Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Platformerski urzędnik udał się w oficjalną podróż do Francji. Jednym z punktów wizyty była kolacja u francuskiego odpowiednika. Widząc jego wspaniałą willę, z obrazami wielkich mistrzów na ścianach, pyta się, jak on zapewnia sobie taki poziom życia ze skromnej pensji urzędnika.
Francuz zaprasza go do okna:
– Widzi pan tę autostradę?
– Tak.
– Ona kosztowała 20 miliardów euro, firma wypisała fakturę na 25, a różnicę przekazała mi.
Dwa lata później urzędnik francuski udaje się do Polski i odwiedza swojego polskiego odpowiednika. Kiedy podjeżdża pod domostwo, widzi wspaniały pałac więc pyta:
– Dwa lata temu stwierdził pan, że prowadzę książęce życie, ale w porównaniu do pana… Platformerski urzędnik podchodzi do okna:
– Widzi pan tam autostradę?
– Nie.
– No właśnie.
 
Edytowane przez DziubekR1
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Kolezanka opowiedziała kawał.

 

Dziedek chwali się babci.

Puściłem bączka, JESIENNEGO

 

Babcia pyta?

NIe rozumiem.

 

Dziadek odpowiada. Z Kasztanami!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin
14.10.2016 16:03
 
0
 
 
odpowiedz
3 odpowiedzi
bialas
27
Pretorianin
 

witam. kupiłem preorder i podobno mozna juz sciagnac ta gre . mam w pudełku takie kody:
INFINITE WARFARE:

JIDFH-KSDHS-DJF7S-KSBB2

REMASTERED:
OS2KP-JDS9A-J483S-MP17A

gdzie to mam wpisać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Twój poziom.

 

Nie doceniasz mnie. I deprecjonujesz moja osobe. Az tak nisko nie upadlbym : ) Ale przypomniala mi sie sie zabawna historia. Kupilem oryginalna kilkuletnia gre. No i przyslano mi ja i okazalo sie ze nie ma seriala. Facetowi zginal. No wiec musialem szukac na serialsach. wuesach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...