Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ciekawe czy sąsiad "spżeda"  :> Autentyk! Uchwycone na parkingu pod blokiem.

 

W zasadzie jak by trzymał się zasady, ze ma wstawiac przeciwną literę do tej, którą mó ómysł podpowiada, to nie byłoby tragedii  :)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3565169,naciaga-nie-tylko-na-ulotkach-ma-lepsze-metody-kupuje-auta-placi-dlugami-i-sie-smieje,id,t.html

 

"[...]

O komentarz do spraw dotyczących Radosława M. poprosiliśmy prokuratora, który prowadził kilkadziesiąt postępowań w jego sprawach: Osobiście uważam, że to wyjątkowo wyrafinowana osoba. Nie ma skrupułów i sumienia. Pozywa każdego, z kim ma doczynienia, mnie również. Powody jego donosów są często tak absurdalne, że ciężko w nie uwierzyć, jednak prawo jest prawem i każde musimy rozpatrzyć. Jeśli krzywo na niego ktoś popatrzy podczas przesłuchania, już składa wniosek o znieważenie. Jeśli kichnie się w jego obecności, może złożyć zawiadomienie o narażaniu go na utratę zdrowia. Przez jego wymysły zaangażowanych do pracy jest kilkadziesiąt osób: policjanci, prokuratorzy, sędziowie, choć często z góry wiadomo, że skończy się to fiaskiem.
[...]"
 
&
 
"[...]
- Sprawdziłam w internecie i chciałam tylko zapytać, czy pana firma nazywa się Do - Rada, bo ta oszukuje ludzi i nie chcę na nią trafić - zaczęliśmy rozmowę z Radosławem M. - Nie. To nie jest moja firma - oznajmił. Gdy zapytaliśmy, jak nazywa się jego firma, odpowiedział wymijająco. - Ja nie wiem, dlaczego pani bazuje na internecie, bo to jest dla mnie śmieszne, że osoba taka jak pani, poważna i dorosła, w to wierzy, co tam wypisują - dodał zdenerwowany.
[...]"
 
 
żywot wesołego radka ;) :D
Edytowane przez ZUY_BEZCZELNY_CHAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...