztery marchewki i zegarek.

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poradnika WoT

 

Albo znowu "kto pl?" A co cię to, do cholery, obchodzi?

Poszedł facet do lasu. Tak łaził i łaził, ze w końcu zabłądził. Chodzi wiec po lesie i krzyczy. W pewnym momencie cos go szturcha z tylu w ramie. Odwraca głowę, patrzy, a tu stoi wielki niedźwiedź, rozespany, wk***, piana z pyska mu leci i mówi :

- Co tu robisz?

- Zgubiłem się - odpowiada facet

- Ale czego się k*** tak drzesz? - pyta znowu wściekły niedźwiedź

- Bo może ktoś usłyszy i mi pomoże. - mówi gość

- No to k*** ja usłyszałem. Pomogło ci?

Ja PL, pomogło ci?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...