Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli w sobotę wieczorem wyjdziesz z wiejskiej dyskoteki i spojrzysz w rozgwieżdżone niebo - z nosa przestanie ci lecieć krew.

*

Przed 8 marca. Facet dzwoni do dziewczyny:

- Jakie lubisz kwiaty?

- Róże.

- Czerwone czy białe?

- Czerwone.

- Rozumiem. A co powiesz na szampana i kolację przy świecach?

- To miłe... ale co masz na myśli?

- A... wybieram ci kartkę na 8 marca i zastanawiam się, co ma być na obrazku.

*

- Dzień dobry. Proszę przepisać na nas swoje mieszkanie.

- Powariowaliście?!

- Przepraszam, nie od tego zacząłem. Czy wierzy pan w Boga?

*

- Co dostaje Polak w U.K. na Gwiazdkę?

- Nadgodziny...

*

- Spójrz na mnie, jestem taka gruba. Nikt mnie nie kocha

- A przemysł spożywczy?

*

Oscar Pistorius zabił swoją dziewczynę nie dlatego, że dowiedział się, że jest ona w ciąży, ale po tym jak zobaczył USG dziecka i zauważył, że ma ono obie stopy.

*

- E2.

- Pudło.

- E-625, identyczny z naturalnym.

- Trafiony, zatopiony.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podchodzi facet do laski i pyta:

- Robisz nieznajomym loda ?

- Nie

- To pozwól, że się przedstawię.

 

Sklep zoologiczny. Sadysta:

- Czy są papużki nierozłączki?

- Tak.

- To poproszę jedną.

 

Przychodzi matka z dzieckiem do sklepu, dziecko szarpie matkę za rękaw i mówi:

- Mamo, mamo chce mi się jeść! Mamo, mamo chce mi się pić!

Obok stoi facet i doradza:

- Niech mu pani kupi arbuza to zje i się napije.

Na to matka:

- Zwal pan konia nogami, to pan poruchasz i potańczysz!

 

- Oskarżony! Za chwilę odczytany zostanie wyrok. Jak się pan czuje?

- Jak panna młoda przed nocą poślubną. Już się domyślam co będzie, tylko jeszcze nie wiem jak długi.

 

Siedzi sobie facet w barze i czyta gazetę a przed nim stoi zupa. Do baru wpada drugi facet, strasznie głodny. Patrzy i widzi, że tamten pierwszy czyta gazetę i w ogóle nie pilnuje zupy. Bierze łyżkę i zaczyna mu jeść zupę. Je i je i je, aż na dnie widzi grzebień. Tak mu ten grzebień obrzydził, że zwymiotował wszystko. W tym momencie tamten, co czytał gazetę, mówi:

- Co, pan też doszedł do grzebienia?

 

Facet siedzi w barze, podchodzi do niego nieznajomy i pyta:

- Gdybyś obudził się w lesie z podrapanym i wysmarowanym wazeliną tyłkiem, powiedziałbyś komuś?

- Ależ nie.

- Gdybyś zauważył, że masz w swoim tyłku zużytą prezerwatywę, powiedziałbyś komuś?

- Jasne, że nie.

- Chcesz jechać na kemping?

 

Kręcą się po parku sadysta i zboczeniec.

Mijają ładną dziewczynę:

- Taką to tylko w krzaki!

- No i z kopa jej, z kopa!

 

Na bezludnej wyspie ląduje 50 panów i 1 pani. Po miesiącu pani mówi:

- Panowie dość tych świństw! I wiesza się na drzewie.

Po następnym miesiącu jeden z panów mówi:

- Panowie dość tych świństw, zakopujemy kobietę!

Po następnym miesiącu jeden z panów mówi:

- Panowie dość świństw, odkopujemy kobietę!

 

Wczoraj na skrzyżowaniu równorzędnym zderzyły się BMW 850 i Jeep Cherokee. Kierowcy i pasażerowie odnieśli niegroźne rany postrzałowe.

  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu Gawarit Moskwa na JM :

 

 

Korespondent Pepponow z agencji TASS donosi:

 

Kaktus, który 10 lat rósł obok komputera, zaczął nadawać sygnał WiFi.

 

Utracono kontakt z amerykańskim łazikiem marsjańskim Curiosity. Rosyjski Mars-3 po czterdziestu latach przerwy nawiązał kontakt z bazą, przesłał dane naukowe i podziękowanie za dostawę części zamiennych.

 

 

J...ć Falklandy! Rzym jest nasz!

Argentyna.

 

- Czym się różnią Niemcy od Rosjan?

- Niemcy po 3 piwach przechodzą na "ty", Rosjanie - na coś mocniejszego.

 

Czelabiński balet wyjechał na występy do Chicago. Miejscowa mafia w popłochu opuszcza miasto.

 

Stirlitz po kolejnym sukcesie jechał Mercedesem do Berlina. On jeszcze nie wiedział, że wojna niedługo się skończy, a jemu jako Bohaterowi Związku Radzieckiego będzie przysługiwać Zaporożec poza kolejnością.

 

Reszta tutaj

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mi to przesłał, podobno komentarz z onetu:

Wierzę w jednego Tuska, Ojca Wszech-uwielbianego, Stworzyciela Zielonej Wyspy i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii - widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Rostowskiego, ministra Tuska prawdomównego, który z Balcerowicza jest zrodzony, przed wszystkimi długami. Tusk z Tuska, Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVN-u prawdziwego. Przez Lisa stworzone, po dziś dzień mówione.

Współistotne Tuskowi. A przez Niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i dla naszego zgłupienia, zstąpił z Kaszub. I za sprawą mitu o dziadku z Wehrmachtu, przyjął miliardy z Unii i stał się premierem. Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angeli. Został przez nią poklepany, pochwalony i nagrodzony. I ponownie wybrany dnia wyborczego, jak "przewidział" OBOP. I wstąpił do Rządu. Siedzi po prawicy Bronka. I powtórnie przyjdzie w chwale, na następną kadencję. A kurestwu jego nie będzie końca. Wierzę w Donka Sondażowskiego, Pogromcę Kiboli, który z Nocnej Zmiany pochodzi. Który z Niesiołowskim i Kopacz wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę. Który mówi ustami Olejnik, Durczoka i Miecugowa: wierzę w jedną, wielką, powszechną i aferalną Platformę Obywatelską. Wyznaję drożyznę, brak emerytury i podwyżki podatków by lepiej się żyło. I oczekuję powrotu gumy DONALD w kioskach Ruchu oraz wprowadzenia ACTA, GMO i mianowania Kasi Tusk naczelną ONETu

 

Edytowane przez KoVol
  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...