Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę z Opola do Częstochowy I widzę gościa łapiącego okazję. Zatrzymałem się, a on mówi, że bardzo potrzebuje podwózki I że nie ma grosza I czy bym mu nie pomógł. Zabieram go, sadzam obok siebie I zaczynamy luźną rozmowę.
Do słowa do słowa wychodzi na to, że gość właśnie wyszedł z pierdla, gdzie spędził parę lat za rozboje, napady itp. Zrobiło się nieswojo, nawet zacząłem się nieco bać. Ale patrzę, a tu jeszcze jeden koleś łapie stopa, więc pomyślawszy, że tamten nic MI nie zrobi przy świadku, przesadziłem pasażera na tylną kanapę a nowego zaprosiłem na miejsce obok siebie.
No I jedziemy, rozmawiamy, jest ok. Po jakimś czasie koleś z boku (drugi wsiadający) wyciąga odznakę, blankiecik I mówi, że jest policjantem, a ja dostaję mandat 300,- zł I ileś tam punktów, Bo tu i tam przekroczyłem prędkość, tyle a tyle razy wyprzedzałem na skrzyżowaniu I jeszcze coś tam I jeszcze coś tam. Tak mnie zaskoczył, że niewiele myśląc przyjąłem mandat, oczywiście w<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>iony do czerwoności. Chwilę później gliniarz każe się wysadzać.
Nic nie odezwawszy się wysadziłem go tam, gdzie chciał I nadal czerwony pojechałem dalej. Po niedługim czasie gostek z tylnej kanapy, dotychczas milczący, prosi abym go wyrzucił tam I tam, kiedy wysiadł wyjął portfel I daje trzy, stówy.
Ja na to: - Przecież umawialiśmy się, że podwiozę pana za darmo, nie chcę tej forsy.
On odpowiada: - Bierz Pan, będzie na ten mandat.
Ja na to: - Ale jak to? Przecież mówił Pan, że nie ma pieniędzy. Poza tym to był mandat dla mnie I przecież nic Panu do tego.
A on: - Chciał Pan być uprzejmy... życzliwy... podwozi pan człowieka z dobrego serca, a ten kutas mandat Panu wypisuje... To mu zajebałem portfel.

  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczna walka apple vs PC i moj kolega.

"hardware produkowany pod software i odwrotnie, może i podobny ale działa zawsze bez żadnego ale a reszta pozostawia wieeeeele do życzenia Emotikon smile a ktoś kto wytacza powód loga jest zgoła kompletnym ignorantem i posiłkuje się jedynie na hipsterskich stereotypach"

"Oczywiście ze produkują specjalnie (moj przypis: hardware) dla apla, to nie jest taki sam procesor który wsadzają ci do każdego gowna za 1200 zł. Poza tym ten hardwear jest produkowany właśnie pod software dlatego wszystko idealnie działa."


http://www.apple.com/pl/imac/performance/

Gorzej jakbym czytal ulotke od swiadkow jehowy, bo oni moga miec jakis sens w tym co pisza, apple nie ma [;

 

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma link/mirror/jpeg, w ogóle kojarzy, chyba na pclabie? jak robili żarty, jeden o przerobieniu klawiatury na bezprzewodową, a drugi z wycinaniem kratki wentylatora? Co jakiś czas przewijały się przez ten temat, wykop i inne źródła, a teraz nie mogę znaleźć nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd facet, na lotnisku siedze i znalazlem w 5sek. Przeciez to jedna z rzeczy ktora nigdy nie znikjue ze swiata. Jsk nie tu to dark web, jak nie tam to jakies ryciny skalne. Zachowane zostanie xD

 

forums.d2jsp.org/topic.php?t=13558184

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd facet, na lotnisku siedze i znalazlem w 5sek. Przeciez to jedna z rzeczy ktora nigdy nie znikjue ze swiata. Jsk nie tu to dark web, jak nie tam to jakies ryciny skalne. Zachowane zostanie xD

 

forums.d2jsp.org/topic.php?t=13558184

 

Haha na purepc nie wkręcą 

 

OmMSp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "real life" i odbieranie sie nawzajem z pracy samochodem (spoznianiem sie)

Facet jest winny
- Kiedy sie spozni poniewaz mial zabrac jej kolezanke po drodze, a ta oczywiscie dala [gluteus maximus] z zegarkiem i makijazem...
- Kiedy sie spozni bo ona skonczyla wczesniej 30min niz zwykle, ZADZWONI jak juz wyjdzie, ale ty akurat konczysz gotowac/partia w CSa/Kibel ...
- Kiedy byl wypadek po drodze

(za kazdym razem powiesz przepraszam)

Kobieta jest niewinna (lub jest tak samo winna jak Ty kiedy sie spozniasz) kiedy:
- Spozni sie 30min bo stwierdzila ze jeszcze zajedzie do supermarketu po drodze, a telefon ma chyba tylko po to zeby napierdalac w candy crush. 
- Spozni sie 20min bo stwierdzila ze zamiast poczekac 5min lub zadzwonic zajedzie do myjni, a dzwonek w telefonie sluzy do tego zeby Ciebie przypadkiem nie obudzic.
- Pojedzie prosto do domu bo przejezdzajac obok biura nie bylo Ciebie, na przystanku obok tez. Szkoda w ogole dzwonic. A ty akurat spozniles sie 5min odbierajac zajetego pracownika w drugim biurze.

(zamiast przepraszam, uslyszysz, ale Ty tez tak robisz)

/Moje gorzkie zale. Zostane chyba naprawde gejem.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

/Moje gorzkie zale. Zostane chyba naprawde gejem.

 

A tam gejem zaraz, tranzystora sobie znajdz, najlepiej z Tajlandii. Wyglada jak kobieta, a tak naprawde facet, idealne połączenie ;)

Edytowane przez DziubekR1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mijam przystanek autobusowy na którym widzę stojącego karła.

Krzyczę: wskakuj ! Podrzucę cie.

W odpowiedzi słyszę: Spier$!@aj !

Myśle, co za niewdzięczny kuta%$. Zamknąłem plecak i poszedłem dalej.

  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet vs Real life

 

BNHbWiN.gif

 

 

 

Piękna karma! Polecam obejrzeć całe!

 

 

Bonus! Bohaterzy z Rosji!

 

http://www.tvp.info/21558151/podkopem-uciekli-z-przedszkola-chcieli-kupic-jaguara

 

Kierowcy BMW

 

0Kezvw0.png

Edytowane przez Kilokush
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...